در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

آگهی های درب تمام استیل بهداشتی

درب ضد سرقت استیل با ۲ قفل مجزا درب تمام استیل بهداشتی

آگهی رایگان

فروشنده درب استیل در تهران درب تمام استیل بهداشتی

آگهی رایگان

درب تمام استیل بهداشتی ساختمانی

دور نگه داشتن آلودگی ها و ویروس ها در تجهیزات مورد استفاده زندگی یکی از مهم ترین مسائل در صنعت امروز  و زندگی بشری می باشد. یکی از نقاطی که در معرض آلودگی های زیست محیطی قرار دارد، درب هایی است که همه روزه آنها را لمس می کنیم، از جمله درب های تمام استیل بهداشتی.

درب تمام استیل بهداشتی | ساختمونی ها

 امروزه اینگونه درب ها را می توان در مکان های مختلف و حتی به عنوان یک درب لاکچری  مورد استفاده قرار داد.

 این نوع درب ها به صورت ویژه برای مکان هایی که رعایت بهداشت و پاکیزگی در آنها از اهمیت بالایی برخوردار و مورد توجه است مورد استفاده قرار می گیرند.


 اساساً می توان گفت این درب ها راه حلی عالی برای شرایطی هستند که رعایت پاکیزگی و حفظ سلامت در آن مهم ترین اصل و کلید کار است.

 

موارد استفاده درب های تمام استیل بهداشتی

 از این رو اغلب می توان آنها را در مراکز ارائه خدمات بهداشت و درمان ، و مراکز غذایی و رستوران ها مشاهده کرد.

بخشهای مختلف درب های تمام استیل بهداشتی

 اجزای تشکیل دهنده نیز شامل لولای مخصوص نگه دارنده، شیشه دید و ضربه گیر در بخش وسط و پایین بدنه می باشند.
 

انواع مختلف درب های تمام استیل بهداشتی

 هم اکنون این درب ها در دو نوع دستی و اتوماتیک در بازار موجود اند.
 

علت استفاده

آلیاژی که در تولید این نوع درب ها بکار برده میشود سبب تمیزی راحت و بدون دغدغه و ماندن جرم میگردد.
 معمولاً در طراحی این نوع درب ها به گونه ای عمل میگردد که کمترین میزان باکتری و آلودگی را به خود کنند.
 همین ویژگی منحصر به فرد آنها را برای مکان هایی که باید به صورت مستمر تمیز شوند مناسب می کند.

درب قسمت های مختلف یک مجتمع درمانی ، بیمارستان یا مرکز درمانی قابلیت های مختلفی دارند و با توجه به کارکرد آن فضا طراحی، تولید و نصب می شوند.

 به عنوان مثال در محیط های رادیو گرافی لزوماً به درب هایی با قابلیت ضد اشعه نیاز داریم و در فضاهای آزمایشگاهی نیاز به دربهایی با روکشهای ضد میکروبی و در بعضی مواقع نیاز به اتاق استریل بیمارستانی و دربهایی با قابلیت درز بندی وجود دارد.

 درب های تمام استیل بهداشتی طوری طراحی می شوند که هیچگونه فضا و درزی برای ورود گرد و خاک اضافی نداشته باشند / حتی از ورود حشرات و دیگر آلودگیها مانند باکتری ها و ویروس ها جلوگیری به عمل می آورد. /  از دیگر نکات حائز اهمیت آن است که می توان این درب ها را از مواد ضد حریق ساخته و سبب بالا رفتن ایمنی در برابر احتراق علاوه بر حفظ بهداشت و ضد میکروب بودن ساخت.

رسالت تولید کنندگان

این درب ها ساختار بسیار مقاوم و مستحکمی دارند، با این وجود سبکی و راحتی کاربرد آنها حیرت انگیز است.
 سازندگان فعال در این حوزه از تولید درب های تمام استیل بهداشتی باید در نظر داشته باشند که این درب ها باید بتوانند در برابر برخورد اشیا سخت مانند برانکارد و ویلچر از خود مقاومت نشان دهند و آسیب نبینند!

 درب های تمام استیل معمولاً به شکل باد بزنی باز و بسته می شوند و همین امر یکی از خصوصیات مهم آنهاست، چرا که این شیوه ی باز و بسته شدن در افزایش سرعت عمل کادر اجرایی مراکز مورد نظر تاثیر بسزایی در افزایش راندمان فعالیت دارد.

 درب های تمام استیل مقاومتی مثال زدنی دارند و نسبت به تخریب توسط آب و مواد شیمیایی مقاوم هستند این نوع از درب ها به سادگی خم نشده و آسیب نمی بینند.

 سازندگان در ساخت پوشش سطح این درب ها معمولاً از موادی استفاده می کنند که آلودگی کمتری به خود جذب کند و به راحتی بتوان آنها را تمیز و پاکیزه نمود.

ما در وب سایت ساختمونی ها شرایطی را فراهم نموده ایم که اگر به دنبال فروشنده ، تولیدکننده و یا نصاب درب های تمام استیل بهداشتی میگردید براحتی ایشان را بیابید و از مشاوره های آنها در امر خرید بهره ببرید و با آنها در ارتباط باشید.

شما ساختمونی ها ی عزیز و سروران گرامی می توانید بنا به تخصص خود ، در سایت ما اقدام به ثبت آگهی نمایید.

  ثبت آگهی رایگان