در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

آگهی های درب تمام چوب CNC

درب تمام چوب CNC

آشنایی با درب های تمام چوب cnc ساختمان

در این بخش می خواهیم برایتان از لزوم درب های تمام چوب cnc صحبت کنیم و به معرفی آن ها بپردازیم زیرا امروزه لزوم این مطالب بسیار احساس می شود.

 و از آن جایی که اهمیت درب ها را نمی توان نادیده گرفت ما به شما پیشنهاد میکنیم که تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

از آن جایی که درب ها بخش بسیار مهمی از خانه را تشکیل می دهند در نتیجه دقت در خرید آن ها امری انکار ناپذیر است و میتواند تاثیر زیادی بر روی خانه ی یا محیط کاری شما بگذارد.

 همانطور که در اطرافتان مشاهده میکنید امروزه تنوع درب ها بسیار زیاد شده است و شرکت های صنعتی مختلف دست به تولید درب های متفاوتی زده اند که هر کدام بازار مخصوص خودشان را دارند و طرفداران خاص خود را دارند.

در این میان درب هایی که با دستگاههای CNC تولید میشوند سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص داده اند.

مشخصات دربهای تمام چوب cnc

درب های سی ان سی از پر فروش ترین انواع درب ضد سرقت و انواع درب چوبی هستند و طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب کرده اند.

شاید بتوان برای این محبوبیت دو دلیل عمده آورد:

  1. سادگی، شیک و زیبا بودن این نوع درب های ساختمانی
  2. مقرون به صرفه بودن درب های سی ان سی برای ساختمان سازان و سایر افرادی که تمایل به خرید درب هایی برای خانه یا محل کارشان دارند.

روش ایجاد طرح بر روی چوب

درب های تمام چوب cnc در واقع یک روش ایجاد طرح بر روی چوب است که از ورقه های چوبی و ام دی اف mdf در آن ها استفاده می شود.

این گونه درب ها از آن جایی که چوبی هستند پس گزینه مناسبی برای درب های اتاق و درب های داخلی ساختمان ها هستند.

درب های سی ان سی دارای روکش های 8 میل راش یا ملچ بوده که با رنگهای طبیعی به بازار درب ساختمان عرضه میگردند.

دربهایی با روکش PVC

البته این نوع درب ها را می توان با روکش پی وی سی pvc و رنگ بندی متنوع تری نیز در بازار درب ساختمان پیدا کرد و آن ها را متناسب با سلیقه ی خود تهیه و سفارش داد.
این درب ها معمولاً به صورت ساده و یا با ابزار های سی ان سی cnc در طرح های مختلف تولید می شوند تا  سلیقه های مختلف و همخوانی با فضای مورد نظر را پوشش دهد.

دربهایی با تکنولوژی CNC

 درب هایی که از تکنولوژی CNC تولید میگردند به طور معمول رنگ قهوه ای دارند که به صورت برجسته بر روی درب ها کاملاً نمایان می باشد.

بطوریکه برخی شرکت ها یا تولیدی های درب ساختمان طرح های انتخابی شما را بر روی درب ها با استفاده از دستگاههای cnc اجرا می کنند.

همانطور که پیشتر خدمتتان ذکر کردیم طرح سی ان سی cnc قابل اجرا بر روی ام دی اف mdf و انواع چوب ها با ضخامت های متفاوت و متنوع می باشند.

انواع درب های تمام چوب cnc

  1. سی ان سی بر رویه ی hdf یا mdf  3 میل
  2. سی ان سی بر روی رویه ی mdf 5 و 8 میل

که هر کدام از این نوع درب ها را باتوجه به نیاز مورد نظر در فضای بکار رفته مورد استفاده قرار میدهند که خریداران این نوع درب ها حتماً باید از مشاوره تولیدکنندگان این نوع درب ها استفاده نمایند تا زیبایی دوچندانی را در محیط بوجود بیاورد.

پیشنهاد ساختمونی ها

شما سروران گرامی از طریق سایت ساختمونی ها می توانید بهترین ارائه کنندگان خدمات مد نظرتان را پیدا کنید و کارهای ساختمانی تان را به آنها بسپارید ، همچنین در بخش درب داخلی و چوبی میتوانید سایر دربهای ساختمانی داخلی و یا چوبی مرتبط را ملاحظه فرمایید.

با تشکر از توجه و همراهی شما

  ثبت آگهی رایگان