در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

ویژگی های درب ضد سرقت خوب

چهارشنبه ۱۱ تیر ۹۹ درب ضد سرقت
 • تصویر شماره ویژگی های درب ضد سرقت خوب

بهترین قفل درب ضد سرقت چیست ؟

در این مقاله قصد داریم تا درباره ویژگی های درب ضد سرقت خوب و آنچه که درباره آنها باید بدانیم بیشتر آشنا شویم.

شناخت این ویژگی ها سبب میشود تا در انتخاب و خرید مناسب بهترین ها را تهیه و خریداری نمایید.

از شما دعوت میکنیم تا با مطالعه 7 دقیقه ای این مقاله با ما همراه باشید.

 انواع قفل درب ضد سرقت

از موارد مهمی که به عنوان اصلیترین  ویژگی های درب ضد سرقت خوب محسوب میشود وجود قفل مناسب بر روی درها می باشد.

قفل درب ضد سرقت - ساختمونی ها

بهترین و مرغوب ترین درب های ضد سرقت حتی اگر از جنس فولاد تخریب ناپذیر باشند و براساس استاندارد جهانی طراحی و ساخته شده باشند بدون نصب قفل ضد سرقت ، تفاوتی با یک درب چوبی معمولی نخواهند داشت.

قفلها با توجه به کارایی و کاربدهایی که دارند هرکدام دارای ویژگی های خاص خود می باشند که در بخش ذیل به آنها اشاره شده است: 

1- قفل مولتی پوینت

این قفل ها دارای زبانه های متعددی(5 زبانه به بالا ) هستند، که می توانند در دو جهت عمودی و افقی در چهارچوب فلزی چفت شوند و درب را ایمن سازند.

قفل مولتی پوینت درب ضد سرقت - ساختمونی ها

2-  قفل منو بلاک

این مدل از قفل ها دارای دو قفل است که ساختار هر یک از این قفل ها متفاوت است.این قفل ها سه یا چهار زبانه دارند.این قفل بر روی لنگه درب نصب می شود و باعث ایجاد امنیت در جهت افقی درب می شود و کمی ضریب امنیت آن پایین است.

3- قفل هوکی شکل

این قفل ها که بنام قفل چنگکی هم شناخته می شود.شرکت هوک ترکیه برای اولین بار قفل های چنگکی شکل را تولید کرده است و به همین دلیل  این قفل ها بنام قفل هوکی شناخته شده اند.

قفل هوکی شکل از دو مدل منو بلاک و مولتی پوینت کمی پیشرفته تر است .همچنین روش کار آن بدین صورت است که زبانه های قفل به شکل چنگک در هم قفل می شود.

 از ویژگی مهم این قفل مقاومت بالای آن در برابر ضربه است.این ویژگی باعث می شود که درب در مقابل دیلم مقاوم باشد و به راحتی شکسته نشود و آسیب نبیند.

 4- قفل ضد سرقت آژیردار DESI  

این قفل ساخت کشور ترکیه است و دارای آژیر و نسبت به ضربه حساس است.عملکرد این قفل تا حد زیادی به باتری آن بستگی دارد و همچنین صدای آژیر قفل قابل تنظیم است.میتوانید همزمان با این قفل یک قفل کمکی هم به صورت جداگانه روی درب نصب کنید.

قفل درب ضد سرقت - DSI - ساختمونی ها

5- قفل هوشمند

قفل هوشمند یکی از مجهزترین و بهترین نوع قفل است که میتوانید روی درب ضد سرقت نصب کنید.

قفل هوشمند به دلیل قیمت بالاتری که دارد بر روی قیمت تمام شده درب ضد سرقت تاثیر میگذارد.اما این افزایش قیمت می ارزد به امنیت و راحتی که برای شما به ارمغان می آورد.

قفل هوشمند درب ضد سرقت در انواع مختلفی همچون:قفل کارتی ، اثرانگشتی، رمزدار موجود است و شما باتوجه به بودجه و نیازهای خود میتوانید یکی از انواع این قفل ها را روی درب خود نصب نمایید.

