رپورتاژ آگهی در ساختمونی ها

یکی از بهترین و مناسبترین روشهای تبلیغاتی در دنیای تبلیغات و بازاریابی اینترنتی که شرکتها و صاحبان کسب و کار از آن استفاده میکنند، درج آگهی  در قالب متن و نوشته ، عکس و یا ویدئو از محصولات و یا خدمات خود می باشد

در واقع برای تشریح و توضیح کامل محصولات یا خدماتی که با معرفی مزایا و مشخصات آن همراه میگردد، به طور غیر مستقیم (در دل وبلاگ سایت ها و شبکه های اجتماعی) به طور کامل نیز به تشریح خدمات شرکت پرداخته میشود و این خود یکی از موثرترین راه های معرفی کسب و کار کارفرمایان خواهد بود.

وب سایت ساختمونی ها ، با ایجاد شرایطی مناسب و مطمئن وبسایتی تخصصی در زمینه املاک و صنعت ساختمان و کلیه تجهیزات خانه می باشد و محل مناسبی برای معرفی خدمات و محصولات شما عزیزان در زمینه صنعت ساختمان  و لوازم خانگی و املاک فراهم نموده است.

سفارش رپورتاژ آگهی

قصد انتشار مطلبی یا مقاله ای  از کسب و کار خود دارید ؟

میتوانید برای سفارش رپورتاژ آگهی و درج مقالاتتان، پس از انتخاب و درج آگهی ویژه مورد نظر خود،  مطلب خود را به نشانی  sakhtemuniha@gmail.com  ایمیل نموده و بعد از 24 ساعت از طریق لینک تازه های ساختمونی ها و شبکه های اجتماعی ساختمونی ها مطلب و یا مقاله رپورتاژ شده خود را به همراه لینک دهی های مرتبط به آگهی تان را مشاهده فرمائید.

چنانچه مطلب شما آماده نیست ما نیز برایتان تولید محتوای انحصاری در زمینه کسب و کارتان را در سریعترین زمان و بهترین نگارش انجام خواهیم داد.

لطفاً جهت سفارش محتوا و رپورتاژ آگهی ، با شماره های  09190115182  و یا 02128429092 تماس حاصل فرمائید.

 

نکاتی که هنگام نوشتن رپورتاژ باید بدان توجه کرد :

  1. انتخاب عنوان جذاب
    - در زمان انتخاب تیتر و عنوان رپورتاژ آگهی حتماً باید به گونه ای باشد که جذابیت عنوان مخاطب را جذب خود کرده تا بازخورد بیشتری نسبت به خواندن آن مقاله بوجود بیاید.
  2. جمله بندی ساده
    استفاده از جمله بندی ای ساده و روان سبب میشود تا کاربران و خوانندگان احساس راحتی در ادامه دادن به خواندن مقاله شما داشته باشند.
  3. بدنه ی رپورتاژ

در هنگام نگارش به گونه ای عمل کنید که پایان نوشته ها و وقفه های بین جملات مشخص باشد تا خواننده متن دچار سردرگمی نشود.

 .4شناسایی مخاطبین هدف

از آنجا که متن رپورتاژ نیز هدفی را دنبال میکند و آن هم جذب مخاطبین نیازمند به کالا و یا خدمات شما می باشند باید به صورت خبری و هدفمندانه ارائه گردد تا مخاطبین هدف خود را به سمت خود جذب نمایید.

 .5قالب رپورتاژ آگهی

فراموش نکنید که رپورتاژ آگهی می تواند در شکل و شمایل یک محتوای تبلیغاتی، در قالب ویدئو، صوت و متن باشد.