در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

آگهی های گروه درب شیشه ای

تعمیرات شیشه سکوریت تهران تعمیر دربهای شیشه ای درب شیشه ای

آگهی رایگان
1 هفته قبل

تعمیرات شیشه سکوریت، ۰۹۱۲۱۲۷۹۰۲۳ درب شیشه ای

آگهی رایگان
3 هفته قبل

فروش درب و پنجره UPVC درب شیشه ای

آگهی رایگان
3 ماه قبل

شیشه تاشو مناسب برای بالکن و الاچیق درب شیشه ای

آگهی رایگان
5 ماه قبل

شرکت سکو ایران درب شیشه ای

آگهی رایگان
1 سال قبل

انواع درب اتوماتیک شیشه ای و کرکره برقی درب شیشه ای

آگهی رایگان
1 سال قبل

درب اتوماتیک شیشه ای درب شیشه ای

آگهی رایگان
2 سال قبل

درب شیشه ای

درب شیشه ای ساختمان

شیشه جزء موادی  است که امروزه برای ساخت درب به میزان زیادی مورد توجه قرار گرفته است. در گذشته از شیشه بیشتر برای ساخت پنجره استفاده می شد اما اکنون می توان گفت درب های شیشه کاربرد بسیار گسترده ای در ساخت درب های ساختمان در صنعت ساختمان به خود اختصاص داده است.

امروزه درب های شیشه ای ، یکی از بارز ترین ویژگی های معماری و دکوراسیون  مدرن در ساخت خانه های جدید  و بازسازی و نوسازی ساختمانها به شمار می آید.

این نوع درب ها علاوه بر اینکه فضای خانه ی شما را به دنیای بیرون مرتبط می کنند، منظره ای زیبا برایتان فراهم کرده و به شما اجازه می دهند از نور طبیعی بهره مند شوید و تهویه ی هوای خانه را به راحتی ممکن می کنند. با اینکه این نوع درب ها اساساً شفاف هستند، اما می توان آنها را به گونه ای طراحی کرد که با استفاده از خاصیت رفلکس بودن دید از خارج به داخل در آنها محدود گردد.

درب های شیشه ای را در سبک های مختلف و مکانیسم های متفات می توان یافت.

از درب های کشویی و لولایی گرفته، تا درب های کشویی تاشو ، چرخشی، اتوماتیک و ... . البته می توان مطمئن بود که در آینده به تنوع این درب ها اضافه خواهد شد.

 برخی از انواع درب های شیشه ای

  • درب شیشه ای سیلندر دار

این درب از رایج ترین موارد استفاده بوده و در یک طرف قاب درب، لولایی چرخشی وجود دارد که اجازه می دهد تا درب به داخل و خارج باز و بسته گردد. استفاده از این درب ها برای فضای داخلی و خارجی خانه بسیار مناسب می باشد.
نصب بدون استفاده از قاب یکی از نقاط قوت این نوع درب های سیلندر دار می باشد.

  • درب فرانسوی

درب های فرانسوی دارای دو لنگه بوده و به گ.نه ای است که در زمان باز شدن به سمت خارج متمایل شده و از هم دور می شوند و در هنگام بسته شدن بالعکس بازشدن ایناتفاق می افتد.
اگر خواهان محیطی کلاسیک در دکوراسیون خود هستید پیشنهاد خوبی برایتان میتواند باشد.

و این درب ها عمدتاً فضای زیادی را برای عبور و مرور برایتان فراهم میسازد.
 

  • درب شیشه ای گردان

این درب های تک محوره در هنگام باز شدن عمود به محور درگاه قرار گرفته و بخشی از آنها وارد فضای داخلی و بخشی از آن به فضای خارجی نفوذ می کند.
 این درب ها را می توان به شکل پشت سر هم نصب کرد. از آنجایی که محور این درب ها در وسط قرار دارد، می توان انتظار تحمل وزن بیشتری از آنها را داشت.

  • درب شیشه ای ریلی

درب های ریلی همانطور که میدانید روی یک ریل قرار گرفته و در هنگام باز و بسته شدن به طرفین حرکت می کنند. این درب ها را می توان به جای دیوار خانه مورد استفاده قرار داد و فضای زیادی را با استفاده از آنها تحت پوشش قرار داد. این سبک طراحی (ریلی) برای درب های شیشه ای بزرگ مناسب است، چرا که وزن زیاد آنها توسط ریل های بالا و پایین کاملاً مهار میگردد.

  • درب های جمع شونده

کارکرد این درب ها درست شبیه به درب های ریلی است، با این تفاوت که این نوع  درب تعداد لنگه های بیشتری دارد.
 این طرح معمولاً شامل چند لنگه است که در هنگام باز شدن پشت لنگه ی اصلی و ثابت قرار می گیرند. هر لنگه موجب حرکت لنگه ی بعدی نیز می شود و سبب میشود تا این درب های فضای عبور وسیعی ایجاد کنند.

در وب سایت ساختمونی ها شرایطی را فراهم آورده ایم تا چنانچه در حوزه درب های شیشه ای فعالیت دارید و یا به دنبال تولیدکنندگان در این بخش میگردید به راحتی ثبت آگهی و یا جستجو داشته باشید.

پیشنهاد ساختمونی ها

شما سروران گرامی از طریق سایت ساختمونی ها می توانید بهترین ارائه کنندگان خدمات درب شیشه ای را پیدا کنید و کارهای ساختمانی تان را به آنها بسپارید و یا شرکت ، فعالیت خود را تبلیغ نمایید ، همچنین در بخش شیشه و پنجره میتوانید سایر خدمات مرتبط را ملاحظه فرمایید.

با تشکر از حُسن توجه شما سروران گرامی در صنعت ساختمان

  ثبت آگهی رایگان
<