قفل هوشمند درب ضد سرقت - ساختمونی ها

البته قفل هایی در بازار وجود دارد که از ترکیب این قفل های هوشمند است مثلا قفل رمزدار و کارتی که همزمان میتوانید از هر دو روش برای باز کردن درب استفاده نمایید.

 6- قفل پستچی و چشمی

جهت امنیت بیشتر افرادی که در یک ساختمان زندگی میکنند می‌توان از قفل پستچی بر رو هر درب استفاده نمود.

در صورت نصب قفل چشمی بر روی درب، درب تنها به اندازه ۱۰ سانتی متر باز می شود.

همچنین نصب چشمی بر روی اینگونه درب‌ها از موارد دیگری است که افراد زیادی خواهان آن هستند .

بهترین برند های قفل درب ضد سرقت

 در بخش ذیل نیز با بهترین برندهای قفل درب ضد سرقت بیشتر آشنا شوید

1- قفل کاله ترکیه

بهترین برند قفل درب ضد سرقت برند کاله ترکیه است.دلیل کیفیت بالا قفل کاله به کارگیری آلیاژ و مواد مستحکم و مغزی ماندگار با کارکرد عالی می باشد.

 2- قفل داف ترکیه

قفل درب ضد سرقت داف در بین قفل های مطرح قرار دارد و در تولیدی های درب ضد سرقت مورد استفاده قرار می گیرد و از نظر کیفیت و ساختار هم تراز قفل کاله است و تنها در جزئیات و مغزی قفل تفاوت دارند.

این مدل از قفل درب ضد سرقت از نظر ایمنی و آلیاژ به کار رفته و نوع مغزی مورد تأیید است و استانداردها و شاخص های لازم را دارا می باشد و نحوه تعویض قفل درب ضد سرقت در این مورد تفاوتی با قفل های دیگر ندارد.

 نحوه تعویض مغزی قفل در کاله و داف نیاز به شناخت دقیق و کامل قفل دارد و افراد عادی بدون تجربه نباید این کار را بر عهده بگیرند.

آیا نصب قفل درب ضد سرقت بر روی درب‌های معمولی تاثیری دارد؟

نصب قفل درب های ضد سرقت بر روی درب های معمولی این امکان را ایجاد میکند که به راحتی امکان باز کردن قفل میسر نشود.

اما باید این را بدانید که باز کردن قفل تنها راه نفوذ به منزل نیست.لولاها و خود ساختار درب نیز راه دیگری برای ورود سارقین هستند.

بنابراین لازم است با انتخاب یک درب ضد سرقت مناسب، امنیت خانه خود را تأمین کنید.

ویژگی های درب ضد سرقت خوب - ساختمونی ها

 تاثیر نوع قفل بر قیمت درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت موجود در بازار ایران بر اساس نوع روکش چوب و میزان برجستگی درب و یرآق آلات  بکار رفته در درب قیمت گذاری میشوند.

برخی از مدل های درب ضد سرقت در آن از برجستگی خاصی استفاده نشده دارای قیمت پایین تری هستند نسبت به درب هایی که در آن ها برجستگی بیشتری کار شده است.

 درب های ضد سرقت که با روکش گردو ساخته شده اند از درب های ضد سرقت روکش راش گران تر می باشند.

یراق آلات بکار رفته در درب میتواند بر روی قیمت نهایی درب تاثیر بگذارد.

بعضی از یراق آلات از جنس برنج یا استیل می باشند که این جنس بکار رفته در قفل و دستگیره میتواند بر قیمت درب ضد سرقت تاثیر گذار باشد.

همچنین قفل به کار رفته در درب ضد سرقت هم می تواند در قیمت تمام شده درب تاثیر بگذارد.

همان طور که اشاره شد گران ترین قفل برای درب ضد سرقت قفل هوشمند یا قفل دیجیتال است که میتوانید بر روی درب ضد سرقت نصب و با آرامش خاطر از آن استفاده نمایید.

