در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

بهترین سرمایه گذاری ساختمانی

سه شنبه ۲۴ دی ۹۸ پروژه ساختمانی
 • تصویر شماره بهترین سرمایه گذاری ساختمانی
 • تصویر شماره بهترین سرمایه گذاری ساختمانی
 • تصویر شماره بهترین سرمایه گذاری ساختمانی
 • تصویر شماره بهترین سرمایه گذاری ساختمانی
 • تصویر شماره بهترین سرمایه گذاری ساختمانی
 • تصویر شماره بهترین سرمایه گذاری ساختمانی

بهترین سرمایه گذاری ساختمانی در استان البرز

امرزوه با توجه به تغییراتی که در حوزه اقتصاد پیش آمده و افراد به دنبال آن میگردند پولی که برای خود اندوخته کرده اند را به جایی بسپارند که بتوانند از آن به عنوان سرمایه استفاده کنند .

بهترین سرمایه گذاری ساختمانی است .  ما در این مقاله سعی بر آن داریم تا درباره سرمایه گذاری ساخت و ساز و همینطور مزایای آن صحبت کنیم .

قبل از اینکه به مقاله بپردازیم مطلبی را با شما در میان میگذاریم سرمایه گذاری در ساخت و ساز همیشه جواب داده است البته که ، باید با تحقیقات خوب و سنجیده به دنبال آن رفت تا سود نهایی دریافت شود ،

یکی از مکانهایی که برای سرمایه گذاری به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم مجتمع های زنجیره ای شفق است

بهترین سرمایه گذاری ساختمانی - ساختمونی ها

که پروژه های بزرگی را در حال ساخت و فروش دارند

با مطالعه جذاب و پر از نکته جهت سرمایه گذاری موثر ما همراه باشید

سرمایه گذاری چیست ؟

ابتدای امر تعریف مختصری از سرمایه گذاری خدمت شما عزیزان ارائه میدهیم .

سرمایه گذاری به معنای ساده برای رسیدن به افزایش قیمت و ماندگاری سرمایه اولیه و رساندن آن به سود ، دارایی ای را خریداری میکنیم .

در حقیقت سرمایه گذاری را انجام میدهیم تا در چشم اندازی که برای خود وصف کرده ایم و رسیدن به آینده مطلوب برنامه ریزی کنیم . برای مثال ما کالا یا دارایی را خریداری میکنیم که با توجه به وضع کنونی و شرایط آینده به سود مطلوبی برسیم .

فقط به این نکته توجه داشته باشید ،جایی سرمایه گذاری را انجام دهید که نقدینگی آن بالا باشد یعنی قابلیت نقدشدن آن نسبت به سایر سرمایه گذاری ها بالاتر باشد ، که در معاملات این امر به وفور دیده میشود . معاملات میتواند در ساختمان باشد که نقدینیگی بسیار بالایی دارد .

چرا سرمایه گذاری ساختمانی ؟

ساختمان یکی از نیازهای اصلی فردی و اجتماعی جامعه است چرا که ساختمان هم میتواند محل کسب وکار باشد هم محل زندگی بنابراین، نیازی است همیشگی و غیر قابل انکار .

همین دلیلی است برای اینکه مردم  از رفاه خوبی برخوردار باشند و نیاز اصلی ها آن رفع گردد . دولتمردان  باید تسهیلاتی را به آنها ارائه کنند تا بتوانند در املاک سرمایه گذاری انجام دهند

 • ریسک کم در سرمایه گذاری

بنابراین ،  زمانی که شما در املاک سرمایه گذاری میکنید با خیالی راحت این گزینه را انتخاب می کنید ، چرا که اگر ملک افزایش پیداکند به همین سبب سرمایه شما هم بیشتر میشود  در حالیکه تسهیلاتی که برای سرمایه گذاری دریافت کرده اید ثابت میماند .

بنابراین ،  به این نکته توجه داشته باشید در سرمایه گذاری ساختمانی جایی را انتخاب کنید که احتمال ضرر برایتان را به حداقل برساند .

البته ، در املاک هم باید به سراغ برج هایی بروید که در این سالها توانسته در امر ساخت و ساز پیشرو باشد مانند مجتمع های تجاری و مسکونی شفق که نه تنها در سرمایه گذاری آن به سود میرسید ،  بلکه با ساختمانهایی مواجه میشوید که مدرن و تمامی استانداردهای روز دنیا را رعایت کرده اند.

پروژه ساختمانی شفق 17 - ساختمونی ها

مزایای سرمایه گذاری ساختمانی

همانطور که گفتیم سرمایه گذاری در حوزه ساخت و ساز بسیار ارزشمند و  منعطف است . چرا که میتوان آن را هم به صورت بلند مدت دریافت کرد هم به صورت کوتاه مدت . در ادامه با هم به سایر مزایای سرمایه گذاری  ساختمانی میپردازیم که عبارتند از :

 • عملکرد سریع و برآورده شدن انتظاراتی که از سرمایه گذاری داریم
 • همانطور که در متن بالا اشاره کردیم ریسک سرمایه گذاری در ساختمان کم است و همین یک مزیت مهم برای سرمایه گذاری محسوب میشود
 • یک اشاره کوتاهی داشتیم به این موضوع که سرمایه گذاری باید نقدینگی و قابلیت نقد شدن بالایی داشته باشد که سرمایه گذاری در املاک و حوزه های ساختمانی از این قضیه مستثنی نیستند .

