در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

توليد، فروش و پخش پودر بندكشي يونيزه

توليد، فروش و پخش پودر بندكشي يونيزه

آگهی رایگان
  • مصالح ساختمانی کاشی و سرامیک
  •  phone
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۴/۱۲
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۱۲
  •    تهران تهران

شرکت ROMOLO با تجهیزات و ماشین آلات به روز و یونیزه کردن سیمان سفید و پودر سنگ جوشقان ،پودرهای رنگی سیمانی ،پودرهای صدف ، سریش ، کربنات و تبدیل آن به سبکترین حالت یونیزه شده فرآوری و تولید پودر بندکشی یونیزه در رنگ های مختلف می نماید و در بسته بندی های 2،5،15 کیلویی در بازار پخش و صادرات به کشورهای مختلف انجام می دهد .

این نوع پودر بندکشی یونیزه به جهت سبک سازی و فعال شدن یون مواد کیفیت غیر قابل رقابت با سایر تولید کنندگان را دارا می باشد . پودر بندکشی یونیزه رومولو در یک کیسه مجزا بجهت جلوگیری از جذب رطوبت محیط . تبخیر مواد شیمیایی . خشک نشدن و از دست دادن چسبندگی درمدت زمان طولانی در کیسه های ضد یو وی بسته بندی به بازار عرضه می گردد.

پودر بندکشی یونیزه که نام تجاری آن در بازار جهانی TILE GROUT شناخته میشوند و در ترجمه پودر بین کاشی نیز نام گذاری می گردد و پایه تشکیل دهنده ای آن سیمان سفید یونیزه ،پودر سنگ جوشقان یونیزه، پودرهای رنگی سیمانی یونیزه ، رزین های پودری و پودر صدف یونیزه می باشد. با فناوری جدید شرکت رومولو یون مواد در آن فعال شده و بصورت یکپارچه فعالیت می نمایند که دارای کیفیتی بیشتر بدلیل داشتن پودر صدف یونیزه جهت جذب آب تقریبا صفر و چسبندگی فوق العاده می باشد .

به همین دلیل با پودر بندکشی یونیزهROMOLO میتوان انواع سرامیک ، کاشی ، سنگ اسلب و پرسلان را با یک محصول با کیفیت بالا بندکشی نمود .

موارد کاربرد در پودر بندکشی یونیز ROMOLO : ➢ بندکشی و دوغاب انواع کاشی ، سرامیک وسنگ آنتیک ➢ بندکشی و دوغاب انواع سنگ ، پلاستیک و پلاستوفوم ➢ بندکشی و دوغاب انواع سرامیک پرسلان و سنگ اسلب ➢ بندکشی و دوغاب انواع آجر نما ، آجر شومینه ، آجر تزیینی ➢ بندکشی و دوغاب انواع آبنما ، سنگ محوطه ای باز ، کاشی استخر

مشخصات پودر بندکشی یونیزهROMOLO : ➢ سرعت بالا در اجرا و خشک شدن ➢ ضد آب ، ضد اسید، ضد شوره و آتش ➢ ثابت بودن رنگ در برابر شتسشو با اسید ➢ دارای چسبندگی فوق العاده به انواع مصالح ساختمانی ➢ نفوذ بالا جهت پر کردن خلل و فرج های جا مانده در اجرا ➢ دارای خاصیت آنتی باکتریال و جلوگیری از رشد قارچ محیطی ➢ قابلیت استفاده در سرویس ها ، نماها ، استخر،شومینه و محوطه های باز ➢ مخصوص دوغاب درزگیری و بندکشی انواع کاشی ، سرامیک ، آجر و سنگ ➢ دارای سختی فوق العاده بالا جهت جلو گیری از افتادن یا لقی کاشی ، سرامیک و سنگ ➢ پس از خشک شدن در مقابل نفوذ آب و رطوبت بسیار مقاوم و تقریبا غیر قابل نفوذ می باشد.

روش استفاده پودر بندکشی ROMOLO : سطح مورد نظر را پس از نصب کاشی هر گونه آلودگی ، گرد و غبار تمیز نمایید و با اسفنج مرطوب کنید و در صورت استفاده بصورت دوغابی هر کیلو پودر بندکشی یک لیترآب اضافه نموده و در سطح مورد نظر بریزید و با استفاده از تی لاستیکی تا سفت شدن دوغاب کاملا حرکت دهید و بعداز سفت شدن دوغاب مواد مانده بر روی کاشی ها را با گونی تمیز نمایید و در صورت بندکشی پودر را در ظرفی ریخته و کم کم آب به آن اضافه نمایید سپس خوب ترکیب نمایید تا بصورت خمیر در بیاید و بعد با استفاده از کاردک لاستیکی عمق بندها را به صورت یکدست کاملا پر نمایید. تذکر : بعداز بندکشی محل را تا 24 الی 36 ساعت شستشو ندهید .

در بندکشی کف : از یک میلیمتر تا 15 میلیمتر از دوغاب روان یاخمیر سفت استفاده نمایید.

در بندکشی روی دیوار از 3الی15 میلیمتر فقط از خمیر کاملا سفت پودر بندکشی استفاده نمایید.

میزان مصرف پودربندکشی ROMOLO : میزان مصرف با توجه با عمق درز و ابعاد کاشی یا سنگ و دوغابی یا بندکشی متغییر میباشد اما برای کار استانداری جهت دوغاب هر یک کیلو برای 6 متر مربع و برای بندکشی هر یک کیلو برای 3 متر مربع کافی می باشد .

تذکر: در بندکشی آجر نما ، شومینه و کاشی استخر میزان مصرف بین دو الی سه برابر افزایش خواهد داشت و در بندکشی و دوغاب سرامیک پرسلان میزان مصرف نصف میباشد. موارد ایمنی در استفاده از پودربندکشی یونیزه : ➢ بدلیل قلیایی بودن از عینک / دستکش و ابزار مناسب نصب استفاده گردد. ➢ در صورت تماس با چشم سریعا به مدت یک ربع با آب ولرم شست شو داده شود .

➢ در صورت تماس با پوست بهتر است در اولیت فرصت با آب ولرم و شوینده شستشو گردد. نقاط قابل توجه در نگهداری پودربندکشی ROMOLO : ➢ مدت نگهداری 2 سال در کیسه و بسته بندی شرکت می باشد . ➢ دمای مناسب جهت نگهداری میانگین هوای 10+ الی 30+ می باشد. ➢ دور از تابش مستقیم نور خورشید ، سرما ، گرما زیاد و یخبندان قرار گیرد.  

  ثبت آگهی رایگان