در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

آگهی های درب کشویی آکاردئونی چرمی

هیچ آگهی در این گروه ثبت نشده است

درب کشویی آکاردئونی چرمی

آشنایی با درب کشویی آکاردئونی چرمی در ساختمونی ها

در این مقاله میخواهیم اطلاعاتی راجع به درب های کشویی به خصوص درب کشویی آکاردئونی چرمی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

امروزه فروش این نوع درب ها خواستاران زیادی پیدا کرده است.

زیرا علاوه بر تنوع در طراحی، زیبایی هرچه تمام تر، باعث شده تا جای بسیار کمی را اشغال کند و این مسئله برای خانه ها و ساختمان هایی که متراژ پایینی دارند از اهمیت بالایی برخوردارند.

مقرون به صرفه و زیبا

قیمت این نوع درب ها نیز نسبت به سایر درب ها تقریباً پایین تر بوده و از لحاظ صرف هزینه ها بسیار مقرون به صرفه می باشد.

یکی از بهترینهای درب کشویی ، درب های کشویی آکاردئونی می باشد که به صورت گسترده چه در منازل و چه در محل کار مورد استفاده قرار میگیرند که در این میان میتوان برای مقاومت و زیبایی بیشتر از روکش چرم برای درب آکاردئونی استفاده کرد.

پرفروش ترین درب ها

از پرفروش ترین درب های کشویی ، درب آکاردئونی چرمی میباشد که روکش چرم آن زیبایی بیشتری به فضای محل زندگی یا ساختمان شما می دهد.

در رابطه با جنس اینگونه درب ها باید عرض شود که همانند سایر درب های کشویی از جنس pvc بوده و تنها تفاوت آن در روکش چرم آن است.

این نوع درب ها هم زیبایی و هم کارکرد عالی را باهم برای شما به ارمغان می آورد، بطوریکه در موقعیتی که فضای کمی برای نصب درب های معمولی و یا حتی درب های پنهان شونده داخل دیوار دارید، این نوع درب ها می توانند نیازتان را برآورده سازد.

ویژگی های درب های چرمی

قابلیت شستشو

مزیت دیگری که درب های اکاردئونی چرمی دارند در این است که صد در صد قابیلت شست و شو دارند و این ما اطمینان را به شما میدهیم که پس از شست وشوی چرم این درب ها به هیچ عنوان پوسته پوسته نشده چرا که چرم استفاده شده در درب های آکاردئونی چرمی با کیفیت بسیار خوب و طول عمر بالایی استفاده میگردد.

تنوع طرح و رنگ

همچنین میتوان درب های آکاردئونی چرمی را در ابعاد مختلف و با طرح های دلخواه در رنگ های متنوع، طراحی و ساخت.

زیبا نمودن محیط

از درب آکاردئونی چرمی می توان در فضاهای لوکس و برای شیک تر کردن و زیبایی محیط استفاده کرد و این نوع درب ها قابلیت نصب برای هر مکانی را دارند زیرا حتی در برابر نور آفتاب مقاوم هستند و به هیچ عنوان تغییر رنگ‌ نمیدهند.

جلوگیری از آلودگی صدا

مزیت دیگر درب های آکاردئونی چرمی در عبور حداقل صدا می باشد و بر اساس همین مزیت، از این درب ها در ساخت اتاق های کنفرانس نیز استفاده های زیادی میشود تا صدای خارج شده از محیط یا وارد شده به آن به حداقل برسد.

راحت

در رابطه با قیمت این نوع درب ها باید گفته شود که در مقایسه با کارایی و زیبایی که دارند، بسیار مقرون به صرفه بوده و به دلیل راحتی در باز و بسته کردن و روان بودن آن ، درب های آکاردئونی چرمی متقاضی زیادی در بازار پیدا کرده اند.

پیشنهاد ما در سایت ساختمونی ها

اگر به دنبال فروشنده و تولیدکننده درب کشویی آکاردئونی چرمی و یا نصاب درب کشویی آکاردئونی چرمی میگردید براحتی ایشان را  در وب سایت ساختمونی ها بیابید و از مشاوره های آنها در امر تهیه و خرید درب کشویی آکاردئونی چرمی استفاده کنید و با آنها در ارتباط باشید.

پیشنهاد ساختمونی ها

شما سروران گرامی از طریق سایت ساختمونی ها می توانید بهترین ارائه کنندگان خدمات مد نظرتان را پیدا کنید و کارهای ساختمانی تان را به آنها بسپارید ، همچنین در بخش درب کشویی میتوانید سایر دربهای کشویی مرتبط را ملاحظه فرمایید.

  ثبت آگهی رایگان