پروژه ساختمانی - سرمایه گذاری

فرآیند سرمایه گذاری در املاک و ساختمانهای پیش فروش

 • یکی از بهترین سرمایه گذاری های پیش فروش ، خرید پروژه های ساختمانی است که مجتمع های زنجیره ای تجاری و مسکونی شفق پروژه های آماده و همچنین در حال ساخت برای فروش دارند که این پروژه ها عظیم و بزرگ هستند و برای سرمایه گذاری یکی از بهترین گزینه هاست .

پس حتما 3 تا 6 ماه قبل از فروش اقدام به خرید کنید که طی یک قراردادی این امر انجام میشود و تحقیقات لازمه را  جهت سرمایه گذاری مناسب انجام دهید .

 • قبل از عملیات سرمایه گذاری مالیات را دریافت کنید.   بخاطر اینکه اولاً برای هزینه اولیه ضروری است ، زیرا زمانی که بخواهید از تسهیلات استفاده کنید دچار مشکل نشوید .

         ثانیا ، اگر بخواهید زمینی را خریداری نمایید کمی برایتان هزینه بر است از اینرو با پرداخت مالیات میتوانید هزینه های خود با استفاده از وام ها بهبود ببخشید .

 • اگر شما به عنوان سرمایه گذار دنبال خرید ملکی هستید باید به این قضیه فکر کنید که از سرمایه فعلی به نحو احسنت استفاده کنید ، یعنی اگر ملک را میخواهید اجاره دهید یا بفروشید باید نیازهای آن ملک را شناسایی کنید پس قبل از اینکه مکانی را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید حتما بازار آن را بسنجید تا در آینده به مشکل برنخورید .

اجرای پروژه ساختمانی - ساختمونی ها

برتری سرمایه گذاری ساختمانی نسبت به سایر سرمایه گذاری ها

همانطور که میدانید علاوه بر سرمایه گذاری ساختمانی حوزه های مختلفی وجود دارد به طور مثال :

 • سرمایه گذاری در خرید سکه و دلار
 • سرمایه گذاری در بانک
 • سرمایه گذاری در بورس
 • سرمایه گذاری در صندوق ها اعم از صندوق های قرض الحسنه ...... تا صندوق های خانگی
 • سرمایه گذاری در خرید سهام

مواردی که در قسمت بالا اشاره کردیم نیاز به کمی صبر و حوصله دارد و همین طور نیاز به دانش تخصصی . نوسانات بازار میتواند بسیار اثر گذار باشد ، البته که نوسانات بازار بر همه جا تاثیر میگذارد اما تاثیر آن در ساخت و ساز برای سرمایه گذاری ناچیز است .

گرچه شما باید برای سرمایه گذاری در ساخت و ساز هم اطلاعات کافی بدست آوردید که جای مطلوبتان را انتخاب کنید ولی دیگر لازم نیست که آموزش ببینید و فقط کافیست منبع مورد نظرتان را با تحقیقات کامل بدست آورید در بلند مدت و یا حتی کوتاه مدت از سود آن استفاده کنید .

مجتمع زنجیره ای شفق که به صورت گسترده در ایران کار میکنند را میتوانید به عنوان یک سرمایه گذاری خوب و تاثیر گذار انتخاب کنید، چرا که افراد با سابقه و کارآزموده در مجتمع شفق مشغول به کارند .

قطعا افرادی که به دنبال سرمایه گذاری هستند جایی را مد نظرشان هست که برایشان سود آور باشد و اندوخته سرمایه شان به نحو احسنت در حال چرخش باشد و قابلیت نقدینگی بالا باشد.

سرمایه گذار ساختمانی - ساختمونی ها

جمع بندی

با توجه به مطالبی که گفته شد و اثراتی که سرمایه گذاری ساختمانی دارد متوجه این مطلب شدیم که سرمایه گذاری در ساختمان بازدهی کوتاه مدت  با سوددهی فراوان دارد . همه افرادی که به دنبال این هستند ، سرمایه خود را در جایی به ثمر برسانند ما سرمایه گذاری در ساختمان را به شما پیشنهاد میکنیم

و در نهایت مجمتع های زنجیره ای شفق با تجربه موفقی که در حوزه ساخت و ساز دارند توانسته اند سرمایه برای کسانی که دنبال سرمایه گذاری در پروژه های ساختمانی هستند ، ایجاد کنند .

سرمایه گذاری  را به دست صاحبان سرمایه بسپارید

با ما همراه باشید تا از بهترین سرمایه گذاری ساختمانی لذت ببرید .

در بخش ذیل اطلاعات شرکت شفق یکی از مجریان توانمند در پروژه های ساختمانی را میتوانید ببینید و برای کسب مشاوره با متخصصین ایشان در این صنعت تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس مجتمع های زنجیره ای شفق

دفتر شعبه مرکزی: استان البرز ، فردیس ، برج های دوقلو

مدیریت شرکت : مهندس مهدی مختاری

لطفاً برای دریافت اطلاعات پروژه ها با شماره ذیل تماس حاصل فرمائید:
09122259556

--------------------------------------------------------------------------------

با تشکر از توجه شما سروران گرامی

ثبت آگهی و رپورتاژ آگهی خود را به ساختمونی ها بسپارید.

  ثبت آگهی رایگان