در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

تبلیغات ساختمانی ، رپورتاژ خبری و آگهی ساختمانی

تبلیغات ساختمانی ، رپورتاژ خبری و آگهی ساختمانی

  • خدمات دیگر خدمات تبلیغات و بازاریابی اینترنتی
  •  phone
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۹/۰۷/۱۹
  •    تهران تهران
  • تهران
رپورتاژ آگهی در ساختمونی ها

یکی از بهترین و مناسبترین روشهای تبلیغاتی در دنیای تبلیغات و بازاریابی اینترنتی که شرکتها و صاحبان کسب و کار از آن استفاده میکنند ، درج آگهی در قالب متن و نوشته ، عکس و یا ویدئو از محصولات و یا خدمات خود می باشد

در واقع برای تشریح و توضیح کامل محصولات یا خدماتی که با معرفی مزایا و مشخصات آن همراه میگردد ، به طور غیر مستقیم (در دل وبلاگ سایت ها و شبکه های اجتماعی ) به طور کامل نیز به تشریح خدمات شرکت پرداخته میشود و این خود یکی از موثرترین راه های معرفی کسب و کار کارفرمایان خواهد بود.

وب سایت ساختمونی ها ، با ایجاد شرایطی مناسب و مطمئن وبسایتی تخصصی در زمینه املاک   و صنعت ساختمان و کلیه تجهیزات خانه می باشد و محل مناسبی برای معرفی خدمات و محصولات شما عزیزان در زمینه صنعت ساختمان و لوازم خانگی و املاک فراهم نموده است .

سفارش رپورتاژ آگهی
قصد انتشار مطلبی یا مقاله ای از کسب و کار خود دارید ؟

میتوانید برای سفارش رپورتاژ آگهی و درج مقالاتتان، پس از انتخاب و درج آگهی ویژه مورد نظر خود، مطلب خود را به نشانی sakhtemuniha@gmail.com ایمیل نموده و بعد از 24 ساعت از طریق لینک  خبرهای سایت و شبکه های اجتماعی ساختمونی ها مطلب و یا مقاله رپورتاژ شده خود را به همراه لینک دهی های مرتبط به آگهی تان را مشاهده فرمائید.

چنانچه مطلب شما آماده نیست ما نیز برایتان تولید محتوای انحصاری در زمینه کسب و کارتان را در سریعترین زمان و بهترین نگارش انجام خواهیم داد.

لطفاً جهت سفارش محتوا و رپورتاژ آگهی ، با شماره های 09190115182 و یا 02128429092 تماس حاصل فرمائید.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

instagram »»»»   https://instagram.com/sakhtemuniha

               Site »»»»    https://sakhtemuniha.com

  ثبت آگهی رایگان