در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

آگهی های گروه عایق کاری ، ایزولاسیون ، آسفالت

عایق الاستومری عایق کاری ، ایزولاسیون ، آسفالت

آگهی رایگان
2 روز قبل

فروش انواع پروفیل و اتصالات عایق کاری ، ایزولاسیون ، آسفالت

آگهی رایگان
2 روز قبل

کپسول پلی یورتان عایق کاری ، ایزولاسیون ، آسفالت

آگهی رایگان
2 روز قبل

آردواز واجرای شیروانی ویلا عایق کاری ، ایزولاسیون ، آسفالت

آگهی رایگان
2 ماه قبل

تولیدکننده تخصصی ورمیکولیت عایق کاری ، ایزولاسیون ، آسفالت

آگهی رایگان
3 ماه قبل

شرکت مجاز اجرا و فروش پوشش ضد حریق عایق کاری ، ایزولاسیون ، آسفالت

آگهی رایگان
5 ماه قبل

عایق کاری و آبندی پشت بام و روف گاردن با فایبر گلاس نوین ایده عایق کاری ، ایزولاسیون ، آسفالت

آگهی رایگان
5 ماه قبل

آب‌بندی بام استخر و مخزن با عایق رطوبتی نانو MCI عایق کاری ، ایزولاسیون ، آسفالت

آگهی رایگان
6 ماه قبل

پیمانکاری اسفالت در تبریز عایق کاری ، ایزولاسیون ، آسفالت

آگهی رایگان
7 ماه قبل

عایق رطوبتی ماندانا پلیمر یکبار برای همیشه عایق کاری ، ایزولاسیون ، آسفالت

آگهی رایگان
7 ماه قبل

ساندویچ پانل سقفی و دیواری ماموت عایق کاری ، ایزولاسیون ، آسفالت

آگهی رایگان
11 ماه قبل

ساندویچ پانل و ورق سقفی عایق کاری ، ایزولاسیون ، آسفالت

آگهی رایگان
1 سال قبل

عایق های نانو _آب بندی حرفه ای عایق کاری ، ایزولاسیون ، آسفالت

آگهی رایگان
1 سال قبل

عایق الاستومری عایق کاری ، ایزولاسیون ، آسفالت

آگهی رایگان
1 سال قبل

عایق پلی یورتان حرارتی پاششی و تزریقی عایق کاری ، ایزولاسیون ، آسفالت

آگهی رایگان
1 سال قبل

عایقکاری ، ایزولاسیون و آسفالت | ساختمونی ها

بهترین عایق کاری ، ایزولاسیون ، آسفالت در ساختمونی ها

همان طور که می دانید در ساخت و ساز و صنعت ساختمان سازی توجه به مسائل ایمنی، حفاظتی و زیبا سازی محوطه داخل و خارج ساختمان بسیار حائز اهمیت و غیر قابل چشم پوشی است؛ که در این امر عایق کاری ، ایزولاسیون ، آسفالت  نقش مهمی را ایفا می کنند.

امروزه به دلیل افزایش ساخت و ساز، زندگی شهری امروزی و اهمیت مراقبت از ساختمان در مقابل هرگونه عوامل آسیب زا نیاز به اقدامات محافظتی مانند عایق کاری ، ایزولاسیون و آسفالت بیش از پیش حس می شود و از موارد مهم برای ساختمان سازان و ساکنین ساختمان محسوب می شود.

همچنین علاوه بر سلامت ساختمان و افزایش عمر سازه ها اهمیت محیط اطراف ساختمان نیز غیر قابل انکار است از این رو آسفالت ها نقش بسزایی هم در زیبا سازی و ایمن سازی محیط شهری دارند.

تعریف عایق کاری ، ایزولاسیون ، آسفالت

عایق کاری در واقع  عملی است که جهت جلوگیری از ورود عواملی مثل رطوبت، حرارت، صوت و .... از محیط بیرون به داخل ساختمان و یا برعکس صورت می گیرد و بر اساس کاربرد و کارکرد آن دارای انواع مختلف می باشد.

ایزولاسیون

نوعی روش آب بندی و محافظتی از طریق تکنولوژی و محصولات نانو می باشد که از آن در مراحل مختلف ساخت (بعد و قبل از کاشی کاری و سنگ کاری)، انواع سازه ( قدیمی و نوساز)، ترمیم عایق بندی و انجام آن قبل یا بعد از ایزوگام و سایر روش های عایق بندی به منظور بالا بردن عمر و مقاومت آنها استفاده می شود. همچنین ایزولاسیون بر روی تمامی سطوح با هر جنسی و در هر مکانی قابل اجرا و دارای مزیت های بسیاری می باشد به طوری که گاهاً جایگزین ایزوگام، قیرگونی و انواع عایق بندی نیز می باشد.

