در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

آگهی های درب داخلی HDF

درب پارسيان درب داخلی HDF

آگهی رایگان
1 سال قبل

فروش ویژه درب های داخلی hdf فدک چوب درب داخلی HDF

آگهی رایگان
2 سال قبل

درب داخلی HDF

آشنایی با درب داخلی HDF ساختمان

از فراورده های چوبی ای که امروزه به وفور در صنعت چوب یافت میشود میتوان به  HDF (HIGH DENSITY  FIBERBOARD)اشاره کرد که تولیدکنندگان و مجریان صنعت چوب بسیاری با این نوع چوب های HDF  سر و کار دارند که همراه با رویه هایی از ملامینه در درب های ضدسرقت کاربرد فراوانی دارد که با نام درب داخلی HDF نیز شناخته شده می باشند با ما همراه باشید تا در این رابطه اطلاعاتی چند در اختیارتان باشد.

HDF چیست ؟

 از اچ دی اف که مخفف  HDF (HIGH DENSITY FIBERBOARD)  بوده و بیشتر در تولید درب ضد سرقت ، قفسه سازی های کتابخانه ها و میزهای تحریر و کار استفاده گشته بیشتر یاد میکنند و رویه هایی که در این نوع چوب ها استفاده می شوند عمدتاً همراه با روکش های پی وی سی و ملامینه می باشد که به عنوان رویه اصلی درب ضد سرقت نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

کاربرد درب داخلی HDF در دربهای اتاق خواب و سرویس های بهداشتی

 از گذشته تا به امروز برای جداسازی محیط ها و اماکن از درب های چوبی قدیمی استفاده می شده است ، اما با روند صنعتی تر شدن و زندگی های  شهرنشینی، درب های اتاق خواب ها و سرویس های بهداشتی مشخصات خاصی پیدا کردند و دیگر از درب های قدیمی متفاوت گشتند و حتی شاهدیم که سرویس های بهداشتی نیز به مرور زمان به داخل واحدهای اداری و ساختمانی وارد شده اند و در نتیجه درب های اتاقی جایگزین درب های فلزی سرویس‌های بهداشتی شدند.

ضد آب و ضد زنگ

 در کنار تمامی موضوعات بحث ضد آب بودن  و زنگ نزدن پایین درب ها که در بیشتر در معرض رطوبت و آب هستند یا مقاومت در برابر آب از مواردی است که با ورود درب های سرویس ها به داخل خانه ها با آن روبرو شده ایم و سبب شده است تا اندیشه ای اساسی در برابر کاهش عمر درب های فلزی و صرفه جویی در هزینه های مازاد گردد.

 تاکنون از مواد و متریال های مختلفی برای ضد آب کردن درب های اتاقی و سرویس بهداشتی ها  مورد استفاده قرار گرفته است که در این بین روکش های پی وی سی به همین منظور برای درب های سرویس ها مورد استفاده قرار گرفته اند که این نیاز را تا حدود زیادی مرتفع نموده است.

البته انواع دیگر از درب ها نیز که برای این منظور استفاده می‌شوند هم در بازار وجود دارند مانند درب داخلی HDF که می توان آن را جزء درب های مقاوم در برابر آب دانست.

درب داخلی HDF عمدتاً دارای تنوع بسیار زیادی در بازار درب ساختمان بوده که با رنگ های پلی استری و پوشش های رنگی متفاوت ارائه می‌شوند و در سطح جهان به صورت وارداتی و صادراتی نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

 ابعاد درب داخلی HDF دربهای اتاقی و داخلی اچ دی اف

 معمولاً درب های داخلی ساختمانی اچ دی اف با عرضهای 80 تا 90 سانتی متر تولید شده و برای دربهای اتاقی ساختمانی کاربرد فراروانی دارند. درب سرویس بهداشتی و حمام ها نیز معمولاً با عرض های 70 تا 80 سانتیمتر تولید می شوند.

 البته این امکان وجود دارد که در فضاهایی که محدودیت مکانی وجود دارد عرض 70 و یا کمتر نیز مورد استفاده قرار گیرد.

 معمولاً عرض های درب های اتاقی و ورودی متناسب با متراژ واحد ساختمانی توسط سازندگان ساختمان سفارش داده میشوند.

 در ساختمان هایی که متراژ بالای 100 مترمربع دارند این ابعاد درب داخلی HDF ها نیز در محدوده 82 تا 92 سانتی متر قرار میگیرند تا وسایل و تجهیزات بزرگ نیز بتوانند از این دربها رد شوند.

قیمت درب HDF

بر اساس این ابعاد توسط سازندگان به صورت واحد محاسبه میگردد.

  • درب داخلی و چوبی
  • -- درب داخلی چوبی
  • -- درب داخلی MDF
  • -- درب داخلی HDF
  • -- درب داخلی PVC
  • -- درب داخلی ضد آب ای بی اس (ABS)
  • -- درب تمام چوب CNC
  • -- درب آکاردئون

پیشنهاد ساختمونی ها

شما سروران گرامی از طریق سایت ساختمونی ها می توانید بهترین ارائه کنندگان خدمات مد نظرتان را پیدا کنید و کارهای ساختمانی تان را به آنها بسپارید ، همچنین در بخش درب داخلی و چوبی میتوانید سایر دربهای ساختمانی مرتبط بالا را ملاحظه فرمایید.

با تشکر از توجه و همراهی شما

  ثبت آگهی رایگان