در ابتدای مقاله هم انواع درب ضد سرقت بر اساس قیمت برای شما دسته بندی شد که با توجه به بودجه و نیاز خودتان میتوانید یکی از انواع درب ضد سرقت را تهیه بفرمایید.

در ادامه دعوت میکنیم تا با رنگ بندی های دربهای ضدسرقت نیز آشنا شوید

 رنگ بندی درب ضد سرقت

دربهای ضدسرقت دارای رنگبندی های متنوعی بوده که عمده آنها به دو بخش سفید و قهوه ای نیز تقسیم بندی میگردند.

رنگ بندی درب - ساختمونی ها

آنچه که باید در مورد رنگ درب ضد سرقت بدانید این است که طرح درب و رنگ آن باید با دکوراسیون منزل شما همخوانی داشته باشد و به مکانی که میخواهید درب را در آنجا نصب نمایید زیبایی ببخشد.

 درب ضد سرقت قهوه ای

درب ضد سرقت قهوه ای معمولاً دارای فروش و مورد پسند بسیاری از مخاطبین می باشد.
البته رنگ های قهواه ای متنوعی هم در بازار موجود است، علت محبوبیت رنگ قهوه ای نمای چوبی آن و هماهنگی آن با اکثر عناصر موجود در محیط میباشد و توصیه ما در زمینه تهیه این نوع دربها به همخوانی رنگ درب با محیط اطراف می باشد.

 درب ضد سرقت سفید

دومین درب ضد سرقت پرفروش از لحاظ رنگ،درب ضد سرقت سفید است. درب ضد سرقت سفید به راحتی با نمای بیرونی ساختمانها ست می شود.

ولی درب ضد سرقت سفید مشکلی که دارد کثیف و چرک شدن آن است.

البته درب ضد سرقت در طرح ها و رنگ های دلخواه مشتریان قابل ساخت و تولید است اما محبوب ترین رنگ ها در درب ضد سرقت همین درب های ضد سرقت قهوه ای و سفید است.

رنگ آمیزی درب ضد سرقت - ساختمونی ها

  رنگ آمیزی درب ضد سرقت

رنگ پذیری درب ها جزء دیگر ویژگی های درب های ضد سرقت می باشد چرا که ممکن است به مرور زمان درب ضد سرقت کدر شده باشد و شفافیت اولیه خود را ازدست بدهد در این صورت نیازمند رنگ آمیزی می باشد.

مسلماً تعویض درب ضد سرقت مقرون به صرفه نیست مگر آنکه درب دچار مشکل شده باشد و یا بخواهید حال و هوای جدیدی به ساختمان خود بدهید.

رنگ آمیزی درب ضد سرقت به این صورت است که اول باید درب را از لولا جدا کرده و روی یک سطح صاف یا روی یک پایه قرار بدهید و سپس دستگیره را جدا کنید .

برای رنگ آمیزی درب ابتدا باید تمام سطح درب را به خوبی سمباده بکشید و پاک کنید تا برای رنگ آمیزی آماده شود.

وقتی سطح درب کاملاً صاف و یکنواخت شد باید با یک پارچه تمیز و مرطوب درب را تمیز کنید.

ابتدا کل درب را رنگ کنید و در صورت نیاز این کار را ۲ تا ۳ بار انجام دهید تا سطح رنگ کاملاً صاف و یکنواخت شود.

وقتی این رنگ خشک شد، باید بخش هایی که با رنگ اول رنگ شده را با چسب کاغذی به خوبی بپوشانید.

 سپس بقیه درب را دوباره رنگ آمیزی کنید و بگذارید خشک شود و در نهایت وقتی رنگ دوم کاملاً خشک شد چسب ها را بکنید و درب را روی جای اصلیش نصب کنید.

 بهترین نوع درب ضد سرقت کدام است؟

درب ضد سرقت در جنس ها و طرح های مختلفی تولید و روانه بازار می شود.

هر کدام از مدل های درب ضد سرقت دارای ویژگی های خاصی هستند که بسته به نیاز خود میتوانید یک مدل را انتخاب و خریداری نمایید.