آسفالت

ماده ای است که از ترکیب مواد و مصالحی مثل شن، ماسه و سنگریزه به کمک قیر به عنوان ماده چسباننده به دست می آید و برای مصارفی از جمله تعمیر و هموار کردن پشت بام ها، خیابان ها، پیاده رو ها و جاده ها از آن استفاده می شود که نقش مهمی در کاهش تصادفات دارند. آسفالت بر اساس کاربرد و ترکیبات آن به انواع مختلف تقسیم بندی می شود. همچنین انجام فرایند آسفالت، تعمیر یا تعویض آن نیاز مند یک زیرسازی و اجرای درست می باشد که به وسیله روش های دستی یا ماشین آلات مخصوص توسط افراد کارشناس و با تجربه انجام می گیرد.

انواع عایق کاری

در بخش ذیل به انواع عایق کاری پرداخته ایم لطفا با ما همراه باشید:

عایق بندی حرارتی :

جهت ایجاد مقاومت و محافظت در مقابل انتقال حرارت از فضای داخل و خارج ساختمان از این عایق استفاده می شود. با کاهش انتقال حرارت در سرما از هدر رفتن انرژی گرمایشی جلو گیری شده و نیاز به مصرف بالای وسایل گرم کننده نمی باشد. این رویه در فصول گرم سال هم به همین شکل است.

عایق بندی رطوبتی :

از عایق رطوبتی برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به داخل ساختمان در فصول سرد سال و هنگام بارندگی استفاده می شود و مانع از آسیب رسیدن و کاهش عمر ساختمان می شود. ایزوگام و قیرگونی از مرسوم ترین روش های عایق رطوبتی هستند.

عایق بندی صوتی :

از عایق صوتی جهت کاهش ورود صدا های محیط بیرونی به داخل و بهبود شرایط شنیداری در داخل ساختمان استفاده می شود. به عنوان مثال در مکان هایی مانند سینما، سالن کنفرانس و غیره بیشترین کاربرد را دارد.

انواع شیوه های ایزولاسیون

از آنجا که ایزولاسیون انواع مختلفی دارد در بخش ذیل به برخی از آنها اشاره نموده ایم:

1. انجام ایزولاسیون قبل از شیب بندی و کاشی کاری در ساختمان های تازه ساخت:

هنگامی که هنوز مراحل نهایی تمام نشده با استفاده از این روش و با مواد محکم کننده، ضد آب و ضد یخ کننده و غیره می توان ملاتی را تهیه کرد و فرایند ایزولاسیون و حفاظت را با کمترین وزن و ضخامت و بیشترین مقاومت انجام داد. در انتهای کار نیز در صورت تمایل به رنگ کاری سطح، رنگ مورد نظر را با مواد مخصوص ایزولاسیون مخلوط کرده و رنگ آمیزی می کنیم و یا مراحل کاشی کاری و موزاییک را انجام می دهیم.

2. ایزولاسیون بر روی سطوح موزاییک شده:

برای ایزولاسیون سازی سطوح و بام هایی که سطح آن کاشی و موزاییک است می بایست ابتدا بند های کاشی ها را باز کرده و جهت پر کردن فضای خالی و درز ها ترکیب حاصل از مواد ایزولاسیون را ریخته و در آخر علمیات بند کشی و مقاوم سازی انجام می پذیرد.

3. ترمیم عایق بندی

در زمانی که عایق بندی از طریق قیرگونی یا ایزوگام انجام شده باشد اما همچنان مشکل نفوذ آب و رطوبت به داخل ساختمان وجود داشته باشد برای ترمیم و حفاظت، از ایزولاسیون با مواد مخصوص و در مراحل مختلف مقاوم سازی استفاده می شود.

انواع آسفالت

  1. آسفالت سرد:
    مصالحی مانند سنگ و شن و ماسه با محلول قیر در دمای محیط مخلوط می شوند و در همان جا استفاده می گردد. این نوع آسفالت ها قابل نگهداری و استفاده مجدد هستند و در رویه سازی بکار گرفته می شوند.

  2. آسفالت گرم:
    در این نوع آسفالت مواد و مصالح با قیر در حالی که گرم هستند و با همان حرارت بالا با یکدیگر مخلوط و انجام می شود. این روش یکی از شناخته شده ترین روش ها است که بیشتر برای آسفالت خیابان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

  3. آسفالت محافظتی:
    از این نوع آسفالت فقط برای محافظت سطح روی راه ها و آسفالت، جلوگیری از بلند شدن گرد و خاک از جاده و بالا بردن توان جاده استفاده می شود آسفالت حفاظتی با ضخامت کم انجام شده و به دلیل اجرای آسان مقرون به صرفه است.

پیشنهاد ساختمونی ها

چنانچه توليد کننده و فروشنده انواع محصولات عایق بندی و يا ارائه دهنده خدمات عایق کاری ، ایزولاسیون ، آسفالت هستيد شما ساختموني ها ي عزيز و سروران گرامي مي توانيد بنا به تخصص خود در این بخش ، آگهي خود را ثبت و تبليغ نماييد.

در بخش خدمات ساختمانی میتوانید سایر فعالیتهای ساختمانی را مشاهده فرمایید

  ثبت آگهی رایگان
<