در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت سفارش تبلیغات بنری ، تولیدمحتوا ، انتشار مطلب ، رپورتاژ آگهی یا تبلیغ در اینستاگرام ساختمونی ها ، لطفا با شماره 09190115182 در واتس اپ و یا دایرکت اینستاگرام تماس حاصل فرمائید sakhtemuniha@

ساختمونی ها

آگهی های درب آکاردئون

درب اتوماتیک آکاردئونی درب آکاردئون

آگهی رایگان

درب آکاردئون ساختمونی ها

درب های آکاردئون ساختمان

وقتی نام آکاردئون به زبان می آید به یاد سازهای آکاردئون با بدنه ای چین دار و زبانه ای فلزی می افتیم که نوازنده آن را هنگام نواختن با باز و بسته کردن به صدا در می آورد و زیبایی صدا با فشار باد ذخیره شده در کنار چین های ذخیره شده شنوندگان را مستفید مینماید، یکی از انواع درب ها در صنعت درب ساختمان ، درب آکاردئون می باشد که این نوع چین بر روی فلز یا چوب به صورت مشبک بکار میرود که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

درب آکاردئون ساختمونی ها

درب آکاردئونی چیست؟

 به درب هایی درب آکاردئون می‌گویند که حفاظ های مشبکی که معمولاً اشکال لوزی دارند و از عمدتاً از جنس فلز هستند می گویند که به عنوان حایل های حفاظتی و جدا کننده برای بخشهای مختلف ساختمان استفاده می شود.

کاربرد درب آکاردئونی

این درب ها را معمولاً میتوان به عنوان یک درب ضد سرقت به حساب آورد و معمولاً در مکان هایی مانند درب ورودی پاساژ ها و حتی ورودی درب واحدهای برخی آپارتمان ها از آن استفاده میکنند و بخشی از آن را برای قفل زدن و باز نشدن بکار میبرند.

بدلیل اینکه این نوع درب ها به سمت داخل جمع میشوند و به بیرون یا داخل فضای مذکور باز و بسته نمی شوند میتواند گزینه مناسبی  برای هدر رفتن فضا و به اصطلاح پرت شدن فضا شوند و همچنین مانع ایجاد مزاحمت در مکان های مختلف استفاده می شود.

استاندارد های لازم برای یک درب خوب آکاردئونی

در حفاظ های آکاردئونی استاندارد نکاتی باید رعایت شود تا بتوان ویژگی های یک درب آکاردئونی کامل را داشته باشد:

  1. اندازه روزنه های این درب ها نباید کمتر از سه لوزی یا به اصطلاح سه گل باشند. دربهایی که سه لوزی هستند هم امنیت مکان را حفظ کرده و هم از ورود سارقین و حیوانات جلوگیری می کنند.
  2. ایمنی داشتن و جنس بکار رفته در تولید درب آکاردئون فاکتوری مهم در برابر ضربه و دیلم های سارقین می باشد.
  3. روان بودن قسمت ریلی درب سبب شده تا از فرسایش زودرس جلوگیری شود.
  4. ریل های آن استحکام کافی را داشته تا در باز و بسته شدن درب ها به مرور زمان خرابی بوجود نیاید.
  5. همانطور که گفتیم پروفیل ها و مواد بکار رفته در هنگام ساخت فولادی باشد و رنگ و ضد زنگ نیز استفاده شود و جنس آهن ضایعاتی و ضایعات دیگر نباشد.
  6. روغنکاری منظم هر 6 ماه یکبار در هنگام باز وبسته شدن از سر و صداهای اضافه جلوگیری می نماید.
  7. بهترین سایز برای ریل های درب آکاردئونی 6 سانت بوده و حتماً نصاب درب آکاردئون باید فضای لازم برای نصب را به دقت اندازه گیری نماید تا در هنگان نصب به درستی قرار گیرد.
  8. پایه های درب آکاردئون حتماً باید از قوطی با ابعاد استاندارد 20 در 40 باشد .

 تامین امنیت توسط درب های آکاردئونی:

 یک درب مناسب آکاردئونی باید دارای دو نوع قفل توکار و روکار باشد و امکان نصب دو یا چند قفل نیز در این درب ها وجود داشته باشد.

 ممکن است مواردی پیش بیاید که این درب ها در منازل و یا ساختمان هایی استفاده شود که با وجود دارا بودن درب های ضدسرقت این قفل ها توسط سارقین شکسته شوند و مشتریان جهت امنیتت بیشتر به درب های آکاردئونی روی آورند.

تنوع طرح های درب های آکاردئونی:

درب های آکاردئونی رنگ ها و طرح های گوناگونی داشته و به صورت سفارشی نیز آماده میگردند و در اصلاح روزمره سازندگان دو گل، سه گل و پروانه ای عمده طرح های مورد استفاده می باشند اما بهترین و مناسب ترین طرح درب آکاردئون سه گل می باشد که قبلاً درباره آن توضیحاتی دادیم.

محاسبه قیمت درب های آکاردئونی:

درب های آکاردئونی از آنجا که بر حسب متر مربع فروخته می شوند و هرچقدر طول و عرض یک ورودی باشد بر اساس آن محاسبه میشود.

استفاده از درب های آکاردئون:

درب های آکاردئونی در مکان‌های مختلفی استفاده می‌شوند و کاربردهای بسیار زیادی دارند برای مثال پاساژهای تجاری، درب های ورودی منازل در آپارتمان ها، پنجره‌های مغازه های ویترین دار و حتی درب تراس بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند.

نکته:

هنگامی که آکاردئون های مشبک ساخته میشوند از خال جوش های متعددی برای اتصال به یکدیگر استفاده میشود و این سبب میشود تا از عوامل مهم در کیفیت کار به حساب آید البته مناسب ترین جوش در صنعت جوشکاری ، جوش آهنی است که از گاز دی اکسید کربن استفاده گردد، در نتیجه این گونه درب ها بهترین قیمت را دارند و از کیفیت بالایی نیز برخوردار خواهند بود.

ما در وب سایت ساختمونی ها شرایطی را فراهم نموده ایم که اگر به دنبال فروشنده و تولیدکننده درب آکاردئون و یا نصاب درب آکاردئون میگردید براحتی ایشان را بیابید و از مشاوره های آنها در امر خرید درب استیل بهره ببرید و با آنها در ارتباط باشید.

قابل توجه تولید کنندگان ، فروشندگان  و یا ارائه دهنده خدمات نصب در حوزه درب ساختمان

شما ساختمونی ها ی عزیز و سروران گرامی می توانید بنا به تخصص خود در بخش درب آکاردئون ، اقدام به ثبت آگهی نمایید.

  ثبت آگهی رایگان