در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

آگهی های درب ورودی ملامینه HPL

درب داخلی ملامینه ۴ میل درب ورودی ملامینه HPL

آگهی رایگان

درب ملامینه مدل تشریفات درب ورودی ملامینه HPL

آگهی رایگان

درب ملامینه تشریفات درب ورودی ملامینه HPL

آگهی رایگان

درب ورودی ملامینه HPL

ثبت آگهی درب ملامینه HPL

از ویژگی های درب های ملامینه HPL میتوان به ضد آب بودن و بدون نیاز به رنگ اشاره کرد و به عنوان درب های ورودی و اتاقی میتوان به وفور از آنها استفاده کرد.

Hpl  مخفف High Pressure Laminate بوده و یک پنل تزئینی می باشد که در ابعاد و  ضخامت های گوناگونی 2 تا 30 میلی متر در بازار درب های ملامینه یافت میشود.

پانل اچ پی ال درب ملامینه از لایه های متعددی کاغذ کرافت و روکش رزین تشکیل میگردد که این لایه ها توسط چسب ممبران آغشته شده و در اثر دما و فشار بالا تبدیل به یک ورقه متراکم به صورت یکدست تبدیل میشود، و استحکام بالا و چسبندگی فوری و پایدار رزین مصرفی موجب پیوند محکم لایه های مختلف پنل ها میگردد.

مزایای درب ملامینه HPL

  1. مقاوم در برابر فرسایش
  2. مقاوم در برابر رطوبت
  3. مقاوم در برابر نور آفتاب
  4. سبک
  5. مقاوم در برابر فشار
  6. مورد استفاده در درب ضد سرقت به عنوان روکش درب ورودی

همچنین لازم به ذکر است که  عمدتاً درب ورودی ملامینه از جنس MDF با روکش ملامینه HPL ساخته میشوند و در بازار درب های ساختمان درب های ملامینه بیشتر به عنوان درب های آماده یا پیش ساخته یاد میکنند و نسبت به سایر درب های ورودی ساختمان از قیمت پایینتری برخوردار هستند.

چنانچه تولید کننده درب ملامینه HPL ، فروشنده درب ملامینه و یا ارائه دهنده خدمات نصب درب ملامینه HPL هستید شما ساختمونی ها ی عزیز و سروران گرامی می توانید بنا به تخصص خود در بخش درب ورودی ملامینه HPL ، اقدام به ثبت آگهی نمایید

  ثبت آگهی رایگان