در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

آگهی های درب کشویی تاشو

درب کشویی تاشو | ساختمونی ها | درب ساختمان

درب کشویی تاشو ساختمان

در این بخش به صورت مختصر انواع مختلف درب های کشویی و درب کشویی تاشو را به شما معرفی کنیم و موارد استفاده از آن را نیز بیان کنیم پس همراه ما باشید.

ما در این بخش راهکار هایی را برای استفاده بهتر و مناسب از فضای خانه یا محل کار به شما عزیزان ارائه میدهیم و در آخر نیز در صورتی که قصد خرید این گونه درب ها را داشته باشید میتوانید به سایت ساختمونی ها مراجعه کنید و با جستجوی فعالان در این حوزه با مشورت آنها اقدام به خرید نمایید بدیهی است که سایت ساختمونی ها هیچ گونه مسئولیتی در قبال معاملات داخل سایت نداشته و صرفاً یک سایت تبلیغاتی می باشد.

 

داستان از این قرار است که پس از پیشرفت آلمانی ها در صنعت معماری و همچنین ورود مواد جدید معماری سبب شده است که سازه های مدرن تری در اختیار مخاطبین صنعت ساختمان قرار داده شود.

 

مزایای درب های کشویی تاشو

  • استفاده از بهینه از فضاها

اگر محل کار و یا زندگی شما محدود است و قصد تفکیک و استفاده بهینه از قسمت های مختلف آن را دارید، استفاده از درب های کشویی پیشنهادی است که ما به شما می دهیم.

  • ایجاد فضایی آرام

این درب ها با به کارگیری جدیدترین طراحی ها فضایی آرام و دلنشین را با کمترین هزینه ها و ریخت و پاچ ها در اختیار شما قرار میدهد.

  • وزن کم و مقرون به صرفه

یکی دیگر از مزیت های درب های کشویی تاشو در این است که در صورتی که به آنها نیاز نداشتید، به دلیل کم بودن وزن آنها، به راحتی قابلیت جمع شدن را دارند و فضای بسیار کمی را اشغال میکنند.

از لحاظ هزینه نیز باید بدانید که بسیار مقرون به صرفه هستند.

 

معرفی انواع دیگری از درب های کشویی

  • درب تک کشویی پنهان شونده:

یکی از جدیدترین و مدرن ترین درب های کشویی، درب های کشویی پنهان شونده است که در حال حاضر به صورت گسترده در خانه های در حال ساخت و یا ساختمان های در حال نوسازی استفاده میشود و زیبایی و استحکام در معماری و دکوراسیون داخلی را یک جا برای شما فراهم مینماید.

 

  • درب کشویی دوتایی:

تا به این جا فقط در مورد خانه ها و محل های کوچک صحبت کردیم اما میخواهیم در اینجا به معرفی درب های کشویی دوتایی بپردازیم که معمولاً در خانه های بزرگ از آنها استفاده میشود با این حال این درب ها فضای کمتری نسبت به درب های معمولی اشغال کرده و همچنین انواع مختلفی از آنها با ترکیب شیشه طراحی شده است تا از فضای  نورگیر خانه کم نشود و فضایی دلباز را دراختیار شما قرار دهد.

 

  • درب کشویی اتاق خواب:

درب های کشویی اتاق خواب به طور معمول در آپارتمان ها استفاده میشود زیرا فضای اتاق کوچک است و اگر از درب های معمولی جهت تفکیک قسمت های اتاق استفاده شود، فضای مفید بسیار کوچک تر میشود و از زیبایی اتاق نیز کاسته میشود در نتیجه اگر قصد جداسازی اتاق خواب را دارید، ما درب های کشویی تاشو را به شما معرفی میکنیم.

به دلیل این که اتاق خواب یکی از اجزای مهم خانه به شمار میرود، درب های کشویی تاشو را در انواع رنگ ها و طرح های مختلف طراحی میکنند تا متناسب سلیقه هر فرد باشد.

وب سایت ساختمونی ها جهت  ثبت آگهی رایگان و معرفی بهتر خدمات مختلف در صنعت ساختمانی از جمله درب ساختمان می باشد.

 

شما ساختمونی ها ی عزیز و سروران گرامی می توانید بنا به تخصص و یا نیاز خود در بخش درب کشویی ، درب کشویی تاشو ، اقدام به ثبت آگهی و یا جستجوی آگهی نمایید.

سایت ساختمونی ها یکی از بهترین سایت های خدماتی در زمینه ساختمان، ابزار ساختمانی، لوازم خانگی ، معماری و دکوراسیون ، املاک ، درب ساختمان ، و سایر خدمات ساختمانی می باشد و شما می توانید به راحتی به خدمات فعالان در حوزه های مختلف ساختمانی اعم از داخل و خارج ساختمان دسترسی داشته باشید. همچنین می تواند کسب و کار خود را در این زمینه های مختلف ساختمانی در سایت ساختمونی ها  تبلیغ نمایید.

  ثبت آگهی رایگان