در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

آگهی های گروه برشکاری آهن آلات

تولید و فروش انواع گریتینگ های فولادی برشکاری آهن آلات

آگهی رایگان
1 ماه قبل

تولید و ساخت انواع دستگاه رولینگ برشکاری آهن آلات

آگهی رایگان
7 ماه قبل

هوابرش /برشکاری آهن سیار ۲۴ ساعته برشکاری آهن آلات

آگهی رایگان
8 ماه قبل

برشکاری اهن با هوابرش سیار شبانه روزی برشکاری آهن آلات

آگهی رایگان
9 ماه قبل

جوشکاری انواع اسکلت و سازه فلزی برشکاری آهن آلات

آگهی رایگان
1 سال قبل

ساخت و نصب انواع پنجره های UPVC برشکاری آهن آلات

آگهی رایگان
1 سال قبل

سازنده مدرن ترین درب و پنجره فلزی و چهارچوب برشکاری آهن آلات

آگهی رایگان
1 سال قبل

چهارچوب فلزی و مکزیکی و فرانسوی و ساده جهان چهارچوب برشکاری آهن آلات

آگهی رایگان
1 سال قبل

شرکت نیکمان سازه برشکاری آهن آلات

آگهی رایگان
1 سال قبل

برشکاری آهن آلات - ساختمونی ها

برشکاری آهن آلات ساختمانی

آهن، فولاد و ورقه های فلزی از مواد اولیه و اساسی در صنعت به شمار می آیند. با توجه به کاربری گوناگون و اهمیت استفاده این مواد در صنعت های مختلف جهت تولید انواع محصولات فلزی، صنعتی و ساختمانی، در کارخانه ها با استفاده از روش های برشکاری آهن آلات که یکی از عملیات اصلی در تولید محصولات صنعتی است مصالح مختلفی تولید و در اختیار صنعتگران قرار گرفته می شوند.

تعریف برشکاری

به فرایند جدا سازی و بریدن انواع فلزات و ورقه های فولادی برشکاری آهن آلات گفته می شود. برشکاری به وسیله روش های دستی و مکانیکی قابل انجام است؛ با استفاده از روش های برشکاری می توان انواع آهن آلات از جمله: پروفیل، لوله ها، داربست، تیر آهن، میلگرد، ورقه های فلزی و غیره که هر کدام نیز دارای مدل ها و نوع های مختلف است را برش و شکل داد و در تولید انواع قطعات صنعتی و ساختمانی از آنها بهره برد.

انواع روش های برشکاری

به طور کلی شیوه های برشکاری فلزات به دو دسته سنتی و نوین تقسیم بندی می شود که روش های مدرن به دلیل دقت بالا، کیفیت برش، کاهش هزینه های مالی و زمانی بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند. همچنین این روش ها از نظر نوع ابزار و انجام کار می تواند شامل حرارتی و مکانیکی نیز باشد.

  1. روش های سنتی :

تراشکاری، پانچ، سنگ فرز، سمباده زنی، رزوه زنی

  1. روش های جدید و نوین:

واتر جت، هواگاز، لیزر، پلاسما، گیوتین

برش مکانیکی آهن آلات شامل استفاده از اره ها، قلم کاری، گیوتین ها، قیچی ها و .... می باشند و همین طور برش های حرارتی مانند استفاده از روش های برش با گاز یا همان شعله، برش با اشعه و غیره هستند.

پارامترهای قابل توجه در برشکاری و انتخاب روش مناسب برشکاری

  1. ضخامت ورق های آهن: اصلی ترین پارامتر برای انتخاب روش برشکاری ضخامت می باشد. مقاومت ورق آهن بستگی به ضخامت آن دارد و بر این اساس باید وسیله برشکاری را انتخاب نمود.

  2. کیفیت و دقت: چنانچه ظاهر و کیفیت ورق پس از برش خوردن از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار باشد باید از روش های نوینی مثل واترجت استفاده کرد تا کار با دقت و ظرافت بیشتری انجام شود.

  3. شرایط و ابزار مورد نیاز: عوامل و شرایطی مثل حجم کار، در نظر گرفتن هزینه ها، کاهش ایجاد ضایعات، لزوم استفاده از ترکیب دو روش در برشکاری و بسیاری از عوامل دیگر می تواند مشخص کننده نوع ابزار و روش برشکاری آهن آلات می باشد.

جمع بندی

طبق مطالب گفته شده با شناخت و اطلاع از انواع آهن آلات و روش های برش آنها به اشکال گوناگون صنعتی، ساختمانی و هنری روی تمامی فلزات می توان در امر تهیه و ارائه خدمات به صنعت های مختلف کمک شایانی به عمل آورد.

در این راستا شرکت هایی هستند که با هدف فراهم آوردن نیاز های انبوه سازان مسکن، کارخانه ها، خودرو سازی و ... خدمات برشکاری انواع آهن آلات، تولید و توزیع مصالح ساختمانی و صنعتی را ارائه می دهند.

پیشنهاد ساختمونی ها

شما ساختموني ها ي عزيز مي توانيد بنا به تخصص خود در بخش برشکاری آهن آلات صنعتی و ساختمانی، آگهي خود را ثبت و تبليغ نماييد و همین طور آن دسته از عزیزانی که به دریافت خدمات در این زمینه نیاز دارند از طريق سايت ما مي توانند بهترين ارائه کنندگان خدمات مد نظرشان را پيدا کنند و خدمات خود را دریافت کنند.

همچنین در بخش آهن آلات ساختمانی میتوانید سایر خدمات مرتبط را ملاحظه فرمائید.

  ثبت آگهی رایگان
<