در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت سفارش تبلیغات بنری ، تولیدمحتوا ، انتشار مطلب ، رپورتاژ آگهی یا تبلیغ در اینستاگرام ساختمونی ها ، لطفا با شماره 09190115182 در واتس اپ و یا دایرکت اینستاگرام تماس حاصل فرمائید sakhtemuniha@

ساختمونی ها

آگهی های درب فرفورژه

درب و نرده فرفورژه و فلزی درب فرفورژه

آگهی رایگان

درب فرفورژه ساختمان | ساختمونی ها | درب ساختمان

درب فرفورژه ساختمان

همان طور که می دانید از مهم ترین بخش های ساختمان که زیبایی یک ساختمان را به نمایش می گذارد و نقش موثری در جذابیت نمای ساختمان دارد و توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند درب ساختمان است. این بخش از ساختمان اهمیت بسیار زیادی داشته و ما نیز باید برای انتخاب آن وقت بگذاریم و نهایت دقت و توجه لازم را به این بخش از ساختمان داشته باشیم.

ما در این بخش می خواهیم برایتان از درب های فرفورژه اطلاعاتی را ارائه دهیم و امیدواریم بتواند بخشی از سوالات شما را برطرف کند.

در گذشته معمولاً درب های حیاط از فلزاتی مانند آهن ساخته میشدند که بسیار محدود بوده  و معمولاً در تولید این درب ها طرح های ساده و تکراری بوجود می آمد، اما امروزه تنوع درب ها بسیار زیاد شده است و از نظر جنس و متریال و مدل ها با هم بسیاری پیدا کرده اند.

 

درب حیاط فرفورژه

در صنعت تولید درب حیاط مصنوعات فلزی که از آهن و چدن ساخته میشوند را فرفورژه نام برده میشود، که با اصطلاح قدیمی چلنگری در آهنگری نیز همخوانی دارد.

 در واقع فرفورژه کلمه ای فارسی نبوده و ریشه در زبان فرانسوی دارد و در زبان فرانسوی به معنای آهن و فرفورژه کوبیده شده می باشد در واقع به آهنی که از طریق کوبیدن شکل داده و بدست می آید گفته میشود.

درب های حیاطی فرفورژه ای معمولاً چهارچوبهای فلزی ای دارند که شکل ظاهری آن ها پیچیده تر از درب های مدرن و معمولی است و برای ساختمان‌های مسکونی شیک و زیبا بسیار کاربرد دارد و با سلیقه هر ایرانی نیز سازگاری دارد.

قابل توجه است که این صنعت در ایران سابقه طولانی داشته و دارد برای مثال در گذشته با شکل دادن آهن و ریخته گری چدن یا سایر فلزات بر روی درب ها کار می کردند و تزئینات را بر روی آنها به وجود می آوردند.

 البته امروزه برای تغییر شکل فلزات از دستگاه های مدرن و پیشرفته ای نیز استفاده می کنند که در آن از حرارت بالا چندان استفاده نمیگردد.

در صورتی که در گذشته برای ساختن درب های حیاطی فرفورژه ای ابتدا باید میله های آهنی را توسط حرارت بسیار زیاد در کوره ها نرم و ذوب می کردند و سپس با کوبیدن آنها به شکل دلخواه خود در می آوردند.

 دربهای فرفورژه بیش از 200  مدل ودر طرح ها و سبک های مختلف و با نام های مختلفی همانند ذیل بیشتر دیده میشوند:

  • دربهای فرفورژه ویلایی
  • درب های فرفورژه پارکینگ
  • درب فرفورژه ساده ساختمان
  • درب فرفورژه باغ و ورودی باغ
  • درب فرفروژه حیاطی در خانه های شمالی ساز و ... شناخته می شود.

یکی از مهم ترین علت های پرطرفدار بودن درب های فرفورژه زیبایی و امنیت آنها است که با درب های قدیمی قابل قیاس نیست البته شما با پیگیری کردن قیمت های درب های مختلف می توانید به راحتی به این نتیجه دست یابید که درب های فرفورژه معمولاً قیمت نسبتاً بیشتری نسبت به درب های معمولی دارند اما از طرفی امنیت و زیبایی بیشتری نیز برخوردارند که در مقایسه با قیمت این درب ها واقعاً ارزش استفاده کردن و لذت بردن از این درب ها در ساختمان ها و بنا ها را دارد.

هرچند که عواملی همچون میزان آهن، تزیینات، یراق آلات ، نوع رنگ آمیزی و حتی وزن این درب ها در هنگام حمل و نقل بی تاثیر بر قیمت تمام شده ندارد اما پس از نصب درب و جلوه نمودن بر روی ساختمان هزینه ها دیگر به چشم نخواهد آمد.

 همچنین ضمانت و خدمات پس از فروشی که اکثر شرکت های سازنده دربهای حیاطی فرفورژه به مشتریان خود ارائه می دهند دیگر جای هیچ گونه نگرانی را برای شما باقی نخواهد گذاشت.

ما در وب سایت ساختمونی ها درب های حیاط را به موارد ذیل تقسیم بندی کرده ایم که با توجه به فعالیت عمده شما در این موارد میتوانید اقدام به ثبت آگهی نمایید تا در هر حوزه مرتبط به صورت بهینه مخاطبینتان با شما در ارتباط باشند:

با تشکر از حُسن توجه شما سروران گرامی در صنعت ساختمان

  ثبت آگهی رایگان