در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

رنگ نما ساختمان

رنگ نما ساختمان

آگهی رایگان
  • مصالح ساختمانی چسب - رزین - رنگ ساختمانی
  •  phone
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
  •    تهران تهران
  • قیمت : توافقی

رنگ نما
استفاده از رنگ برای نما هر ساختمان علاوه بر حفظ زیبایی ساختار شهری به دلیل جلوگیری از نشست ساختمان طول عمر مفید آن را افزایش می دهد. برای انتخاب رنگ مناسب ساختمان باید شرایط آب و هوایی محل سازه، مصالح استفاده شده در زیر کار، نوع عایق بندی زیرین سازه و ... را در نظر گرفت. با توجه به 4 فصل بودن کشور عزیزمان رنگ مناسب برای ساختمان ها متفاوت می باشد
وجود کارشناسانی که بتوانند رنگ نمای مناسب برای ساختمان شمارا در اختیارتان بگذارند برای بهره وری بیشتر امری ضروری می باشد.
در این مطلب با توجه به بررسی رنگ های نما شرکت های تولید کننده مختلف در ایران به معرفی چند شرکت تولید کننده این محصول پرداخته ایم.
شرکت آریانا تجارت ویستا(ویستا کالر): رنگ نمای شرکت ویستاکالر دارای ترکیبات ویژه می باشد که علاوه بر پوشش کامل و یکدست سطح ساختمان امکان تنفس لایه های زیرین را فرهم می کند که این امر سبب می گردد رنگ نما دچار پوسته شدن و بلند شدگی نشود. از دیگر ویژگی رنگ نما ویستا می توانیم به مقاومت شیمیایی و مکانیکی این محصول اشاره کنیم. لازم به ذکر است تمامی مواد اولیه شرکت ویستا کالر از بهترین شرکت های صنعتی دنیا از جمله آلمان و اسپانیا وارد می شوند و دارای فرمولاسیون ویژه می باشند.
شرکت نانو اکریلیک :
رنگ نمای شرکت نانو اکریلیک با استفاده از فرمولاسیون ویژه تهیه و تولید می شود که این امکان را فراهم میکند میزان انعطاف پذیری رنگ نما با توجه به شرایط جوی و سطح زیر کار توسط کارشناسان تعیین می شود. خاصیت الاستیسیته این محصول بیش از 100% می باشد که سبب می شود ترک هایی که پس از اجرای رنگ بر اثر نشست ساختمان ، ضربه، سایش و ... ایجاد می شود را کاملا پوشش داده می شود.

در هر دو شرکت مذکور که تولید کننده های رنگ نما در ایران ستند نازل ترین قیمت رنگ نما در بازار ایران را دارا می باشند و حتی بسیاری از شرکت های برند محصول رنگ نما از این تولید کننده های رسمی محصول را خریداری میکنند و تمامی محصولات این شرکت دارای ضمانت کالایی و اجرایی می باشند.
در این مطلب سعی بر این بود تا با توجه به نکات ضروری رنگ نما ، دو تولید کننده برتر در خصوص تولید رنگ نما را معرفی کنیم.

  ثبت آگهی رایگان