در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت سفارش تبلیغات بنری ، تولیدمحتوا ، انتشار مطلب ، رپورتاژ آگهی یا تبلیغ در اینستاگرام ساختمونی ها ، لطفا با شماره 09190115182 در واتس اپ و یا دایرکت اینستاگرام تماس حاصل فرمائید sakhtemuniha@

ساختمونی ها

آگهی های درب ضد سرقت

درب ضد سرقت اکباتان درب درب ضد سرقت

آگهی رایگان

درب ساختمان ضد سرقت ایران درب درب ضد سرقت

آگهی رایگان

درب ضد سرقت ونوس درب ضد سرقت

آگهی رایگان

درب ضد سرقت ونوس پی وی سی درب ضد سرقت

آگهی رایگان

فروش درب ضد سرقت اکونومی درب ضد سرقت

آگهی رایگان

درب ضد سرقت صنعت چوب و فلز کیمیا درب ضد سرقت

آگهی رایگان

درب ضد سرقت | ساختمونی ها

ثبت آگهی درب ورودی ضد سرقت ساختمان

مطمئناً همه ما نام درب ضد سرقت را بارها شنیده ایم و به محض اینکه از این نوع درب ها سخن به میان می آید به یاد محکمی و استوار بودن این نوع درب های ساختمانی می افتیم و از یک درب ضد سرقت ساختمان انتظار آن داریم تا نیاز ما را در امن بودن و قابل اعتماد بودن درب ورودی ساختمان تامین نماید.

درب های ضد سرقت عمدتاً از کلافها و صفحه های فلزی محکمی ساخته میشوند تا در برابر عواملی از قبیل اهرم کاری، بریدن، فشارهای ناشی از ضربات و خرابکاری های سارقین و دزدان جلوگیری شود.

اصولاً بخش لولاهای بکار رفته در درب های ضد سرقت در قسمت داخلی آپارتمان قرار گرفته تا در برابر نیروهای خارجی اهرم ها از بیرون درب جلوگیری شود، همچنین قفلها و یراق آلات بکار رفته دراین نوع درب ها از جنس های کاملاً مرغوبی ساخته می شود تا در برابر تخریب توسط دریلها و مته های سخت ایمن گردد و این خود سبب ایجاد سودگی خاطر برای ساکنین ساختمان میشود.

البته ایمن بودن یک درب ورودی ساختمان به معنای 100 درصد تضمین امنیت درب های ورودی نمی باشد، اما نسبت به سایر درب های ورودی که به صورت معمول در گذشته و امروزه وجود دارد روش های نفوذ به آن نیز بسیار کاهش یافته است چرا که درب های ورودی معمولی نیز دارای درزها و شکاف های بیشتری نسبت به درب ضد سرقت می باشند و این خود سبب آن میشود تا جهت افزایش آرامش خاطر و امنیت برای ساکنین درصد انتخاب و استفاده از درب های ضد سرقت در ساختمان ها و آپارتمان ها بیشتر شود و بازار تولید درب ضد سرقت نیز در جایگاه خوبی قرار بگیرد.

همچنین رقابت بوجود آمده در میان تولید کنندگان درب ضد سرقت سبب شده تا اصل زیبایی این نوع درب های ساختمان برای درب های ورودی ساختمان جزء فاکتور های مهم تولید کننده درب ضد سرقت قرار داشته باشد.

چنانچه تولید کننده درب ضد سرقت ، فروشنده درب ضد سرقت و یا ارائه دهنده خدمات نصب درب ضد سرقت هستید شما ساختمونی ها ی عزیز و سروران گرامی می توانید بنا به تخصص خود در بخش درب ضد سرقت ، آگهی خود را ثبت و تبلیغ نمایید

  ثبت آگهی رایگان