در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت سفارش تبلیغات بنری ، تولیدمحتوا ، انتشار مطلب ، رپورتاژ آگهی یا تبلیغ در اینستاگرام ساختمونی ها ، لطفا با شماره 09190115182 در واتس اپ و یا دایرکت اینستاگرام تماس حاصل فرمائید sakhtemuniha@

ساختمونی ها

آگهی های درب داخلی ضد آب ای بی اس (ABS)

لیست قیمت درب داخلی ضد آب ABS راشا درب داخلی ضد آب ای بی اس (ABS)

آگهی رایگان

درب داخلی ضد آب ای بی اس (ABS) ساختمان | ساختمونی ها

درب داخلی ضد آب ای بی اس (ABS) ساختمان

درب داخلی ضد آب ای بی اس (ABS) همانطور که از نامشان پیداست در برابر عوامل محیطی همچون رطوبت و آب مقاوم بوده و این درب ها در واقع درب هایی هستند که بدنه داخلی شان ام دی اف یا نئوپان بوده که با رویه ABS پوشانده می شود.

ABS  نوعی پلیمر نفتی می باشد که در آزمایشگاه مقاومت آن در برابر گرما را تا 200 درجه سلسیوس افزایش داده و سبب میشود تا در صنایع مختلفی کاربردهای خوبی داشته باشد.

 مراحل ساخت درب داخلی ضد آب ای بی اس (ABS)

  1. درابتدای تولید، درب خام را که از جنس MDF یا نئوپان 5 میل بوده را آماده کرده.
  2. سپس سطح درب خام را کاملاً به رزین ABS آغشته میکنند.
  3. و بعد از خشک شدن محلول ABS میتوان آن را مورد استفاده قرار داد.
  4. نکته اینکه کلیه سطوح درب آغشته به محتوای ای بی اس حتماً باید ضخامت 1.2 میلی متربوده و با سطح درب همپوشانی کند.

طبق آزمایشات که صورت گرفته و بررسی هایی که انجام شده است به این نتیجه رسیدند که ترکیب پلیمر ای بی اس با نئوپان کاملاً جدایی ناپذیر است و این موضوع باعث افزایش طول عمر درب های ای بی اس میگردد.

این نوع درب ها به علت خاصیت ضد آب بودن شان معمولاً برای استفاده در سرویس های بهداشتی و حمام بکار گرفته میشوند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ما با شرکت ساختمونی ها تماس بگیرید. شما می توانید جهت ارتباط با مشاورین ساختمونی ها از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما در تماس باشید. هدف ما معرفی بهتر خدمات مختلف در صنعت ساختمانی از جمله درب ساختمان، ابزار ساختمانی، معماری و دکوراسیون، لوازم خانگی و املاک و ... است.

همانطور که از نامشان پیداست در برابر عوامل محیطی همچون رطوبت و آب مقاوم بوده و این درب ها در واقع درب هایی هستند که بدنه داخلی شان ام دی اف یا نئوپان بوده که با رویه ABS پوشانده می شود.

ABS  نوعی پلیمر نفتی می باشد که در آزمایشگاه مقاومت آن در برابر گرما را تا 200 درجه سلسیوس افزایش داده و سبب میشود تا در صنایع مختلفی کاربردهای خوبی داشته باشد.

 شما سروران گرامی در صنعت ساختمان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت مشاوره ساختمونی ها از طریق وب سایت ساختمونی ها با فعالان در حوزه درب های ساختمانی در تماس باشید.

قابل توجه تولید کنندگان ، فروشندگان  و یا ارائه دهنده خدمات نصب در حوزه درب ساختمان

شما ساختمونی ها ی عزیز و سروران گرامی می توانید بنا به تخصص خود در بخش درب داخلی ضد آب ای بی اس (ABS) ، اقدام به ثبت آگهی نمایید.

  ثبت آگهی رایگان