در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

درج آگهی و 15 مزیت اصلی آن

سه شنبه ۱۳ آذر ۹۷ درج آگهی
  • تصویر شماره درج آگهی و 15 مزیت اصلی آن

آشنایی با درج آگهی و 15 مزیت اصلی آن

همانطور که میدانید در جهان پیرامون ما تبلیغات از طیف وسیعی برخوردار بوده و در طول سالیان مختلف روشهای گوناگونی برای سرویس دهی های تبلیغات و انجام آنها بوجود آمده اند، اما انجام هر نوع تبلیغات از آنجایی که نیازمند هزینه های وابسته به آن می باشد، این هزینه ها نیز  با توجه به میزان درآمد حاصله از جذب مشتری می تواند متغیر گردد.

به عنوان مثال کسب و کاری را در نظر بگیرید که در خصوص فروش محصولات و ارائه خدمات خود، اگر بتواند با اندک تبلیغی به جذب مشتری بالقوه فائق آید مطمئناً آورده مالی که برای آن صنف بوجود آمده است به مراتب بیشتر از تبلیغ خدمات یا محصولات آن کسب و کار خواهد شد.

حال در نظر بگیرید چنانچه این تبلیغات با کمترین هزینه و حتی رایگان انجام شود و باعث جذب مشتری بالقوه گردد سود چشمگیری شامل مدیران آن اصناف خواهد گشت.

ثبت آگهی رایگان برای یک مجموعه نه تنها باعث بیشتر دیده شدن آن کسب و کار می گردد بلکه حتی اگر اندکی هزینه شود مخاطبین بیشتری نیز تماس خواهند گرفت و تماس بیشتر در صورت جذب درست برابر است با آورده مالی بیشتر و ثروت خوب.

سود حاصله از تماس ها نیز به قدری خواهد بود که هزینه تبلیغات دیگر به چشم نخواهد آمد و باعث رونق بیشتر خواهد شد.

در اینترنت، تبلیغاتی که از جنس درج آگهی رایگان می باشند بصورت هدفمند و کاملاً هوشمندانه صورت می پذیرد.

در ذیل این مقاله به  15مزیت اصلی درج آگهی و تبلیغات اینترنتی در فضای دیجیتال نیز خواهیم پرداخت:

15مزیت اصلی درج آگهی و تبلیغات اینترنتی

1- جذب مخاطب

سایت های درج آگهی همانطور که از نامشان پیداست سبب میشود تا قشر زیادی از مخاطبین را به سوی خود جلب نماید.

 مخاطبینی که تبلیغات آگهی دهندگان را مشاهده می کنند، اصولاً در پی کالا  و یا خدماتی هستند ومی دانند که به کدام سایت ها باید مراجعه کنند و در سایت های درج آگهی نیز با یک جستجوی ساده و یا پیدا کردن دسته خاص مرتبط به آن خدمات یا محصول سریعاً می توانند به نتیجه مطلوب خود برسند.

 

2- صرفه جویی در زمان و هزینه

مبحث جستجوی یک کالا و یا خدمات مشخص در بازار سنتی بسیار هزینه بر و زمان بر بوده و شخصی که بخواهد به خواسته خود در کسب و کاری مشخص دسترسی داشته باشد باید زمان  و هزینه زیادی را صرف جستجو و بدست آوردن اطلاعات لازم بنماید.

اما در زمان کنونی درج آگهی اینترنتی و ثبت تبلیغات نیز توانسته تا بسیاری از نیازهای لازم برای جستجوی یک خدمات و یا کالا را آسان نموده و باعث نزدیکی کارفرمایان و مجریان کار شود.

 

3- ویرایش سریع اطلاعات آگهی

از دیگر مزایای درج آگهی میتوان به سرعت دسترسی کاربران به اطلاعات آگهی و یا ویرایش اطلاعات آگهی توسط آگهی دهندگان نیز اشاره کرد، چنانچه در گذشته اگر آگهی ای به صورت انبوه به چاپ می رسید و آماده پخش می شد اگر اشتباه تایپی و یا نگارشی در آن وجود داشت هم هزینه در برداشت و هم آگهی دهنده گان در عمل انجام شده قرار می گرفتند.

حال شما در نظر بگیرید که در فضای دیجیتال نیز بسیار راحت  و به سرعت میتوان قسمت های مختلف آگهی و تبلیغات را تغییر داد.

با درج آگهی در سایت های آگهی چنانچه شما در صدر آگهی دهندگان باشید در صورت تغییر تصویر آگهی ها و همچنین سایر اطلاعات به سرعت میتوانید اطلاعات خود را به روز رسانی و در معرض دید عموم قرار دهید.

 

4- درج تصاویر در آگهی

از مزایای دیگر درج آگهی در اینترنت میتوان از قابلیت آپلود و بارگزاری چندین تصویر از کالاها و یا خدمات بهره برد که این در دنیای سنتی ازهزینه های بسیار بالایی برخوردار است.

 

5- دیده شدن در سراسر جهان

اگر به گذشته برگردیم و مروری بر نوع تبلیغات انبوه به صورت کاغذی داشته باشیم متوجه خواهیم شد که تبلیغات حتی اگر کاملاً حرفه ای و به صورت گسترده صورت میپذیرفت، عاملی به نام محدودیت زمانی، محدویت تعداد آگهی ها به نحوه های مختلف اعم از تراکت، بروشور، مجله و ....  و حتی محدودیت مکانی نیز برخوردار می باشد که این خود باعث صرف هزینه های هنگفتی می گردد.

اما با یک تبلیغ موثر و خوب در دنیای اینترنت، دیده شدن  فراگیر را در بر خواهد داشت و باعث شناخته تر شدن بیشتر یک کسب و کار در سراسر کشور خواهد شد.

