در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

پوشش های سقف شیبدار شینگل و تایل

پوشش های سقف شیبدار شینگل و تایل

آگهی رایگان
  • خدمات ساختمانی مصالح ساختمانی
  •  phone
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۴۰۰/۰۳/۲۲
  • آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۰/۰۳/۲۲
  •    تهران تهران
  • تهران، میدان فاطمی، میدان گلها، کوچه رادافزون

گروه مهندسی بازرگانی پارس موگر مفتخر است که توانسته در بیش از دو دهه تجربه ی خود همواره با بهره گیری از دانش نوین و تکنولوژی های برتر صنعت ساختمان، کادر مجرب و تیم مهندسی قدرتمند، گامی موثر در جهت ارائه هر چه بـهتر خدمات و عرضه محصولات سـاختمانی بویژه سقف شیبدار به هم میهنـان عزیزمان بردارد.
شینگل نوعی پوشش بام شیبدار است که با لایه فایبرگلاس بعنوان پایداری دهنده و اشباع شده توسط نوعی قیر با کیفیت بالا تولید شده و با دانه های معدنی و با رنگهای گوناگون پوشانده شده است.این محصول برای سقف های شیبدار با شیب بالای ۳۰% آرمانی است و برای پوشش دیوارهای عمودی نیز کاربرد دارد، از مزایای مهم این پوشش سقفی طرح بندی و رنگ بندی بسیار گوناگون آن است. از دیگر مزایای این پوش سقفی شینگل انعطلاف پذیری بالای آن است، از همین رو شینگل در طرحهای سقف شیبدار پیچیده به راحتی قابل اجراست، شینگل یک سیستم قابل اعتماد در مساوی عوامل خارجی مشابه بادهای زیاد نیرومند و برای سالهای طولانی نیازی به حفاظت ندارد،نکته قابل توجه اینکه شینگل یگانه از معدود پوشش های سقف شیبدار میباشد که بعد از نصب میتوان روی آن تردد کرد بدون آنکه آب بندی سقف شینگل مبتلا مشکلی شود.
تایل نوعی پوشش سقف شیبدار است. استفاده از این نوع پوشش بام ظرافت خاصی را به سقف شما هدیه خواهد کرد. این گونه از تایل ها طی ۷ مرحله فرم دهی تحت فشار ورقهای الوزینک ساخته می شوند. قالب تایل ها به گونه ای طراحی شده است که هم پوشانی فوق العاده ای داشته باشند و علاوه بر آن هر تایل با یک لایه رزین اکرلیک، چسب، خرده سنگ های طبیعی و همچنین یک لایه لعاب شفاف اکرلیک بر روی سطح بالایی الوزینک پوشیده شده است تا کار کرد و عمری طولانی را کنار قدرت، استقامت و زیبایی فراهم سازد.

  ثبت آگهی رایگان