در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

آگهی های درب داخلی MDF

درب ضد سرقت درب داخلی MDF

آگهی رایگان

درب ام دی اف درب داخلی MDF

آگهی رایگان

درب داخلی MDF ام دی اف | ساختمونی ها

ثبت آگهی درب داخلی MDF

از فراورده های چوبی ای که امروزه به وفور در صنعت چوب یافت میشود میتوان به MDF (medium density fiberboard) اشاره کرد که تولیدکنندگان و مجریان صنعت چوب بسیاری با این نوع چوب های MDF سر و کار دارند.

MDFها از نوعی تخته های فیبری که با حرارت و به صورت خشک تولید میشوند می باشند که ویژگی های این گونه چوب ها سبب شده است تا براحتی بتوان بر روی آنها از روکش های مختلفی از جمله ملامینه استفاده کرد، البته روکش های ملامینه مورد استفاده در ام دی اف نیز بیشتر بکار برده میشود، همچنین کاغذهای مخصوص دکوراتیوی نیز وجود دارد که پس از مخلوط نمودن با رزین خاص خود با حرارت لازمه به این تخته ها جهت فرم دهی و زیباسازی  تخته های MDF چسبانده میشوند.

انواع درب های داخلی MDF

  • درب داخلی MDF با روکش PVC

در این نوع درب ها نیز قبل از اینکه روکش PVC قرار بگیرد توسط دستگاه CNC با لیزر مخصوص بر روی تخته ها طرح های دلخواه برش داده میشود و سپس روکش PVC نیز بر روی تمامی سطوح برش خورده قرار میگیرد و سطحی صیقلی و صاف نیز بوجود می آورد، البته در برخی طرح های برجسته نیز این نوع طرح  ها به صورت جداگانه چسبانده میشوند.

  • درب داخلی MDF با روکش چوب

در این نوع درب ها نیز لایه نازکی از چوبهای مختلف که عمده آنها چوب ملچ می باشد را به صورت ورقی نازک بر روی تخته MDF پرس کرده و مورد استفاده قرار میدهند.

روکش های ملچ درب هایی که در داخل مورد استفاده قرار میگیرند عمدتاً با قطر سه میلی متر و درب ورودی نیز بین پنج تا هشت میلی متر استفاده میگردد.

لازم به یادآوری است که این نوع از درب های داخلی MDF با روکش چوب نیاز به رنگ آمیزی دارند.

  •  درب داخلی MDF خام

عمدتاً این گونه درب ها نیز بدلیل هزینه پایین آن برای کمد دیواری های داخل اتاق ها بکار میروند و حدوداً 3 میلی متر قطر آنها می باشد و بهتر است که در هنگام استفاده از آنها از رنگ آمیزی غلطان برای یک دست درآمدن کار مورد استفاده قرار گیرد.

  • درب داخلی MDF لیزری

اینگونه درب ها با ایجاد شیارها توسط لیزر در میان ورقه MDF طرحی به سبک چوب پیدا میکنند و نیازمند رنگ آمیزی نیز هستند.

  • درب داخلی MDF با روکش ملامینه

تخته های MDF که در کابینت آشپزخانه و کمدهای اداری توجهتان را جلب میکند همین MDF ها با روکش ملامینه بوده که بسیار پرکاربرد هستند. البته در این میان برای پارتیشن ها در ادارات از ام دی اف با قطر هشت الی شانزده میلی متر نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

 

چنانچه تولید کننده درب ام دی اف داخلی ، فروشنده درب MDF و یا ارائه دهنده خدمات نصب درب ام دی اف هستید شما ساختمونی ها ی عزیز و سروران گرامی می توانید بنا به تخصص خود در بخش درب داخلی MDF ، اقدام به ثبت آگهی نمایید.

 

  ثبت آگهی رایگان