در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

آگهی های درب کشویی چوبی

درب ریلی کشویی درب کشویی چوبی

آگهی رایگان
5 ماه قبل

درب کشویی چوبی

آشنایی با درب کشویی چوبی ساختمان

در این بخش میتوانید اطلاعاتی در زمینه ی درب های کشویی چوبی و چگونگی ورود این درب ها به فرهنگ خود و موارد استفاده از آن را به دست آورید. لطفاً با ما همراه باشید.

این روزها درب کشویی طرفداران و خواستاران زیادی پیدا کرده است و تعداد بیشتری مشتاق استفاده از این درب های زیبا در معماری و دکوراسیون داخلی منازل خود هستند.

 به خاطر این استقبال زیاد، تصمیم گرفتیم که این بار در وب سایت ساختمونی ها درباره‌ی درب های کشویی و نقش آن‌ها در دکوراسیون داخلی بنویسیم.

 پس اگر شما هم به استفاده از درب کشویی فکر می کنید و قصد خرید آنها را دارید یا حتی اگر هنوز به آن‌ها فکر نکرده‌اید با ما همراه شوید.

تاریخچه درب های کشویی

در این قسمت قصد داریم تاریخچه ورود درب های کشویی را به کشور و فرهنگمان بازگو کنیم.

همان طور که همه ی ما در فیلم های ژاپنی مشاهده کرده ایم، در خانه های همه ی ژاپنی ها از زمان قدیم درب هایی کشویی وجود داشت که با گذشت زمان با الگو گرفتن طراحان داخلی از این گونه درب ها، ساخت درب های کشویی آغاز شد که اکنون که مشاهده میکنید گسترش زیادی پیدا کرده و به صورت گسترده مورد استفاده ی همگان قراره گرفته است.

در اوایل درب های کشویی را فقط از جنس چوب میساختند اما اکنون با استفاده از استیل، استنلس و… نیز میتوان درب کشویی را ساخت.

موارد بکارگیری درب های کشویی چوبی

درب های کشویی به دلیل زیبایی و اشغال کردن فضایی کوچک، در جاهای مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد.

در گذشته بیشترین کاربرد درب های کشویی در ساخت درب کمد دیواری ها بود اما امروزه کاربرد های گسترده تری دارد به عنوان مثال برای جداسازی قسمت های مختلف خانه که فضای کافی برای چرخش درب های معمولی وجود ندارد، درب های کشویی بهترین انتخاب است.

کاربرد دیگری که این درب ها در فروشگاه ها دارند این است که در ایجاد فضایی جهت پرو لباس میتواند کاربردی باشد که با کمترین هزینه، فضایی ایجاد کرده اید که به راحتی میتوان لباس را پرو کرد.

مزیت دربهای کشویی چوبی

مزیت این درب ها در سهولت باز و بستن و نصب آنه بوده و در قسمتهای مختلف ساختمان میتوانید درب های کشویی را جمع نموده و یا جابه جا کنید.

با توجه به آنکه درب های کشویی معمولاً از جنس چوب ساخته می شود، دارای طرح ها و مدلهای گوناگون متنوعی میباشد و در اندازه ها و سایز های دلخواه طراحی و ساخته میشود پس ساخت درب های کشویی چوبی کاملاً متناسب با سلیقه شماست و حتی میتوانید هم برای زیبایی بیشتر و کاربرد بیشتر، روی درب های کشویی آینه کاری کنید که با یک تیر چند نشان زده باشید.

وب سایت ساختمونی ها جهت  ثبت آگهی رایگان و معرفی بهتر خدمات مختلف در صنعت ساختمانی از جمله درب ساختمان می باشد.

پیشنهاد ساختمونی ها

شما سروران گرامی از طریق سایت ساختمونی ها می توانید بهترین ارائه کنندگان خدمات مد نظرتان را پیدا کنید و کارهای ساختمانی تان را به آنها بسپارید ، همچنین در بخش درب کشویی میتوانید سایر دربهای کشویی مرتبط را ملاحظه فرمایید

  ثبت آگهی رایگان