در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

آگهی های درب کشویی PVC

درب upvc نو درب کشویی PVC

آگهی رایگان
3 ماه قبل

درب و پنجره دوجداره درب کشویی PVC

آگهی رایگان
1 سال قبل

درب و پنجره دوجداره درب کشویی PVC

آگهی رایگان
1 سال قبل

درب کشویی پردیس درب کشویی PVC

آگهی رایگان
2 سال قبل

درب کشویی PVC

آشنایی با درب کشویی pvc ساختمان

امروزه اکثر دوستداران معماری و دکوراسیون داخلی به دنبال راهی برای مدرن و شیک تر شدن خانه و محل کار خود هستند. درب کشویی pvc یکی از جدیدترین نوآوری ها در صنعت تولید درب ساختمان است که سبب شده تا استفاده از درب های کشویی سبب افزایش فضای قابل استفاده و مفید و دیگر مزایایی گردد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

تعریف درب کشویی

طبق تعریف عمومی میان سازندگان درب ساختمان، درب کشویی درب هایی هستند که به صورت افقی و موازی با دیوار روی ریل مخصوص به خود باز و بسته شده و همین امر باعث میشود که فضای زیادی برای باز و بسته کردن، در محیط  اشغال نکند.

 مزیت ها

  • سبک

  ترکیب pvc  با توجه به آنکه ترکیبی بسیار سبک و در عین حال محکم دارد همین خصوصیت باعث شده است که از pvc  در ساخت درب های کشوییpvc  استفاده گسترده و شایانی گردد.

  • تنوع رنگ

یکی دیگر از مزیت های درب های کشویی pvc  ، قابلیت ساخت این نوع درب ها در رنگهای متفاوتی ندیک به 20 رنگ میباشد که همین امر انتخاب را برای مشتریان آسان تر کرده است که به دلیل استفاده از پلیمر pvc  در این نوع از درب های کشویی، امکان پوسته پوسته شدن یا از بین رفتن رنگ ، در این نوع درب ها را به صفر می رساند.

موارد استفاده از درب های کشویی پی وی سی

  • استفاده به عنوان درب کمد های لباس

استفاده از درب های کشویی پی وی سی برای فضا های کوچکی مانند کمد های لباس یا کمد های موجود در حمام و سرویس های بهداشتی فکری عاقلانه است چرا که فضای بسیار کمتری به نسبت درب های قدیمی میگیرند.

  • انتخابی مناسب برای درب های بالکن

به طور معمول در برخی آپارتمان ها به دلیل کوچک بودن متراژ ساختمان ، مهندسین ساختمان به دنبال راهکارهایی جهت استفاده بهینه از فضا و کاهش فضای پِرتی شده ساختمان هستند که یکی از این راه ها استفاده از درب های کشویی  پی وی سی در بالکن هاست و این امر جهت وسعت دادن به  بالکن ساختمان ها انجام میپذیرد.

جلوگیری از آلودگی صوتی

  • مزیت دیگر این درب ها در این است که ورود صدای وارد شده به ساختمان را به حداقل رسانده و آرامش بیشتری را به اهالی ساختمان سبب میشود.
  • یکی دیگر از موارد استفاده از درب های کشویی پی وی سی در ادارات و محل کار است.

گاهی اوقات برای فراهم کردن فضایی جهت برپایی جلسات، به جدا کردن قسمتی از ساختمان نیاز داریم که استفاده از درب های کشویی پی وی سی بهترین انتخاب جهت جداسازی قسمت های مختلف خانه یا محل کار می باشد.

قیمت درب های پی وی سی

یکی از فاکتور های مهم در خرید درب و پنجره، قیمت آنهاست که به طور یقین جز فاکتور های شما نیز هست.

درب های کشویی پی وی سی به نسبت کاربرد و زیبایی که دارند، قیمت مناسبی دارند البته در اینجا عددی برای قیمت نمیتوان گفت به دو دلیل »»»»

  • اول این که قیمت مواد مصرفی روز به روز تغییر کرده و دارای نوسان می باشد در نتیجه روی قیمت درب نیز تاثیرگذار خواهد بود.
  • دوم این که، از آنجایی که درب های کشویی پی وی سی انواع مختلفی دارند و با توجه به نیاز و کاربرد درب ها، سبب متغیر بودن قیمت درب هاس PVC کشویی نیز میگردد.

پیشنهاد ساختمونی ها

شما سروران گرامی از طریق سایت ساختمونی ها می توانید بهترین ارائه کنندگان خدمات مد نظرتان را پیدا کنید و کارهای ساختمانی تان را به آنها بسپارید ، همچنین در بخش درب کشویی میتوانید سایر دربهای کشویی مرتبط را ملاحظه فرمایید

با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما

  ثبت آگهی رایگان