در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت سفارش تبلیغات بنری ، تولیدمحتوا ، انتشار مطلب ، رپورتاژ آگهی یا تبلیغ در اینستاگرام ساختمونی ها ، لطفا با شماره 09190115182 در واتس اپ و یا دایرکت اینستاگرام تماس حاصل فرمائید sakhtemuniha@

ساختمونی ها

آگهی های گروه درب ورودی

درب ضد سرقت اکباتان درب درب ورودی

آگهی رایگان

درب ساختمان ضد سرقت ایران درب درب ورودی

آگهی رایگان

درب داخلی ملامینه ۴ میل درب ورودی

آگهی رایگان

درب ملامینه مدل تشریفات درب ورودی

آگهی رایگان

تولیدکننده درب هیبریدی درب ورودی

آگهی رایگان

درب ملامینه تشریفات درب ورودی

آگهی رایگان

درب ضدآب ABS مناسب سرویس و حمام درب ورودی

آگهی رایگان

درب داخلی HDF دو قاب درب ورودی

آگهی رایگان

فروشنده درب چوبی داخلی درب ورودی

آگهی رایگان

درب ضد سرقت ونوس درب ورودی

آگهی رایگان

درب ضد سرقت ونوس پی وی سی درب ورودی

آگهی رایگان

فروش درب ضد سرقت اکونومی درب ورودی

آگهی رایگان

درب ورودی

از آنجا که درب ورودی یکی از مهمترین بخشهای یک ساختمان می باشد ما نیز آنرا از نظر نوع کاربری و جنس به 4 بخش عمده و مهم تقسیم بندی کرده ایم که شما ساختمونی ها ی عزیز می توانید بنا به تخصص خود در بخش درب ورودی یکی از آنها را انتخاب کرده و یا به صورت کلی در گروه درب ورودی ثبت و آگهی خود را انتشار دهید.

با توجه به اینکه درب های ورودی از طراح ها و سبک های گوناگونی برخوردار می باشند انتخاب درب ورودی خوب یکی از بارزترین مواردی است که سازندگان و معماران ساختمانی برای امنیت، زیبایی، راحتی عبور و مرور بدان توجه شایانی دارند.

اولین جایی که مراجعه کننده ای به آن محیط وارد میشود درب ورودی است و ورود افراد به درب ورودی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است به نوعی میتوان گفت که گل یک ساختمان و بنا، درب ورودی آن مکان می باشد.

درب ورودی ، ساکنان و مهمانان را به سمت خانه هدایت نموده و به طور همزمان برای بازدید کنندگان و ساکنین در برابر مواردی همچون سرما، گرما، رطوبت، سر و صدا و جهت ایجاد امنیت در برابر افراد غریبه به عنوان رکن اصلی یک ساختمان محسوب میگردد.

انتخاب و خرید درب ورودی مناسب میتواند به عنوان یک تجربه منحصر به فرد در زندگی تلقی گردد، به همین دلیل است که ما همواره پیشنهاد میکنیم بهترینها و حرفه ای ترینها را در این امر انتخاب کنید.

انتخاب رنگ، جنس، دوام و ماندگاری، میزان راحتی ورود و خروج، امنیت بالا نیز از جمله موارد مهمی است که در هنگام خرید و نصب درب ورودی باید به آن توجه کرد چرا که ما بسیاری از افراد را دیده ایم که پس از اینکه پیمانکار درب ورودی را به مرحله پایانی نصب رسانده صاحب ملک اطلاعات زیادی از چند و چون کار وی ندارد البته هرچند که اعتماد به سازنده نیز آغاز کار ساخت را رقم میزند، اما در این باره حتماً با مشورت چند تن از دوستان که در حوزه صنایع درب ورودی هستند مشورت نموده تا با دیدی باز از جزئیات درب وروی ساختمان خود جهت انتخاب آن توسط پیمانکار یا سازنده ساختمان پیشنهاد داده و اطلاع داشته باشید.

یادآور میشویم که زیبایی در طراحی و بهینه سازی در صنعت ساختمانی امری ذاتی بوده و سبک های مختلف طراحی درب های ورودی ، و انتخاب درب ورودی مناسب بسته به نیاز ساختمان و همچنین با توجه به الگوهای مختلف معماری، نوآوری ها و خلاقیت های سازندگان در بخش های مختلف ساختمان متفاوت می باشد. 

درب ورودی چنانچه با طراحی بصری و بهینه طراحی شده باشد کاری شایسته یک ساختمان و ساکنین آن از نظر زیبایی و استحکام آن خواهد بود.

  ثبت آگهی رایگان