معمولاً درب ضد سرقت با روکش چوب دارای زیبایی بیشتری هستند و معمولاً اکثر افراد برای درب ورودی واحدهای آپارتمانی این درب ها را برمیگزینند.

البته مهم ترین فاکتور در انتخاب درب ضد سرقت میزان بودجه شما برای خرید این مدل از درب ها ست.

درب ضد سرقت ترک که از امنیت بیشتر و زیبایی خاصی برخوردار است دارای قیمت بالاتری نسبت به سایر درب هاست و در مقابل درب ضد سرقت چینی از قیمت کمتری برخوردار است.

چون معمولاً از استانداردهای یک درب ضد سرقت برخوردار نیستنند و تنها نام درب ضد سرقت را به یدک می کشند.

البته هستند درب های ضد سرقت چینی که دارای کیفیت بالایی هستند و همه درب های ضد سرقت چینی بی کیفیت و ارزان نیستند.

ویژگی های درب ضد سرقت خوب - ساختمونی ها

درب ضد سرقت ایرانی هم از لحاظ کیفیت دارای رتبه خوبی ست و هم قیمت مناسبی دارد و میتواند یکی از بهترین گزینه ها برای شما باشد.

به این نکته باید توجه بفرمایید که برای خرید درب ضد سرقت حتماً به تمام جزئیات و ریزه کاری ها دقت بفرمایید تا یک درب با کیفیت تهیه نمایید، در غیر این صورت ، اگر درب دارای استاندارهای مربوطه نباشد با درب معمولی هیچ تفاوتی نخواهد داشت و شما فقط یک هزینه اضافه را متقبل خواهید شد.

بهترین کاری که در هنگام خرید درب ضد سرقت می توانید انجام دهید این است که درب را از یک فروشگاه معتبر تهیه کنید و از افراد با تجربه در این زمینه راهنمایی بگیرید.

 تاثیر درب بر روی دکوراسیون داخلی ساختمان

درب داخلی ساختمان را برای هر قسمتی از منزل یا دفتر کارتان می‌خرید، باید به سبک دکوراسیون داخلی کلی واحد یا همان یک اتاق توجه کنید.

درب ها معمولاً دارای سبک هایی هستند که چند مورد از آن ها را برای شما شرح می دهیم:

1- درب‌های سنتی

این درب‌های داخلی بیشتر در خانه های قدیمی دیده می شوند و چندان جذابیتی ندارند.

2- درب‌های مدرن و جدید

طراحی درب‌های داخلی جدید، خود شاخه‌ای از هنر محسوب می‌شود و طراح درب ، بنا به سبک دکوراسیون داخلی منزل شما انواع مدل‌ها ، رنگ‌ها و طرح‌های درب را جلوی شما می‌گذارد.

3- سبک کلاسیک

اگر درب از نوع کلاسیک را برای ساختمان خود انتخاب کرده‌اید، باید سراغ درهایی بروید که روی آنها با طرح‌ها و رنگ‌‌های لوکس و زیبا، تزئین و طراحی شده است.

4- سبک مدرن

در صورتی که انواع درب های مدرن را می‌پسندید، از انواع درب‌های داخلی ساده که با خطوط یا رنگ‌‌های ساده تزئین شده‌اند، انتخاب کنید.

روش های نگه داری درب ضد سرقت

بخاطر اینکه درب ضد سرقت طول عمر بالاتری داشته باشد و بالاترین کارایی را در اختیار استفاده کننده قرار دهد باید هر از چند گاهی به درب رسیدگی شود و اگر دارای مشکلی است سعی کنیم آن را برطرف سازیم.

استحکام درب های ضد سرقت در برابر فشار و ضربه بسیار بالا است اما اگر از آنها درست نگهداری نشود عمر مفید آنها می‌تواند بسیار کاهش پیدا کند، به همین دلیل نگهداری و مراقبت از درب ضد سرقت اهمیت زیادی دارد.

