در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

آگهی های درب استیل روکش PVC

هیچ آگهی در این گروه ثبت نشده است

درب استیل روکش PVC

آشنایی با درب استیل روکش PVC

با توجه به نیاز اصلی برخی قسمت های ساختمان به نوعی از درب های ویژه که در برابر رطوبت و زنگ زدگی مقاوم هستند سبب میشود تا توجه ویژه ای به یکی از انواع درب ها، با نام درب استیل روکش pvc اشاره کرد.

با ما همراه باشید.

درب ها از قسمت های بسیار مهم ساختمان به شمار میروند زیرا اولین قسمت از هر ساختمان، درب آن ساختمان است و وظیفه امنیت یک ساختمان را به عهده دارد.

 یک درب خوب باید از ویژگی های زیبایی، مقاومت در برابر تغییرات آب و هوا و پوسیدگی، و قیمت مناسب و همچنین استحکام بهرمند باشد.

درب pvc

قبل از توضیح این بخش میپردازیم به معنای پی وی سی

پی وی سی به هر ماده ای که دارای ترکیب پلی وینیل کلراید باشد، گفته میشود.

 پی وی سی ماده ای پلاستیکی  می باشد که در ساخت انواع گوناگونی از وسایل و تجهیزات مانند لوله های آب ، تانکرهای آب و علی الخصوص در درب های ساختمان و پنجره ها به کار میرود.

همانطور که مستحضرید استفاده از پی وی سی برای ساختن درب های ساختمان زیاد رایج و باب شده است و این درب ها در گستره وسیعی از طرح و رنگ وارد بازار می گردند.

ویژگی های بارز درب PVC نسبت به سایر درب های ساختمانی

  • وزن بسیار کم و سبک بودن درب PVC
  • ضدخوردگی و زنگ زدگی بودن درب های PVC
  • عایق حرارتی (نقطه ذوب بالا) و مقاوم در برابر گرمای زیاد
  • مقاوم در برابر انواع قارچ ها و حشراتی همچون موریانه

از درب های پی وی سی معمولاً برای درب ورودی ساختمان استفاده چندانی نمیگردد چراکه مقاومت آنها به نسبت درب های فلزی و چوبی در مقابل تغییرات آب و هوا و سنگین و قرص بودن درب ورودی ساختمان کمتر است.

تولید درب های PVC به مراتب ساده تر بوده و نصب و پیاده سازی این نوع درب ها برای فعالان درب های ساختمانی فوق العاده آسان می باشد و وزن سبک درب های پی وی سی سبب شده تا امکان جابجایی آن نیز آسان گردد.

درب استیل

استیل و سایر مواد های فلزی به دلیل کارایی بالا و مقاومتی که دارند، از قدیم به طور گسترده در ساخت درب ساختمان مورد استفاده قرار گرفته اند.

موادی مثل استیل گزینه ای مناسب برای ساخت انواع درب های داخل و خارج خانه و یا حتی محل کار هستند.

امروزه برای ساخت فریم های درب بیشتر از استیل استفاده میشود تا چوب. به این دلیل که قیمت استیل نسبت به چوب مقرون به صرفه تر است و هزینه چوب بسیار بیشتر است.

ما در وب سایت ساختمونی ها شرایطی را فراهم نموده ایم که اگر به دنبال فروشنده و تولیدکننده درب استیل روکش pvc و یا نصاب درب استیل میگردید براحتی ایشان را بیابید و از مشاوره های آنها در امر خرید درب استیل بهره ببرید و با آنها در ارتباط باشید.

پیشنهاد ساختمونی ها

شما سروران گرامی از طریق سایت ساختمونی ها می توانید بهترین ارائه کنندگان خدمات مد نظرتان را پیدا کنید و کارهای ساختمانی تان را به آنها بسپارید ، همچنین در بخش درب استیل میتوانید سایر دربهای ساختمانی مرتبط را ملاحظه فرمایید.

  ثبت آگهی رایگان