در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

آگهی های گروه کاغذ دیواری

حراج کاغذ دیواری کاغذ دیواری

آگهی رایگان
8 ماه قبل

پوستر سه بعدی پوستر دیواری کاغذ دیواری

آگهی رایگان
11 ماه قبل

حراج ویژه کاغذ دیواری کاغذ دیواری

آگهی رایگان
1 سال قبل

حراج انواع کاغذدیواری کاغذ دیواری

آگهی رایگان
1 سال قبل

فروش کاغذ دیواری و لمینت کاغذ دیواری

آگهی رایگان
1 سال قبل

رنگ طرح کاغذدیواری کاغذ دیواری

آگهی رایگان
1 سال قبل

نصب و فروش انواع کاغذ دیواری به قیمت پخش کاغذ دیواری

آگهی رایگان
1 سال قبل

کاغذ دیواری قابل شستشو کاغذ دیواری

آگهی رایگان
1 سال قبل

فروش فوری کاغذ دیواری کاغذ دیواری

آگهی رایگان
2 سال قبل

کاغذ دیواری - ساختمونی ها

توضیحاتی مختصر درباره کاغذ دیواری

کاغذ دیواری محصولی است که در دکوراسیون  های داخلی برای طراحی ساختمانهای خصوصی و عمومی استفاده میشود . معمولاً به صورت رولی فروخته میشوند و با استفاده از مایعی که مخصوص کاغذ دیواری است بر روی دیوار نصب میگردد.
کاغذ دیواری ها انواع مختلفی دارند گاه بسیار ساده است که به عنوان پوشاننده نواقض جزئی دیوار به کار میرود و گاه هم بافت ها و الگوهایی متنوع دارد که با توجه به سلیقه مشتری و سبکی که مورد پسند قرار میگیرد استفاده میشود.

انواع نصب کاغذهای دیواری

کاغذ دیواری ساختمان به صورت رولهای عمودی  بر روی دیوار نصب میشوند که از تکنیک های متفاوتی برای چاپ تصاویر پس زمینه آن استفاده میگردد همچون چاپ سطحی ، چاپ روی صفحه ابریشم و چاپ ها ی دیجیتالی .
تصاویر پس زمینه آن نیز به گونه ای طراحی شده اند که قابلیت تکرار دارند یعنی رولهای آن را به صورت یکپارچه در کنار یکدیگر قرار میگیرند و آن الگو تکرار میشوند بدون اینکه محل اتصال آنها به یکدیگر قابل مشاهده باشند.

تاریخچه

کاغذ دیواری های اولیه شبیه تصاویری بودند همانند ملیله که  بزرگترین چاپ تصویری مربوط به طاق پیروزی بود که توسط امپراطور رومی ماکسیمیلیان اول سفارش داده شد و در سال 1515 تمام شد.
اندازه آن قطعه بزرگی بود 3.57 در 2.95 متر که در 192 ورق ساخته شد با 700 نسخه چاپ شد و پس از رنگ آمیزی با دست در کاخ ها نصب گردید.

احیاء در کشورهای دیگر

در اواخر قرن هجدم مد و تصویر زمینه در هر دو کشور احیا شد که منجر به چندین پانورامای عظیم شد که طراحی آن توسط ژان گابریل شاروت برای سازنده جوزف دوفور فرانسوی و دوفور که نمایانگر سفرهای کاپیتان کوک بود.
این کاغذ دیواری معروف به papeir peint در کشورهای هام هاوس و ماساچوست هست.
بزرگترین تصویر پانوراما در زمان خود بود و فرانسه در صنعت کاغذ دیواری رشد چشمگیری کرد.

انواع و اندازه ها

از لحاظ روشهای ایجادی کاغد دیواری ها هستند شامل کاغذ دیواری ها ی نقاشی شده ، کاغذ دیواری های بلوک چوبی چاپ دستی ، کاغذ دیواری استنسیل چاپ دستی، کاغذ دیواری چاپ شده با ماشین می باشند.
کاغذ دیواری های مدرن متنوع هستند و ممکن است دیگر از کاغذ ساخته نشوند از رایج ترین اندازه های برای کاغذدیواری اندازه های کوچک آن است که اندازه این نوع کاغذ دیواری ها در کشورهای غربی 27 اینچ است با 27 فوت طول داشته و اندازه های اروپایی آن 52 سانتیمتر عرض و طول آن برابر 5.2 متر است.

کاغذ با روکش وینیل

کاغذ دیواری با روکش وینیل از نوع پیش ساخته هستند معمولاً به آنها نواری گفته میشود و رایج ترین نوع کاغذ دیواری برای پوشش های دیواری منازل و خانگی است که از لحاظ اقتصادی هم نیز به صرفه است.
وینیل خود دو نوع دارد پارچه ای و کاغذی که کاغذی آن گران تر است .
کاغذ دیواری فویلی میتوانند تا 91 سانتیمتر عرض داشته باشند و کار کردن با آن بسیار دشوار است.
کاغذ دیوازی نساجی شامل ابریشم ، ملافه ، پارچه چمن ، تارها ، و برگهای واقعی است.
کاغذ دیواری ها سفارشی با قیمت های بالاتری در دسترس هستند و بیشترین سفارشات حداقل رول را دارند.

کاغذ دیواریهای مرزی

کاغذ دیواری همچون مرزی دیده میشود ، مرزی با طیف وسیعی از رنگ ها و الگوهای متفاوت تشکیل شده است، که دسته بندی دیگری از کاغذ دیواری هست  شامل کاغذ دیواری غیر بافته ، کاغذ دیواری کاغذی و تصویر زمینه فلزی است.

جمع بندی

برای زیبایی هرچه بیشتر ساختمان خود و همچنین پوشش نواقص ساختمانی خود از  تنوعی که در کاغذ دیواری ها به وجود آمده نهایت  استفاده را ببرید و با توجه به تاریخچه عظیمی که کاعذ دیواری دارد در واقع اعتبار کاغذ دیواری را در جوامع مطرح میکند.
روند پیشرفتی که کاغذ های دیواری در طول تاریخ داشته اند به وضوح دیده میشود و میتوانید از پوشش دیوارهای خود لذت دو چندان ببرید.

پیشنهاد ساختمونی ها

ما در وب سایت ساختمونی ها شرایطی را فراهم نموده ایم که اگر به دنبال فروشنده و تولیدکننده کاغذ دیواری و یا نصاب کاغذ دیواری  میگردید براحتی ایشان را بیابید و از مشاوره های آنها در امر خرید و یا نصب کاغذ دیواری بهره ببرید و با آنها در ارتباط باشید.

شما سروران گرامی از طریق سایت ساختمونی ها می توانید بهترین ارائه کنندگان خدمات کاغذ دیواری را پیدا کنید و کارهای ساختمانی تان را به آنها بسپارید و یا شرکت و فعالیتهای خود را در این زمینه تبلیغ نمایید ، همچنین در بخش معماری و دکوراسیون میتوانید سایر خدمات مرتبط را ملاحظه فرمایید.

  ثبت آگهی رایگان
<