برای افزایش طول عمر درب ضد سرقت و بهبود کارایی درب کارهایی میتوان انجام داد که در اینجا به تعدادی از آنها اشاره میکنیم:

 استفاده از روکشهای پودری برای مراقبت بیشتر از درب ضد سرقت

برای مراقبت از درب ضد سرقت و افزایش مقاومت آن در برابر خراش ها و زنگ زدگی معمولاً از روکش پودری استفاده میکنند.

این روکش ها بر روی درب ضد سرقت نصب شده و باعث افزایش دوام آن می شوند.

روغن کاری لوله ها و قفل درب ضد سرقت

اگر درب ضد سرقت در زمان باز و بسته شدن صدای جیر جیر می دهد یعنی به روغن کاری نیاز پیدا کرده است.این صدا بسیار آزار دهده است و موجب سلب آرامش ساکنین ساختمان میشود.

برای بهبود کارایی درب ضد سرقت باید تمام لولا ها و قفل های آن را به وسیله روغن روان نموده و پس از آن با یک تکه پارچه، روغن اضافی را پاک کنید.

اگر روغن اضافی را پاک نکنید در اثر افزایش دما روغن بر روی لولاها جاری میشود و باعث کثیف شدن اطراف و یا خود درب می شود.

درب ضد سرقت - ساختمونی ها

 تمیز نمودن درب ضد سرقت

تمیز کردن مداوم درب از عوامل تاثیر گذار و مهم در نگه داری از درب ضد سرقت می باشد. طی گذر زمان ممکن است گرد و غبار بر روی درب بنشیند.

اگر این گرد و غبار به مدت طولانی روی درب بماند، می‌تواند بر روی رنگ آن و در نتیجه زیبایی درب، تاثیر منفی بگذارد.

 استفاده از براق کننده ها برای افزایش زیبایی درب ضد سرقت

همان طور که گفته شد به مرور زمان ممکن است درب کدر شود و ظاهر نامناسبی پیدا کند و رنگ و درخشش اولیه خود را از دست بدهند.

با استفاده از براق کننده های میتوانید ظاهر درب را مانند روز اول زیبا کنید.

 مواردی که برای جلوگیری از آسیب به درب آن ها را رعایت کنید

 1. از مواد شیمیایی و پارچه های زبر برای تمیز کردن درب ضد سرقت خود استفاده نکنید.این کار باعث میشود رنگ و پوشش پودری درب آسیب ببیند.
 2. برای تمیز کردن درب میتوانید از مواد و شوینده های مناسب این کار استفاده کنید.
 3. برای تمیز کردن درب از آب فشار بالا استفاده نکنید.
 4. برای تمیز کردن درب میتوانید از مقدار کمی آب همراه با یک دستمال مناسب و نرم استفاده کنید تا آسیبی به درب وارد نشود.
 5. اگر درب ضد سرقت را در بخش خارجی ساختمان نصب کرده اید باید به گونه ای باشد که آب باران و به طور کلی رطوبت و نم به آن سرایت نکند و از تابش مستقیم نور خورشید به آن جلوگیری کنید.

تمیز کردن درب ضد سرقت با جوش شیرین و مایع ظرفشویی

 1. یک چهارم پیمانه مایع ظرفشویی به همراه چهار لیتر آب را در یک ظرف بریزید و به خوبی با هم مخلوط کنید.
 2. سپس با یک اسفنج درب را به خوبی بشویید.
 3. سپس محتوای ظرف را خالی کرده و این بار نصف پیمانه جوش شیرین را با همین میزان آب ترکیب کرده و سپس درب را به خوبی بشویید.
 4. حالا درب را با یک دستمال نرم خشک کرده و با حوله و شیشه پاک کن مجددا روی آن بکشید تا آخرین ذرات آلودگی و اثر انگشت ها از بین برود.
 5. پس از هربار شستشو درب با آب و یا سایر مواد مرطوب به خوبی  درب را خشک کنید چون رطوبت به درب آسیب می زند.

