در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

آگهی های درب کرکره ای

تولید انواع تیغه کرکره اتوماتیک درب کرکره ای

آگهی رایگان

تولید و اجرای درب و کرکره اتوماتیک درب کرکره ای

آگهی رایگان

ایستگاه تخصصی درب برقی درب کرکره ای

آگهی رایگان

فروش کرکره برقی در تهران ماموت وود درب کرکره ای

آگهی رایگان

درب کرکره ای | درب ضد سرقت | ساختمونی ها

 درب کرکره ای ساختمان

درب های کرکره ای امروزه در دو نوع اتوماتیک و دستی در بازار موجود هستند. اما همان طور که می دانید به تدریج کاربرد درب های دستی کم تر و کم تر گشته و جای خود را به درب های اتوماتیک داده اند.
 امروزه به کارگیریِ سیستمهای درب اتوماتیک علاوه بر اینکه یک کالای تجملاتی و لوکس می باشد، بلکه به عنوان نیازی ضروری و انکار ناپذیر جهت افزایش ایمنی ، آرامش و سهولت رفت و آمد در محل کار و سکونت مطرح شده است.

 استفاده از درب های اتوماتیک و برقی علاوه بر جلوگیری از اتلاف زمان، گامی مهم و ارزشمند در جهت مصرف بهینه انرژی محسوب می شود.

 این موضوع در رابطه با درب های کرکره ای نیز صادق است.

ویژگی های درب های کرکره ای

 • استفاده از نیروی برق

درب کرکره ای اتوماتیک به وسیله موتور و با استفاده از قدرت برق عمل کرده  و معمولاً در محور عمودی ریلی بالا و پایین رفته و بدینطریق باز و بسته میگردد.

 • استفاده از ریموت
  درب های کرکره ای عمدتاً با استفاده از کنترل از راه دور به سادگی باز و بسته شده و مثل زمانهای قدیم نیاز به بکارگیری نیروی بازوی انسانی ندارد.
   
 • نصب آسان

نصب این نوع درب ها نسبتا آسان است و به سرعت توسط یک کارشناس صورت می گیرد.
 

 • جلوگیری از گرد و غبار

 طراحی کرکره برقی معمولا به شیوه ای است که مانع ورود گرد و غبار می شود.
 

 • کم سر و صدا

 به علاوه، اگر از تیغه های مناسب استفاده کنید می توانید مطمئن باشید که این درب ها سر و صدای زیادی تولید نخواهند کرد و آرامش شما را مختل نمی کنند شاید مغازه های قدیمی رو یادتون باشه که با سرو صدا باز و بسته می شدند به خصوص صبح ها با صدای کرکره مغازه بقالمون متوجه اومدن حاجی میشدیم :) .
 

 • راحتی باز و بسته شدن

مزیت دیگر درب های کرکره ای برقی مانند دیگر درب های اتوماتیک ، راحتی در باز کردن برای تمامی سنین است و تنها با فشار یک دکمه به راحتی انجام می شود.
 

 • متنوع در سایز و ایمن

این درب ها معمولاً به منظور ایجاد فضایی امن برای حفاظت از انواع دارایی ها مورد استفاده قرار می گیرند.

نحوه ی باز شدن این درب ها به ما اجازه می دهد در هر نوع درگاه با سایز های متفاوت از آن بهره برداری کنیم.

 • سازگاری با آب و هوا
  این درب ها برای شرایط آب و هوایی مختلف مناسب اند.
   
 • قابلیت شستشو و تنوع رنگ
  توجه داشته باشید که در صورت قطع برق می توان این درب ها را به صورت دستی باز و بسته کرد، درب های کرکره ای به قابل شست و شو هستند و به دلیل تنوع در طرح و رنگ موجب زیبایی محل استفاده می گردند.
   
 • مقرون به صرفه
  در نظر داشته باشید که هزینه ی خرید، نصب و نگه داری کرکره برقی نسبت به کارایی بالای آن بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است.
   
 • جلوگیری از تردد افراد متفرقه

معمولاً کرکره برقی برای درب ورودی اصلی پارکینگ و یا به منظور ایجاد مانع در برابر ورود افراد متفرقه به پارکینگ بعد از درب اصلی به عنوان درب پیلوت نصب شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

 • سهولت در ورود و خروج اتومبیل
  یکی از مهم ترین دلایل استفاده ی این کرکره ها به عنوان درب پارکینگ ، این است که می توانید اتومبیل خود را به راحتی در پارکینگ پارک کنید، بدون اینکه نگران باشید که خودروتان مانع باز شدن درب پارکینگ شود.

نکته آخر:

 در خرید کرکره برقی به عنوان درب پارکینگی باید به ساختار فنی تیغه ها، کم صدا بودن کرکره و زیبایی ظاهری و هماهنگی آن با نمای خانه توجه ویژه ای داشت.

شما می توانید درب های کرکره ای را در سبک ها و طرح های مختلف همراه با مشاور فروش درب های ساختمان سفارش دهید.

 البته درب اتوماتیک کشویی و یا لولایی کم کاربرد تر بوده و خواهان کمتری دارند.

جنسهای درب های برقی برای پارکینگها مختلف هستند و از متریال‌هایی مانند چوب و یا فایبرگلاس نیز در تولید آنها استفاده میگردد.

  ثبت آگهی رایگان