 

6- اطلاع دقیق آمار بازدیدکنندگان از آگهی

در بسیاری از تبلیغات سنتی اعم از پخش تراکت، کارت ویزیت، کاتالوگ، بنرهای تبلیغاتی و ... بیشترین دغدغه خاطر کارفرمایان توزیع درست و رسیدن تبلیغات آنها به مخاطبین هدف خود بوده است که در برخی مواقع این مهم بنا به اشتباهات انسانی آنچنان که شاید و باید درست انجام نشده است و هیچ آمار درستی از میزان دیده شدن تبلیغ آنها وجود ندارد.

 اما با ارسال آگهی در سایت های درج آگهی میتوان نسبت به میزان بازدید و اینکه در چه حوزه ای تبلیغ نموده و مشتریان بالقوه که از سایت به آگهی مدنظر خود سر میزنند مطلع گشت و ازین رو آگهی دهندگان سیاست تبلیغات خود را با دیدی کاملاً هدفمند اجرایی می نمایند.

 

7- ویترین دوم کسب وکارها

بسیاری از اصناف نیز باید به خاطر داشته باشند که دنیای اینترنت را میتوان به عنوان ویترین دوم کسب و کار آنها نام برد، ویترینی 24 ساعته در سراسر جهان ؛ چرا که سبب میشود تا به صورت شبانه روزی نمایشگاه محصولات و یا دفتر ارائه خدمات آنها به روی مشتریان و مخاطبین شان باز باشد و دریافت اطلاعات و مشاوره خود را داشته باشند.

 

8- استفاده مطلوب از کلمات کلیدی (( برچسب )) برای جذب مشتری

برچسب گذاری یا استفاده از کلمات کلیدی در هنگام ثبت آگهی سبب میشود تا موتورهای جستجو این کلمات را به عنوان لینکی از آگهی شناخته و به  آن کلمات حساس شوند، بطوریکه اگر کاربری کلمه خاصی را که آگهی دهنده بیشتر با آن سر و کار دارد را مورد جستجو قرار دهد، شانس بیشتری برای جذب مخاطب به سمت آگهی بوجود خواهد آورد و سبب میشود تا آگهی دهندگان بنا به سیاست کاری خود در استفاده از کلمات خاص و کلیدی درست، مخاطبین بیشتری را به سوی خود جلب نمایند.

 

9- افزایش تماس

با ارائه تبلیغات در سایت های درج آگهی با توجه به سئوی اصولی و قرار گرفتن سایت موجود در ردیف های اول سایت گوگل، با توجه به جستجوی عنوان مدنظر مخاطبین، به طور طبیعی سبب افزایش تماس های آگهی دهندگان خواهد شد.

 

10- افزایش میزان فروش و ارائه خدمات

همانطور که پیداست پس از افزایش تماس های ورودی به سمت آگهی دهندگان در صورت جذب موثر و بهینه سبب افزایش آورده مالی برای شرکت ها و صاحبان کسب و کار خواهد شد.

 

11- افزایش بازدید از لینکهای شما در اینترنت (( افزایش رتبه سایت ))

چنانچه آگهی دهنده دارای وب سایت ، وبلاگ ، کانال تلگرام و یا صفحات اجتماعی دیگر باشد با قرار دادن لینک آدرس ها و صفحات خود سبب افزایش بازدید از صفحات آنها خواهد شد و بنا به قانون افزایش ترافیک بازدید کنندگان از یک سایت، سایت شما در صدر موارد جستجو از جانب گوگل قرار خواهد گرفت.

 

12- چند رسانه ای بودن آگهی ها

از آنجا که تبلیغات در رسانه های صوتی و تصویری با توجه به محدودیت های زمانی و قیمتی نمی تواند چندان مقرون به صرفه باشد، ما نیز برای شرکت ها و کسب و کارهایی که مدام به فکر تبلیغات می باشند ثبت تبلیغات در سایتهای درج آگهی  از جمله ساختمونی ها را پیشنهاد میکنیم.

حال آنکه اینترنت فضایی را فراهم میکند که آگهی دهنده گان با حداقل هزینه و صرف زمان بتوانند همواره آگهی خود را نمایش دهند.

 

13- تعامل و ارتباط  بین مخاطبین

به طور مستقیم و یا غیر مستقیم از طریق پیام گذاری در آگهی و یا اتاق های گفتگو و ثبت نظرات ،  مخاطبین میتوانند با صاحبین آگهی در تعامل و گفتگو باشند و نظرات خود را ثبت نمایند.

 

14- حذف واسطه ها

از مزیت های دیگر درج آگهی در اینترنت که میتوان بدان اشاره کرد حذف واسطه ها و برقراری ارتباط مستقیم بین تولیدکنندگان، صاحبان آگهی و مشتریان می باشد که با حذف دلال های بازار، مشتریان میتوانند با صرف کمترین هزینه ها، محصولات و خدمات خود را خریداری کنند.

 

15- حمایت از فروش و تولید کنندگان

تبلیغات در فضای مجازی و رقابت در آن سبب شده تا شرکت ها ، فروشندگان ، صاحبان کسب و کار و ارائه دهندگان خدمات ، در نحوه ارائه آگهی ها و جذب مشتریان از دقت بالایی برخوردار باشند و سبب رونق بیشتر و جلب رضایت کارفرمایان گردند که این خود سبب میشود تا لبخند رضایت را بر لبان مخاطبین خود بنشانند.

 با امید هر چه بهتر شدن کسب و کارها و رضایتمندی بیشتر کارفرمایان و مشتریان

با ساختمونی ها بیشتر دیده شوید،  از طریق ثبت آگهی رایگان به  جمع ما بپیوندید

 

  ثبت آگهی رایگان