 چند نکته برای نگهداری و تمیز کردن درب ضد سرقت

۱- درب ضد سرقت را محکم نبندید چرا که ضربه مداوم باعث کم شدن کارایی درب ضد سرقت می شود.

۲- برای استفاده از کلید به زور متوسل نشوید و به آرامی و بدون ضربه زدن از کلید استفاده کنید.

۳- درب ضد سرقت باید هر سال بررسی شود و اگر مشکلی دارد آن را برطرف کنید.

۴- پین های مختلف درب ضد سرقت ، بعد از چند سال استفاده زنگ می زند، برای تعمیر آن ها، روغن می تواند گزینه مناسبی باشد.

 درب ضد سرقت فلزی

یکی از انواع درب ضد سرقت که امروزه مورد استفاده قرار میگیرد، درب ضد سرقت فلزی است.

از نام این درب کاملا مشخص است که در ساختار آن از فلزی و آهن استفاده شده است.رنگ درب ضد سرقت فلزی بسیار مهم است که اولا دارای زیبایی باشد و دوما رنگ به گونه ای باشد که مانع زنگ زدگی و خوردگی درب شود.

بهتر است برای رنگ کردن این درب ها  از رنگ های پودری الکترواستاتیکی استفاده  شود.

بهترین رنگ  برای این درب ها که زیبایی و جلوه بهتری به درب می دهد، رنگ قهوه ای تیره است.

قبل از اینکه اقدام به خرید درب ضد سرقت فلزی کنید،ابتدا محل مورد نظر را مورد ارزیابی قرار بدهید تا درب متناسب با آن محل را تهیه بفرمایید.

درب ضد سرقت فلزی - ساختمونی ها

در ساختار این گونه درب ها از دو لایه ورق که ضخامت آن ها تا یک میلی متر است استفاده می شود. این ورق ها در دو طرف درب نصب می شوند.

برای ایجاد عایق صدا و گرما ، از یک لایه عایق در قسمت میانی درب استفاده میشود.برای ایجاد امنیت بیشتر در درب های ضد سرقت فلزی بهتر است تمهیدات بیشتری بیاندیشید .

 اگر میخواهید درب دارای امنیت بیشتری باشد بهتر از ورق ها با ضخامت بیشتری در دو طرف درب استفاده نمایید.

همچنین میتوان برای محکم تر شدن درب از یک شبکه مستحکم فولادی در میان درب استفاده کنید.این شبکه باید ضد برش،ضد اسید و ضد تخریب باشد.

مشخصات و ویژگی های درب ضد سرقت فلزی چیست؟

  1. آستانه درب باید تمام استیل باشد.
  2. رویه های درب از ورق های فولادی با ضخامت حداکثر باشد تا دارای بیشترین امنیت باشد.
  3. چشمی درب دارای زاویه باز باشد تا بهترین دید را داشته باشد.
  4. دارای چهار لولا
  5. مخفی که این لولاها قابل رگلاژ هستند.
  6. درب باید بعد از نصب در صورت نیاز قابلیت رگلاژ را داشته باشند.

این ها تعدادی از مشخصات یک درب ضد سرقت فلزی ایده آل است.

این درب ها اگر دارای ویژگی های بیشتر هم باشد مسلماً امنیت بیشتری را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

نصب درب ضد سرقت | ساختمونی ها

نصب درب ضد سرقت

از موارد حائز اهمیت که از ویژگی های درب های ضد سرقت خوب به حساب می آید نصب درب ضد سرقت می باشد که یکی از مهمترین مراحل هنگام تهیه درب مناسب برای محل کار و یا منزل شماست.

اگر درب به درستی نصب نشود کارایی لازم را نداشته و نه تنها به امنیت شما کمکی نخواهد کرد بلکه باعث میشود درب راحت تر از درب های معمولی مورد تخریب قرار گیرد.

بنابراین باید و حتماً برای نصب درب ضد سرقت از افراد باتجربه و خبره در این زمینه یاری بطلبید.

 نکات مهم که هنگام نصب درب ضد سرقت باید به آن ها توجه کنید.

