در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

عایق رطوبتی پلیمری

چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۸ مصالح ساختمانی
  • تصویر شماره عایق رطوبتی پلیمری
  • تصویر شماره عایق رطوبتی پلیمری

بهترین تولید کننده عایق رطوبتی پلیمری

 از گذشته های دور تاکنون همواره یکی از دغدغه های اصلی هر ساختمانی ، جلوگیری از نفوذ آب به سطوح داخلی و خارجی بخشهای مورد تماس با آب بوده است و برای این مسئله راهکارهای مختلفی از جمله استفاده از ساروج ، کاهگل ، قیر و گونی و امروزه ایزوگام و عایق رطوبتی پلیمری نیز استفاده میشود.

 اما در بسیاری از موارد دیده میشد که این این عایق ها جوابگوی خشک بودن ساختمان را نمی دهد بطوریکه در این بین ایزوگام به دلیل جلوگیری از نفوذ آب بسیار موثر واقع شد اما پس  از مدت زمانی ایراداتی در هنگام  استفاده از ایزوگام به چشم آمد که در ادامه به آن پرداخته ایم، لطفاً با ما همراه باشید.

برخی از معایب ایزوگام

ایزوگام در دمای بالای 48 درجه و عمدتاً در مناطق گرمسیر ، به دلیل ساختار موجود در آن گرما و حرارت محیط بیرون را به طور کامل به خود جذب کرده  و افزایش دمای ساختمان در طول ماه های گرم نیز میگردد.

همچنین در فصول سرد پاییز و زمستان نیز هوای متراکم و سرد سبب ایجاد ترک های ریز و نفوذ آب به زیر ایزوگام  کار شده می شد.

از سوی دیگر وزن زیاد عایق های رطوبتی سنتی باعث سنگینی بنا می گردید. البته لازم به ذکر است که در بناهایی با مساحت بالا بیشتر این مورد به چشم میخورد.

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی در صنعت ساختمان ، تکنولوژی مقرون به صرفه تری با نام عایق رطوبتی پلیمری به میان آمد که  با مزایای بسیار بهتر جایگزین عایق های سنتی شد.

 امروزه عایق رطوبتی پلیمری را میتوان به عنوان یکی از مناسب ترین پوشش های یکپارچه جهت جلوگیری از نفوذ آب به سطوح مختلف ساختمانی دانست.

عایق رطوبتی پلیمری ویستا | ساختمونی ها

در صنعت ساختمان و شرکت هایی که در زمینه پتروشیمی فعالیت میکنند به جد میتوان گفت که انتخاب شرکت و تولید کننده ای که ضمانت محصولات خود را به صورت کاملاً پایدار و مشتری مدار انجام دهد.

از دغدغه های اصلی مخاطبین بوده و در این بین یکی از بهترین شرکت هایی که در حال حاضر در سطح کشور به فعالیت گسترده در زمینه تولیدات عایق های رطوبتی پلمیری همراه با تکنولوژی نانو به مردم عزیزمان خدمت میکنند شرکت ویستا کالر بوده که با انجام پروژه های بسیار عظیم و معتبر و کسب رضایت کارفرمایان توانسته اند همواره لبخند رضایت را بر لبان مخاطبین خود بنشانند.  

عایق رطوبتی ویستا بر اساس رزین های اکریلیک آب پایه با بهترین فرمولاسیون روز دنیا تولید شده که این امکان را می دهد که با رفلکس بالا ، نور را منعکس کرده و از گرمی بنا و ساختمان جلوگیری نماید، به همین دلیل می توان از آن به عنوان عایق رطوبتی حرارتی نیز نام برد.

مزایای اصلی عایق رطوبتی پلیمری ویستا

  • کاهش استهلاک بنا

  • کمک به ذوب برف در زمستان

  • ترمیم آسان

  • ارتجاعی بودن محصول و برگرفته از تکنولوژی نانو

  • کاهش جذب گرما

  • ماندگاری و دوام بسیار بالا

  • اجرای سرد عایق که مانع آسیب رساندن به لوله کشی می شود اشاره کرد.

چنانچه نیازمند اجرای عایق های رطوبتی پلیمری هستید همواره شرکت ویستاکالر و مشاورین آنها منتظر صدای گرمتان هستند .

تلفن تماس : 09121830933 - 02144027917

*********************************************************************

جهت درج رپورتاژ آگهی خود در بخش "خبرهای سایت" با شماره های 09190115182  و یا 02128429092 تماس حاصل فرمائید.

ساختمونی ها | معرفی بهترین ها در صنعت ساختمان و ثبت تبلیغات ساختمانی

  ثبت آگهی رایگان