در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

آگهی های گروه خریدار ضایعات ساختمانی

خریدار ضایعات میلگرد و آهن خریدار ضایعات ساختمانی

آگهی رایگان
1 سال قبل

خریدار ضایعات آهن آلومینیوم سرب استیل برنج ۰۹۱۲۵۲۰۳۲۹۹ خریدار ضایعات ساختمانی

آگهی رایگان
1 سال قبل

خریدار ضایعات ساختمانی - ساختمونی ها

بهترین خریدار ضایعات ساختمانی

یکی از مسائل با اهمیت در صنعت ساخت و ساز، ضایعات ساختمانی و مسئله بازیافت و دفن آنها  است که نیازمند مدیریت و قیمت گذاری می باشد که این امر به عهده خریدار ضایعات ساختمانی است.

امروزه با توجه به افزایش ساخت و ساز و بازسازی ساختمان ضایعات ساختمانی نیز افزایش یافته است از

طرفی باقی ماندن این ضایعات در محیط مضرات متعددی همچون آلودگی محیط زیست، ایجاد مزاحمت در مسیر های رفت و آمد و ایجاد منظره ناخوشایند شهری و .... خواهند داشت.

از این رو مدیریت و بازیافت این پسماند ها می تواند باعث افزایش بهره وری از مصالح ساختمانی و کاهش بسیاری از هزینه ها شود وکمک شایانی به توسعه اقتصادی خواهد کرد.

تعریف ضایعات ساختمانی

ضایعات ساختمانی عبارتند از مواد و مصالحی که در حین انجام هر مرحله از ساخت و ساز اعم از تخریب، مرحله آماده سازی محل ساخت و ساز و حین انجام ساخت پروژه تولید می شوند.

این مواد شامل مانده های آهن آلات، سیم و کابل، عایق، شیشه، سنگ، چوب و سایر مصالح ساختمانی است که به طور ناخواسته ایجاد می شوند.

برخی از ضایعات ساختمانی می توانند بسیار خطرناک بوده و مضراتی برای محیط اطراف داشته باشند. زیرا گاهاً دارای سرب و مواد خطرناک دیگر می باشند.

همین طور بسیاری از پسماند ها و مصالح باقی مانده قابل بازیافت و برخی از آنها نیز غیر قابل بازیافت هستند. مصالحی که غیر قابل بازیافت هستند می بایست به سرعت از محل خارج شده و در جای مناسبی دفن شوند و ضایعاتی که قابل بازیافت می باشند هم باید از طریق روش های حمل درست و مناسب به محل بازیافت برای انجام عملیات بازیافت انتقال داده شوند.

ضایعات ساختمانی قابل بازیافت و مهم

در هنگام ساخت و ساز ضایعاتی ایجاد می شوند که گاهاً ده برابر مواد و مصالحی است که برای ساخت و ساز استفاده می شود؛ از این پسماند ها مصالحی مانند چوب، بتن و آجر از مصالح مهم و قابل بازیافتی هستند که می توان از آنها در پروژه های بعدی نیز استفاده کرد.

همین طور آهن آلات شامل کلیه باقی مانده های چدن و فولاد و... به عنوان ضایعات با اهمیت، با ارزش و گران و قابل بازیافت را می توان با قرار دادن در کوره و ساخت مجدد آن به مصالح جدید و قابل استفاده تبدیل کرد.

در بازیافت ضایعات مصالح و جنبه سودآوری آن باید به دو نکته زیر توجه داشت :

  1. ضایعات بازیافت شده به عنوان مصالح باید کیفیتی شبیه به مصالح دست اول و قیمتی کمتر از قیمت آنها داشته باشند.
  2. هزینه های حاصل از جابجایی و حمل و نقل ضایعات بازیافت شده باید کمتر از هزینه های تهیه و خرید مصالح دست دوم باشد.

خرید ضایعات

با پیشرفت صنعت ساخت و ساز و استفاده مواد اولیه خام و انجام امور ساختمان سازی بازیافت و تولید دوباره پسماند های حاصل از فعالیت های ساخت و ساز قدم بزرگی در پایین آوردن هزینه ها و مواد اولیه به شمار می رود؛ خرید و فروش این پسماند ها و دوباره ساختن آنها از طریق فرایند بازیافت یکی از عوامل مهم مدیریت بازیافت ضایعات ساختمانی است که یکی از راه های کسب درآمد محسوب می شود.

شرکت های ساختمانی هستند که به عنوان خریدار ضایعات ساختمانی پسماند های حاصل از ساختمان سازی را خریداری کرده و آنها را جهت استفاده مجدد بازیافت و باز تولید می کنند.

پیشنهاد ساختمونی ها

ما در وب سايت ساختموني ها شرايطي را فراهم نموده ايم که اگر به دنبال خریدار ضایعات ساختمانی مي گرديد براحتي ايشان را بيابيد همچنین شما ساختموني ها ي عزيز مي توانيد بنا به تخصص خود در این بخش ، آگهي خود را ثبت و تبليغ نماييد.

وب سایت ساختمونی ها جهت ثبت آگهی رایگان  و معرفی بهتر خدمات مختلف در صنعت ساختمانی از جمله خدمات ساختمانی می باشد.

  ثبت آگهی رایگان
<