برای نصب درب ضد سرقت باید ابتدا اقدام به انتخاب سایز درب و سپس ساخت فریم درب کنید.معمولا فریم درب باید یک سانت از درب بزرگتر باشد تا درب به راحتی در داخل آن قرار گیرد. فریم درب باید به سمت راه پله ساختمان نصب شود.

این کار بسیار حساس است و نیاز به دقت بالا در اندازه گیری دارد ، چون اگر به درستی انجام نشود و اندازه گیری ها دقیق نباشد درب به پاگرد گیر خواهد کرد و باید دیوار را برش دهید که ظاهر خوبی نخواهد داشت.

 

روشهای نصب درب ضد سرقت

معمولاً دربهای ضد سرقت به چهار روش متداول نصب میشود که در بخش ذیل به آن اشاره گشته است:

 1- نصب درب با روش بولت

روش اول که از آن به عنوان نصب درب با روش بولت یاد میشود،در این روش باید دیوارهایی که درب را در آن نصب میکنید از مقاومت کافی برخوردار باشد.دیوار باید بتنی یا دیوار 35 سانتی آجری باشد.

2- نصب درب در دیوارهای پارتیشنی

روش دیگر نصب درب، در دیوارهای پارتیشنی است.قبل و بعد از نصب حتما باید از تراز بودن درب اطمینان پیدا کنید.البته این مرحله برای نصب در تمام موارد باید رعایت شود.بعد از پایان مرحله نصب باید دیوار گچ کاری و رنگ کاری شود.

 3- نصب درب ضد سرقت به وسیله جوش دادن

درب را  قبل از آنکه نصب نمایید،باز کرده و چند مرتبه قفل و شب بند آن را باز و بسته کرده تا مطمئن شوید که به درستی عمل میکند. سپس درب را از قسمت پشتی وارد چهارچوب درب کنید و آن را کاملا تراز کنید.

درب را چند مرتبه باز و بسته کنید و از عملکرد مناسب آن اطمینان حاصل کنید، سپس درب را از محل سوراخ های تعبیه شده در قسمت داخلی چارچوب با چند خال جوش به صورت موقت محکم کنید و بعد از اطمینان مجدد از تراز بودن درب، موقتا نصب کنید و پس از نصب موقت و کنترل صحت عملکرد درب اقدام به جوش دادن کامل نمایید.

4- نصب درب به روش پیچ سرمته ای

این روش نصب هم تقریبا مشابه نصب به وسیله جوش دادن است ولی در مرحله آخر باید درب را با پیچ به یکدیگر متصل کنید.

در این مرحله باید دقت داشته باشید که پیچ ها به صورت تدریجی با یکدیگر محکم شوند تا از ایجاد اشکال در تعادل و تراز درب جلوگیری شود.

امیدواریم توانسته باشیم که شما را با ویژگی های درب ضد سرقت خوب آشنا سازیم تا با دیدی باز به خرید درب مورد نظر خود بپردازید.

از تولیدکننگان معتبر و مشاورین زبده در این حوزه ، گروه طراحی و تولید درب ضد سرقت راسان درب میباشد.

شما سروران میتوانید از طریق راههای ارتباطی که در انتهای مقاله گذاشته شده با کارشناسان فروش آنها در تماس باشید تا توسط بازدید و مشاوره رایگان بهترین های درب های ساختمانی را به شما معرفی نمایند.

اطلاعات تماس راسان درب

تهران - بر خیابان ستارخان - روبروی اداره پست - پلاک 253

لطفاً جهت دریافت لیست قیمت درب های ضد سرقت با شماره ذیل تماس حاصل فرمائید:

02166552130

ساعت تماس 9 صبح الی 20 عصر

**************  ***************

تحریریه ساختمونی ها

ثبت آگهی و رپورتاژ آگهی خود را به ساختمونی ها بسپارید.

با تشکر از حُسن توجه شما سروران گرامی در صنعت ساختمان

  ثبت آگهی رایگان