در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

آگهی های گروه نورگیر ، سایبان

نورگیر و سایبان

آشنایی مختصر با نورگیر و سایبان ها در ساختمونی ها

در ساختمان های نوین برای جلب رضایت حداکثری مشتریان از سایبان و نورگیر ساختمان استفاده می کنند چراکه اغلب در ساختمان های تجاری و یا ورودی های رستوران ها برای استفاده بهینه از فضا محیطی امن را مهیا میکنند.

 تا در برابر هرگونه خطرات طبیعی جلوگیری کند مانند باد و طوفان و نورخورشید مستقیم که با نصب سایبان و نورگیر احتمال آسیب کم تر میشود  و یا در شهرهایی که بارندگی زیاد است سایبان بسیار محبوب و کارآمد است و برای بالای پنجره ها و درب ها و بالای پیاده روها استفاده میشود.

و همچنین نورگیرها به منظور استفاده بهینه از روشنایی هایی الکتریکی تعبیه میشوند تا  با استفاده از نمای داخلی ساختمان به فضای بیرون ساختمان نما دهیم.

البته به این نکته هم باید توجه نمود در شهرهای زمستانی سایبان کاربردی ندارد به همین دلیل است سایبان ها با تنوعی خاصی ارائه شدند که در مواقع لزوم بشود آنها را جمع کرد در ادامه با انواع سایبان ها آشنا می شویم

اجزای تشکیل دهنده سایبان

سایبان و نورگیر ساختمان متشکل شده از :کرباس فیبر اکریلیک، رشته پلی استر یا پنبه و لایه ای که بر روی الیاف پلی استر قرار میگیرد که نام آن لایه وینیل است  از این لایه برای استفاده از روکش هایی با سازه های سبک اند چون آلومینیوم ، آهن ، فولاد و چوب و مواد شفاف است.

با استفاده از این روکش های مناسبی که در سایبان و نورگیر ساختمان استفاده میشود در فصل تابستان پوشش مناسبی را در برابر نور خورشیدی خواهیم داشت . زمانی ، سایبان هایی از جنس آلومینویم کاربرد دارد که امکان استفاده از پارچه وجود نداشته باشد .

دسته بندی سایبان ها

سایبان ها به دو دسته تقسیم بندی میشوند : سایبان دستی و سایبان و برقی که هرکدام از سایبان ها را  در مواقع لزوم با توجه به کار کردشان انتخاب کنیم تا بهترین استفاده از آن ها داشته باشیم

سایبان های دستی برای باز و بسته کردنشان به روش  های دستی عمل می کنند .

و سایبان های برقی را هم نیز که توسط موتور توبلار که در آن تعیبه شده است میتوان به زاویای دلخواهی آن را کنترل نمود و باز و بسته کرد.

در ادامه با انواع سایبان ها آشنا می شویم که با توجه به تنوع شان در ساختمان ها استفاده کرد.

سایبان های چتری :

این نوع سایبان بر روی یک پایه تعبیه شده است و جنسشان از کتان است و ضد آب است که در برابر باران بسیار مقاوم هستند و کاربرد این نوع سایبان ها بیشتر در رستوران های سر باز و کافه هایی که در فضاهای باز سرو غذا می کنند.

سایبان های مغازه :

این نوع  سایبان ها نیز بسیار مورد اهمیت هستند و بسیار کاربرد دارند که بالای درب مغازه ها نصب میشوند و در برابر از بین رفتن اجسام داخل ویترین و از گرمای بیش از حد جلوگیری میکند

سایبان های بالکن و پاسیو :

این نوع سایبان مخصوص خانم ها ی خانه دار است که بتوانند از پاسیو استفاده بهینه کنند و در فضایی آرام از خطرات احتمالی جلوگیری میکند و در حقیقت فضای پاسیو را محیطی امن برای منزل میکند تا در آن استفاده های مختلفی انجام شود.

و قطعا سایبان ها معطوف به همین چند سایبان نمی شود سایبان های دیگری هم هست همچون سایبان پارکینگ ، سایبان استخر و سایبان های جمع شو وسایبان های چوبی و.....که هرکدام باتوجه به نوع کارکردشان در اماکن مختلف استفاده می شوند.

انواع نورگیر

نورگیر زیر زمینی : در فضای جلوی ساختمان ها  برای فضای زیر زمین ساختمان طراحی میشوند .

نورگیر سقف : این نورگیر بخشی از فضای سقف  ساختمان را پوششش میدهد که  برای وروشن کردن فضای ساختمان استفاده میشود.

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

سایبان  و نورگیر ساختمان برای فضا سازی ساختمان ها به کار میرود که با توجه به نوع کارکردشان  از آن استفاده می کنند و برای  اینکه بتوان از محیطی که در آن زندگی میکنیم و کسب وکاری را انجام میدهیم .

شما سروران گرامی  در بخش سازه های پیش ساخته ساختمانی میتوانید در حوزه فعالیت خود علی الخصوص نورگیر و سایبان اقدام به ثبت آگهی و یا جستجوی مرود نظر خود بپردازید. 
استفاده درست و بهینه بکنیم و فضا را نیز دلنشین تر از قبل بکنیم استفاده از سایبان مناسب پیشنهاد میشود و میتوان با نورگیرهای مختلف فضا را زیباتر نمود.

  ثبت آگهی رایگان
<