در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ساختمونی ها

توليد، فروش و پخش پودر ماستيك كناف يونيزه

توليد، فروش و پخش پودر ماستيك كناف يونيزه

آگهی رایگان
  • مصالح ساختمانی خرید و فروش مصالح ساختمانی
  •  phone
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۴/۱۲
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۱۲
  •    تهران تهران

شرکت ROMOLO با تجهیزات و ماشین آلات به روز پودرگچ مرغوب را بصورت یونیزه تبدیل و آن را به سبکترین حالت پودر ماستیک یونیزه شده فرآوری می نماید و در بسته بندی های 2.5.15 کیلویی در بازار پخش و صادرات به کشورهای مختلف انجام می دهد .

این نوع پودرماستیک یونیزه به جهت سبک سازی و فعال شدن یون مواد کیفیت غیر قابل رقابت با سایر تولید کنندگان را دارا می باشد .

پودر ماستیک رومولو در دو کیسه مجزا بجهت جلوگیری از جذب رطوبت . حمل آسان . از بین نرفتن در مجاورت باران و خورشید بسته بندی می گردد .

پودر ماستیک که نام تجاری آن در بازار جهانی UNIFLOTT/FILL AND FINISH   شناخته میشوند و در ترجمه پودر دیوار و سقف پیش ساخته نیز نام گذاری می گردد و پایه تشکیل دهنده ای آن گچ می باشد. با فناوری جدید شرکت رومولو یون مواد در آن فعال شده و بصورت یکپارچه فعالیت می نمایند که دارای کیفیتی بیشتر و سفید تر از پودرهای ماستیک مشابه می باشد .

پودر ماستیک ماده ای تشکیل دهنده ای خمیر بتونه ماستیک می باشد که بیشتر در پنل های گچی و پنل های کناف در میان رنگ و پنل بصورت بتونه استفاده میگردد تا از تبله پنل گچی جلوگیری نماید و بهترین جایگزین پودر مل و بتونه در رنگ آمیزی ساختمان بدلیل ترکیب نشدن با رنگ / خشک شدن سریع / سمباده خوری راحت / پوشش عمق بیشتر/ پوشش راحتر رنگ می باشد . پودرماستیک دارای دانه های ریزه می باشد که بعداز یونیزه شدن به ریزترین حالت و نرمی عالی میرسد و بدلیل سبک سازی در آب براحتی حل میگردد و بعداز خشک شدن بسیار سخت و مقام می شود که عمدتا در گروه نقاشی ساختمان ، بتونه پنل های گچی و کناف از آن استفاده می گردد .

مشخصات پودر ماستیک یونیزه :

➢ سرعت در آماده سازی ➢ عدم ایجاد حساسیت و بدون بو ➢ ترک ناپذیری در ضخامت های بالا ➢ چسبندگی بیشتر و درزرگیری مقاوم تر ➢ سخت تر و فشرده تر شدن بعد از اجرا ➢ مقاومت بالا در بربر فشار.حرارت و رطوبت ➢ سازگاری با آب جهت آماده سازی برای بتونه ➢ سازگاری با رنگ روغنی . پلاستیک و اکریلیک ➢ پوشش با دو بار رنگ کاری و عدم لکه گیری مجدد ➢ نرمی و سمباده خوری کمتر و قابل اجرا در تمامی سطوح ➢ کاهش چشمگیر مصرف رنگ نسبت به سایر پودر های موجود بازار ➢ حجم بیشترنسبت به وزن در بسته نسبت به سایرپودرها بدلیل یونیزه شدن ➢ 20 درصد سفیدتر و پوشش نسبت به سایر محصولات بدلیل یونیزه شدن روش ساختن بتونه ماستیک با پودر ماستیک : ➢ تهیه بتونه ماستیک با پودر ماستیک : تهیه ظرف مناسب جهت حجم مورد استفاده وآب تمیز ، ترجیحا خنک که در مرحله ای اول آب را در ظرف ریخته و کم کم پودر ماستیک را به آن اضافه نمایید تا غلیظ گردد سپس با کاردگ شروع به هم زدن نمایید تا خوب ترکیب گردد مراقب باشید که از حجم آب بسیار بصورت کنترل شده اضافه نمایید اگر بتونه ای شما روی کاردک براحتی کار کند مناسب و آماده میباشد در صورت شل بودن کمی پودر ماستیک اضافه نمایید و در صورت سفت بودن کم کم آب اضافه و آن را ترکیب نمایید عمدتا 65 درصد بتونه ماستیک را آب تشکیل میدهد که با توجه به حجم آب بالا تا یک و نیم ساعت قابل مصرف مناسب می باشد .

زمان خشک شدن با توجه به دمای محیط می باشد که در شرایط متعادل در حدود 20 الی 25 است . روش نگه داری از پودر بتونه ماستیک : ➢ جهت نگه داری مفید از پودر ماستیک را داخل پلاستیک با ضخامت 140 میکرون بدون هوا نگه داشته شود تا از رطوبت هوا نیز تاثیر نپذیرد و همان کیفیت تولید را در موقع استفاده داشته باشد که شرکت رومولو با توجه به خطوط بدون هوا با همین بسته بندی تولید و پودر بتونه ماستیک را به بازار عرضه مینماید .

  ثبت آگهی رایگان