در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت سفارش تبلیغات بنری ، تولیدمحتوا ، انتشار مطلب ، رپورتاژ آگهی یا تبلیغ در اینستاگرام ساختمونی ها ، لطفا با شماره 09190115182 در واتس اپ و یا دایرکت اینستاگرام تماس حاصل فرمائید sakhtemuniha@

ساختمونی ها

آگهی های گروه درب حیاط

درب آلمینیومی ساختمان درب حیاط

آگهی رایگان

درب و نرده فرفورژه و فلزی درب حیاط

آگهی رایگان

درب حیاط ساختمان ساختمونی ها

درب حیاط ساختمان

ما در وب سایت ساختمونی ها درب های حیاط را به موارد ذیل تقسیم بندی کرده ایم که با توجه به فعالیت عمده شما در این موارد میتوانید اقدام به ثبت آگهی نمایید تا در هر حوزه مرتبط به صورت بهینه مخاطبینتان با شما در ارتباط باشند:

از آنجایی که درب حیاط بخشی مهم برای ورود و خروج یک مجموعه مسکونی یا اداری به حساب می آید باید در انتخاب جنس و مدل آن دقت کافی نموده و تطبیق بودن آن با نمای ساختمان را رعایت کرد تا با نمای خارجی ساختمان مطابقت و همخوانی کامل را داشته باشد. برای مثال از درب های کلاسیک برای خانه های مدرن و یا بالعکس نباید استفاده کرد یا به عنوان مثال نباید از درب های بکار رفته در مجموعه های اداری برای مجموعه های مسکونی استفاده کرد و از این قبیل.

 

نکات کلیدی و مهم در انتخاب مدل درب

  • انتخاب بر اساس نمای ساختمان

 از نکاتی که اهمیت دارد و باید به آنها توجه کرد این است که درب حیاط باید بر اساس سبک نمای‌ ساختمان انتخاب شود برای مثال برای نمای کلاسیک باید از درب های کلاسیک استفاده کرد.

  • استانداردهای تعیین شده و طول و عرض

در اکثر موارد درب های حیاط و پارکینگ کاربردی مشترک دارند یعنی خودرو برای ورود به پارکینگ ساختمان باید از درب حیاط عبور کند در نتیجه عرض مفید درب ورودی برای پارکینگ های بزرگ حداقل 6 متر و برای پارکینگ های متوسط و کوچک حداقل 3 متر در نظر گرفته می شود که این موضوع به درب های حیاط نیز مرتبط میگردد.

  • رنگ آمیزی

 شما برای رنگ آمیزی 2 انتخاب دارید یا دربی را خریداری و تهیه کنید که از قبل رنگ مد نظر شما بر روی آن زده شده است و درب تنها احتیاج به نصب و پیاده سازی بر روی چهارچوب تعبیه شده دارد و یا شما نیاز دارید که درب مد  نظرتان را با رنگ دلخواهتان رنگ‌آمیزی کنید.

در هر دو مورد شما باید به رنگ آمیزی ساختمان و نمای ساختمان تان توجه کافی و دقت لازم را بکنید. شما باید رنگی را انتخاب کنید که با نمای ساختمان تان همخوانی کامل داشته باشد ما به هیچ عنوان استفاده بیش از دو رنگ را در رنگ آمیزی پیشنهاد نمی کنیم.

  • فصل رنگ آمیزی

نکته‌ای که ممکن است افراد به آن توجه نکند و یا حتی درباره آن اطلاع نداشته باشند این است که برای رنگ آمیزی درب ها فصل نیز اهمیت دارد. بهترین فصل برای رنگ آمیزی در فصل های گرم و بدون گرد و خاک است برای مثال روزهایی که در فصل تابستان هوا گرم است و گرد و خاکی در هوا وجود ندارد.

  • استفاده از کارشناس معتبر

شما می توانید برای انتخاب درب حیاط تان از کارشناسان زبده در این حوزه کمک بگیرید و پس از مشورت با آنها اقدام به رنگ آمیزی درب ها نمایید، زیرا برخی ترکیب های رنگ می تواند جذابیت خاصی را به منزل شما بدهند و حیاط شما را زیباتر از آن چیزی که هست جلوه بدهند .

برای مثال برای درب های سلطنتی و فرفورژه رنگ های سرمه ای و طلایی در کنار هم می تواند جذابیت خاصی را به وجود بیاورد.

 

 شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت مشاوره ساختمونی ها از طریق وب سایت ساختمونی ها با فعالان در حوزه درب حیاط و  اگر به دنبال فروشنده و تولیدکننده درب حیاط و یا نصاب درب حیاط میگردید در تماس باشید.

شما سروران گرامی از طریق سایت ما می توانید بهترین ارائه کنندگان خدمات مد نظرتان را پیدا کنید و کارهای ساختمانی تان را به آنها بسپارید.

با تشکر از حُسن توجه و همراهی شما

  ثبت آگهی رایگان