در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت سفارش تبلیغات بنری ، تولیدمحتوا ، انتشار مطلب ، رپورتاژ آگهی یا تبلیغ در اینستاگرام ساختمونی ها ، لطفا با شماره 09190115182 در واتس اپ و یا دایرکت اینستاگرام تماس حاصل فرمائید sakhtemuniha@

ساختمونی ها

آگهی های درب آهنی

درب آهنی ساختمان حیاط سنگین ساختمونی ها

درب آهنی ساختمان

همانطور که می دانید امروزه از درب های آهنی به عنوان درب ورودی ساختمان بسیار استفاده می شود البته این موضوع دلایل مختلفی از جمله مناسب بودن قیمتشان را نیز دارد برای مثال درب های آهنی از درب هایی همچون درب چوبی ارزان تر در می آیند در نتیجه طرفداران بیشتری دارند.

درب ها به بخشی از ساختمان گفته می‌شوند که با باز و بسته شدن شان فضای داخلی و خارجی خانه را به یک دیگر مرتبط می‌ کنند. حتی در برخی موارد دیده شده است که عبور نور و تبادل هوا و سرما و گرما را نیز می‌ تواند امکان‌پذیر یا ناممکن بکند.

کاربرد درب ساختمان

 1. ایجاد امکان دسترسی به فضای داخلی و خارجی خانه با باز و بسته شدن آن
 2. مقاومت و پایداری و استحکام بالا در برابر حیوانات و افراد بیگانه
 3. زیبا تر نمودن جلوه ساختمان
 4. حفظ حریم شخصی خانه و منازل
 5. ایجاد ایمنی و برقراری امنیت در همه جا و هر جایی که ساختمان باشد
 6. عایق در برابر گرما، سرما، گرد و خاک، طوفان ها و اصوات

آشنایی با قسمت های مختلف درب ها

 1. لنگه ی درب : قسمتی از در که داخل چهار چوب قرار داده می شود.
 2. قاب : چهارچوب درب است.
 3. آستانه: قسمت پایینی قاب درب
 4. کتیبه : قسمت بالایی درب که می تواند ثابت یا بازشو باشد و کتیبه درب نیز به محیط و سلیقه مشتری بستگی دارد.
 5. پاخور: به یال های پایینی لنگه درب میگویند که ازلنگه های جانبی پهن تر و ضخیم تر بوده و برای جلوگیری کردن از ضربه های باز و بسته شدن درب پیش بینی می شوند.
 6. دماغه : قسمتی از لنگه درب می باشد که بر روی نمای چهارچوب درب یا قاب درب قرار می گیرد.
 7. یراق : قسمتهای از درب هستند که جهت باز و بسته شدن و قفل نمودن درب به کار می ‌رود. مانند لولا ها ، دستگیره ها و قفل ها ...
 8. شیشه خور: قسمتی از یال های درب هستند که محل قرارگیری شیشه بر روی آن می باشد.
 9. وادار: قسمتی از درب ها هستند که جهت تقسیم کردن لنگه درب به دو یا چند قسمت می باشد.

سفارش درب آهنی

شما می توانید با توجه به هر نوع سلیقه ای که دارید درب هایی را در ابعاد و اشکال دلخواه خود سفارش دهید. درب های آهنی این قابلیت را دارند که با توجه به نیاز شما و مکانی که می خواهید در آن از آن درب ها استفاده کنید ساخته شوند.

 البته درب هایی وجود دارند که بنا بر استاندارد ها و تجربیات ، درب های متداول تری هستند رعایت این استانداردها در ساخت درب ساختمانی عمدتاً به یک اصل تبدیل شده است.

به عنوان مثال برای درب های آهنی پارکینگی باید 3 الی 5 متر فضا در نظر گرفت و بنا به عوامل و فاکتورهای مختلفی تولید و  ساخته می شوند برای مثال:

 1. پهنای کوچه برای دورگیری ماشین - برای ورود و خروج از پارکینگ که در خیلی موارد دیده شده که برای شروع ساخت یک آپارتمان شهرداری بنا به کمبود فضای دورگیری برای پارکینگ حتماً باید عقب نشینی های لازم بابت شروع پروژه و دریافت پروانه ساخت انجام شود و الزامی میگردد.
 2. بر خانه – با توجه به متراژ عرض ورودی ساختمان نسبت به تعداد طبقات مجوز داده شده میتوان ابعاد درب خانه را افزایش یا کاهش داد.
 3. نوع درب انتخاب شده – بسته به سلیقه مشتری و حتی فضای مورد کاربرد برای درب نیز سفارشات مختلفی در نظر گرفته میشود.

 

ارتفاع درب های پارکینگ

 ارتفاع درب پارکینگی نیز به صورت عمده بین 2.40 و 3.20 متغیر  می باشد و باز هم میگوییم که بنا به فضای مورد استفاده و یا نیاز خاص مخاطبین ممکن است این اندازه بیشتر هم گردد و قابل تغییر منیز هستند البته استاندارد درب های آهنی متداول اصولاً عرض 1متر و 20 سانتی متر و ارتفاع 2 تا 2متر و 40 سانتی متر میتوان در نظر گرفت.

ما در وب سایت ساختمونی ها شرایطی را فراهم نموده ایم که اگر به دنبال فروشنده درب آهنی ، تولیدکننده درب آهنی و یا نصاب درب آهنی میگردید براحتی ایشان را بیابید و از مشاوره های آنها در امر خرید درب آهنی بهره ببرید و با آنها در ارتباط باشید.

شما سروران گرامی از طریق سایت ما می توانید بهترین ارائه کنندگان خدمات مد نظرتان را جستجو نموده و کارهای ساختمانی تان را به آنها بسپارید.

 

* * * * قابل توجه تولید کنندگان ، فروشندگان  و یا ارائه دهنده خدمات نصب در حوزه درب ساختمان

شما ساختمونی ها ی عزیز و سروران گرامی می توانید بنا به تخصص خود در بخش درب آهنی ، اقدام به ثبت آگهی نمایید.

  ثبت آگهی رایگان