در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

آگهی های گروه درب کشویی

درب upvc نو درب کشویی

آگهی رایگان
1 ماه قبل

درب ریلی کشویی درب کشویی

آگهی رایگان
9 ماه قبل

درب و پنجره دوجداره درب کشویی

آگهی رایگان
1 سال قبل

درب و پنجره دوجداره درب کشویی

آگهی رایگان
1 سال قبل

درب کشویی پردیس درب کشویی

آگهی رایگان
2 سال قبل

درب کشویی ساختمونی ها - درب ساختمان

درب کشویی ساختمان

در این بخش به معرفی انواع مختلفی از درب های کشویی می پردازیم که علاوه بر اشغال فضایی بسیار کمتر، زیبایی محیط زندگی شما را نیز چند برابر می کنند.

همانطور که مستحضرید با گذشت زمان اندازه و متراژ ساختمان ها و ادارات و شرکت ها روز به روز به دلیل افزایش جمعیت و تراکم زندگی ها کمتر و کمتر گشته و ما همواره با کمبود فضا روبه رو میشویم، به همین دلیل معماری ساختمان ها به سمتی پیش میرود که با استفاده از متریال ها و امکانات جدید قسمت های خانه را به شکلی طراحی کرده و ساخته شوند که نهایت استفاده را از فضای داخلی و بیرونی خانه ببرند.

دربی برای طراحی مدرن

یکی از طراحی های مدرن امروزی، ساخت انواع مختلفی از درب های کشویی است که علاوه بر این که انواع و طرح های مختلفی دارد و زیبایی و دلنشینی منزلتان  را چند برابر میکند، باعث افزایش متراژ مفید ساختمان نیز میگردد و امکان جداسازی و تفکیک بخشهای مختلف ساختمان از یکدیگر را به ما میدهد.

ما در قسمت های بعدی به معرفی برخی از این درب های کشویی پرداختیم، اگر به دنبال راهی برای افزایش فضای باز خانه یا محل کار خود هستید با ما همراه باشید.

برخی از درب های کشویی

  • درب های شیشه ای

این درب ها خود به دو دسته تقسیم میشوند: درب های شیشه ای شفاف و درب های شیشه ای مات که این درب ها ممکن است  در حاتهای یک تیکه، دو تیکه و حتی چند تیکه تولید شوند.

اگر خانه شما بزرگ است و قصد جداسازی قسمت های مختلف آن را از یکدیگر دارید و در عین حال از کمبود فضا در خانه می هراسید، ما این نوع درب های شیشه ای را برایتان پیشنهاد میکنیم که جداسازی قسمت های خانه شما را بدون هیچگونه کمبود فضایی برای شما به ارمغان می آورد.

  • درب آکاردئونی و تاشو

این نوع درب ها زیبایی و کارکرد عالی را باهم برای شما فراهم می آورند. در موقعیتی که فضای کمی برای نصب درب های معمولی و یا حتی درب های پنهان شونده داخل دیوار دارید، این نوع درب ها می توانند  نیازتان را برآورده کنند.

 زیرا در حالت نیاز آن را باز کرده و در مواقع بسته بودن به راحتی جمعشان می کنید بدون اینکه فضای زیادی را به خود اختصاص دهند.

  • درب آشپزخانه

برای جدا کردن فضای آشپزخانه از مکان های دیگر خانه میتوان استفاده نمود که مزیت این درب ها نسبت به سایر درب ها این است که در صورت استفاده از آنها مجبور به کم کردن تعداد کابینت ها نیستیم زیرا فضای گرفته شده به حداقل میرسد و علاوه بر آن حریم آشپزخانه نیز حفظ میشود.

تنوع دربهای کشویی آشپزخانه

درب های کشویی آشپزخانه به دلیل تنوع در رنگها و مدلهای موجود در بازار درب های ساختمانی، زیبایی زیادی را به خانه و آشپزخانه شما میدهد.

بیشتر ما ایرانی ها خواستار اتاق نشینمن و پذیرایی بزرگ هستیم در این طراحی جدید ما میتوانیم این نوع درب ها را جایگزین مناسبی برای درب های معمولی قرار دهیم زیرا فضای بسیار کمتری به نسبت دیگر درب ها اشغال میکنند و فضایی بزرگ و دلباز را در اختیار شما قرار میدهد.

این ها تنها گوشه ای از مزیت های درب های کشویی بود.

شما ساختمونی ها ی عزیز و سروران گرامی می توانید بنا به تخصص و یا نیاز خود در بخش درب کشویی ، اقدام به ثبت آگهی و یا جستجوی آگهی نمایید.

انواع کشویی ها

  1. درب کشویی تاشو
  2. درب کشویی چوبی
  3. درب کشویی آکاردئونی چرمی
  4. درب کشویی PVC

پیشنهاد ساختمونی ها

سایت ساختمونی ها یکی از بهترین سایت های خدماتی در زمینه ساختمان، ابزار ساختمانی، لوازم خانگی ، معماری و دکوراسیون ، املاک ، درب ساختمان ، و سایر خدمات ساختمانی می باشد و شما می توانید به راحتی به خدمات فعالان در حوزه های مختلف ساختمانی اعم از داخل و خارج ساختمان دسترسی داشته باشید.

شما سروران گرامی از طریق سایت ما می توانید بهترین ارائه کنندگان خدمات مد نظرتان را پیدا کنید و کارهای ساختمانی تان را به آنها بسپارید ، همچنین در در بخش درب ساختمان میتوانید سایر دربهای ساختمانی را ملاحظه فرمایید.

  ثبت آگهی رایگان
<