در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

آگهی های درب هیبریدی

درب و پنجره و نرده ساختمان درب هیبریدی

آگهی رایگان
2 هفته قبل

تولیدکننده درب هیبریدی درب هیبریدی

آگهی رایگان
2 سال قبل

درب هیبریدی ورودی درب ساختمان

درب ورودی هیبریدی ساختمان

شاید تا به حال نام این نوع از درب ها را شنیده باشید، اگر بخواهیم نگاهی اجمالی بر درب ورودی هیبریدی ساختمان بیاندازیم میتوان گفت که این نوع درب ورودی ساختمان از نظر ظاهری شبیه به درب های چوبی ساختمان بوده ولی پنل های بکار رفته در آن نیز از ساختاری لوله ای شکل فوم دار و تخته های سه لایه تشکیل شده اند.

تمامی عناصر در درب ورودی هیبریدی ساختمان با روکش های چوبی پوشانده شده است.

کاربرد دربهای هیبریدی

اگر در ساختمان خود بخش رواق یا طاق نمایی جهت جلوگیری از ورود نور آفتاب نداشته باشید و به فکر آن هستید که ظاهر بکار رفته برای درب ساختمانتان مانند چوب باشد درب ورودی هیبریدی ساختمان نیز میتواند پیشنهاد مناسبی در این رابطه باشد.

به طور کل درب ورودی هیبریدی ساختمان نیز میتواند بنا به سلایق مشتری به صورت سفارشی ساخته، نصب و تحویل شود.

از معایبی که برای درب ورودی هیبریدی ساختمان میتوان بدان اشاره کرد این است که بنا به اینکه روکش بکار رفته از جنس چوب می باشد باید هر دو الی سه سال یکبار ترمیم و مرمت شود.

حال نگاهی کلی تر بر درب هیبریدی بیاندازیم:

هیبرید چیست؟

چرا نام هیبریدی برای این نوع درب ها گذاشته شده است؟

فناوری هیبرید از ترکیب گاز و جریان برق تشکیل میشود، مثال عمده آن در صنعت خودروسازی بسیار دیده میشود.

اما در صنعت چوب، به ترکیب چوب های MDF و چوب های سخت هیبرید گفته میشود در واقع به نوعی ترکیب مواد سنتی و مواد امروزی و مدرن نیزمیتواند شامل باشد.

مزیت دربهای هیبریدی

در صورتی که مصرف کننده برای انتخب متریال چوب خود نیز مشکل انتخاب و محدودیت را داراست و نگران تابش نور خورشید در هنگام فصل گرما که ممکن است به چوب آسیب بزند و همچنان خریدار درب ، نیازمند درب چوبی باشد میتواند درب ورودی هیبریدی ساختمان را به عنوان انتخابی مناسب در نظر بگیرد.

پیشنهاد ساختمونی ها

شما سروران گرامی از طریق سایت ساختمونی ها می توانید بهترین ارائه کنندگان خدمات مد نظرتان را پیدا کنید و کارهای ساختمانی تان را به آنها بسپارید ، همچنین در بخش درب ورودی میتوانید سایر دربهای ورودی مرتبط را ملاحظه فرمایید

شما ساختمونی ها ی عزیز می توانید بنا به تخصص خود در بخش درب هیبریدی ، آگهی خود را ثبت و تبلیغ نمایید.

با تشکر از همراهی شما

  ثبت آگهی رایگان