در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

آگهی های درب تلسکوپی دستی

درب شیشه ای تلسکوپی دستی و اتوماتیک درب تلسکوپی دستی

آگهی رایگان
2 سال قبل

درب تلسکوپی دستی

آشنایی با درب تلسکوپی دستی

در ساختمانسازی انواع درب‌ها به کار برده می‌شود و بر حسب نیازی که وجود دارد، می‌توان از مدل‌ها و سیستم‌های مختلفی استفاده کرد. یکی از این نوع در ها که در شرایط منحصر به فرد می توان از آنها استفاده کرد، درب های تلسکوپی به خصوص درب تلسکوپی دستی می باشند.

ویژگی ها

 یک درب تلسکوپی ، به طور معمول و در حالت عادی دارای 6 لنگه یا به اصطلاح 6 لت است که 4 لنگه آن متحرک و 2 لنگه آن به صورت ثابت خواهد بود که به جرئت می توان گفت ، این مدل از درب می تواند حدود  70درصد دهانه را به عبور اختصاص دهد .

دربهای تلسکوپی بیشتر در ورودی هایی که نیاز به بازشوی بیشتری دارند مانند مراکز تجاری و بعضی از اماکن عمومی که در آن افراد زیادی تردد می کنند، مورد استفاده قرار می گیرد.

بهترین انتخاب برای فضای کم

در مکان هایی که فضای کمی در اختیار داریم ، استفاده از این نوع درب ها بهترین انتخاب محسوب می شود. چرا که مانند تمام درب‌های اسلایدی، به فضایی برای جلو و عقب رفتن درب هنگام باز و بسته شدن نیاز نخواهیم داشت.
 

 این درب ها در کارخانه بصورت تمام اتوماتیک ساخته شده و به همین جهت عملکردی بسیار دقیق و بدون خطا داشته و در نهایت تردد آسان را به راحتی ممکن خواهد ساخت.

شیک ، مدرن و مقرون به صرفه

درب های تلسکوپی از عناصر بسیار شیک و مدرن معماری هستند که در  رنگ بندی متنوع و عالی  نیز در دسترس قرار دارند و همه روزه تولید میشوند.

 با پرداخت یک هزینه ی به نسبت کم و مقرون به صرفه، می توان آنها را جایگزین درب اتوماتیک دانست.
 درب شیشه ای تلسکوپی جهت اماکنی که دارای فضای کم میباشند بسیار مناسب میباشد.
 چرا که با استفاده از این ترفند فضای مذکور بزرگ تر جلوه خواهد کرد و در اعتبار دادن  به ساختمان مورد نظر نیز بسیار موثر می باشد .
 این محصول از نظر زیبایی و امنیت همواره مورد تایید کارشناسان بوده و حرکت زیبا و نرم لنگه های درب ، یکی از بارزترین و مهم ترین ویژگی هایی است که خریداران را به سمت این طرح جلب می کند.

 درب‌های تلسکوپی، ظاهری بسیار ساده دارند، اما باید گفته شود که عملکرد آن‌ها در مقابل سادگی‌شان، فوق‌العاده کاربردی و موثر است.

موارد استفاده از درب های تلسکوپی

  1. هتل ها
  2. بانک ها
  3. فرودگاه ها
  4. بیمارستان ها
  5. مراکز عمومی
  6. اماکن تفریحی
  7. اماکن دولتی
  8. فروشگاه های زنجیره ای
  9. ایستگاههای قطار شهری

این درب ها با طراحی سبک و ساده شان توجه بسیاری از سازندگان درب های ساختمان را به خود جلب کرده است.
 باز و بسته شدن آنها حداقل صدای ممکن را تولید نموده و می توان گفت مهم ترین قابلیتی که آنها را از سایر انواع درب منحصر به فرد می کند، قابلیت ایجاد فضایی وسیع تر برای عبور از درگاه است.

نصب آسان

نصب درب‌های تلسکوپی اسلایدی بسیار آسان بوده و نگهداری آن نیز زحمتی در پی نخواهد داشت.
 این مدل از درب‌های مدرن طول عمر بالایی دارند و می‌توان به اندازه عمر کل پروژه ساختمانی روی کارایی آن‌ها حساب کرد، البته سرویس چند وقت یکبار و روغن کاری این نوع درب ها نیز باید مد نظر قرار داد.

پیشنهاد ساختمونی ها

شما سروران گرامی از طریق سایت ساختمونی ها می توانید بهترین ارائه کنندگان خدمات مد نظرتان را پیدا کنید و کارهای ساختمانی تان را به آنها بسپارید ، همچنین در بخش درب اتوماتیک میتوانید سایر دربهای ساختمانی مرتبط را ملاحظه فرمایید.

  ثبت آگهی رایگان